Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, 2PaC napisał(a):

@ArkonUniversal 

Bros
Halloween Ends
Till
Violent Night

Puss in Boots: The Last Wish
M3GAN
Cocaine Bear

 

Paramount
Orphan: First Kill
Babylon

 

Czy wszystko wleci na platformę to już tylko szklana kulą powie

Szału nie ma, tak naprawdę czekam tylko na "Tar". Ciekawe jak długo każą na ten film czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać kiedy pojawią się w Skyshowtime seriale wykupione od HBO? Będą pojawiać się po kolei w tym roku?

 

Oto lista:

Warszawianka (Polska)

Tak czy owak (Hiszpania)

Miasto niedźwiedzia (Szwecja) Przybysze (Norwegia) 

Kamikaze (Dania)

Pożądanie (Szwecja)

Informator (Węgry)

Witamy na odludziu (Norwegia)

 

Głodni razem" (Czechy)

Foodie Love (Hiszpania)

Hackerville (Rumunia)

Módl się, słuchaj i zabijaj (Szwecja)

Sin Novedad (Hiszpania)

Prawdziwa gwiazda (Rumunia)

Ruxx (Rumunia)

Nieświadomi (Czechy)

Sukces (Chorwacja)

Cała reszta (Hiszpania)

Trefny szmal (Rumunia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te seriale miały premierę rok temu na HBO Max. Może nie wygasła licencja dla Warner Discovery. Ewentualnie SkySho trzyma w "zamrażarce" i będzie stopniowo udostępniać, jak skończą im się obecne nowości. O "Warszawiance" zaczęli przebąkiwać - wkrótce wiosną - może być nawet w czerwcu. 

Na podobnej zasadzie czekamy na drugi sezon "Gangów Londynu" (mija pół roku od braku premiery w Polsce) i na drugi sezon "Yellowjackets" (mija tydzień od braku premiery w Polsce). I nawet Canal+ trzyma w "zamrażarce". Za rok lub dwa lata przy premierze czwartego sezonu w końcu doczekamy się drugiego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (31.03.23 r. [upflix.pl]):

"Arctic from Above", [3 odcinki]
"Rabbit Hole", [2 odcinki] 

 

Nowe odcinki:

"Burmistrz Kingstown", [S02E08] 
"Prawo i porządek", [S02E09] 
"Psi patrol", [11 odcinków] 
"Tulsa King", [S01E09] 


Uzupełnione tłumaczenia:

"Lato w lutym", [+ audio]    
"Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka", [+ audio]  


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Ex na plaży", [+ 1 audio] 


Usunięto odcinki:

"Billions",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2023 o 01:55, swordfish napisał(a):

 

Na podobnej zasadzie czekamy na drugi sezon "Gangów Londynu" (mija pół roku od braku premiery w Polsce) i na drugi sezon "Yellowjackets" (mija tydzień od braku premiery w Polsce). I nawet Canal+ trzyma w "zamrażarce". Za rok lub dwa lata przy premierze czwartego sezonu w końcu doczekamy się drugiego sezonu.

A skąd ta pewność z tą zamrażarką ?

Możliwe, że tylko taka forma licencji była do nabycia i po takim czasie mają prawo do emisji. Ma to się stać czerwiec- lipiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swordfish napisał(a):

Najlepsza jest kolekcja "Szybcy i wściekli" - tylko 1 część.

Trudno to nazwać kolekcją skoro kolekcja z definicji to jakiś "zbiór", czyli "całość składająca się z jakiś elementów". A skoro mamy element jeden to nie zbiór, a tym bardziej kolekcja ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rabbit Hole" po 2. odcinkach zapowiada się na niezłą rozrywkę, gdzie twist twistem pogania. Początkowo myślałem, że zapowiada się na sztampowy prawniczo-biznesowy procedural. Ale na razie każdy odcinek kończy się zaskoczeniem dla widza. Czuć oddech telewizyjnej ramówki (przyciemnienia dla reklam), ale na dłuższą metę nie przeszkadza. Twórcy bawią się z widzem w kotka i myszkę. Nie wiadomo w końcu kto kogo ściga i chce wrobić. Clifhangery każą dalej oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronnie84 myślę, że tak - to produkcja DreamWorks Animation. Pytanie tylko kiedy. "Smile" pojawił się około pół roku po premierze kinowej. Aczkolwiek trudno cokolwiek oszacować - w końcu ten serwis dopiero co u nas zadebiutował, a to co stało się z serialami HBO pokazuje, że różnie może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tár" jest nadal w dość szerokiej dystrybucji w kilkudziesięciu kinach w kraju i zaczęła się ona trochę ponad miesiąc temu.

Pisząc co tydzień nie przyspieszysz premiery SVOD. Będzie pewnie za 2-3 miesiące, a może i za pół roku ;).

Teraz w serwisie są premiery filmów z września/października 2022.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużą premierą jest serial "Grease". Od razu we wszystkich banerach i reklamach wyskakuje Grease. Do tego w serwisie na powitanie jest jako pierwsza zakładka Grease Rządzi z serialem i z filmami.

Zaczęły się pojawiać produkcje kupione od HBO Max. Na początek węgierski "Informator" z planszą startową z napisem SkyShowtime Exclusive. I tu jest problem z dźwiękiem oryginalnym. Jeśli miałem wcześniej ustawiony j. angielski , odtwarza mi po angielsku. Nawet przy próbie zmiany na węgierski, to ten język jest schowany. Na dzień dobry pojawia mi się angielski, polski i czeski. Muszę dopiero wejść w "pokaż więcej",aby przełączyć na węgierski. Trzeba dobrze pilnować języka oryginału, bo w samym serwisie ciężko jest zorientować się jaki jest kraj produkcji. Podejrzewam, że jak pojawi się ‚Warszawianka", to Borys Szyc zagada do mnie z dubbingiem angielskim, a nie od razu po polsku. Nie rozumiem dlaczego problem oryginalnej ścieżki językowej jest dobrze zaimplementowany tylko w Netflixie, a inne serwisy wywalają babole. W Netflixie mam ustawioną ścieżkę oryginalną angielską, ale to wcale nie przeszkadza, gdy oglądam serial turecki mam od razu po turecku, koreański to od razu jest po koreańsku, wietnamski to od razu po wietnamsku itd. Nie muszę gorączkowo sprawdzać na imdb, jaki jest język oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2023 o 00:14, Arkon napisał(a):

Były już jakiekolwiek informacje po jakim czasie filmy lądują w serwisie od czasu premiery kinowej? Najbardziej czekam na "Tar", bo niestety nie zdążyłem obejrzeć w kinie.

Po premierze kinowej (czasem równolegle z nią) produkcje lądują w streamingu w serwisach-matkach, potem trafiają do SkyShowtime, różnie to trwa, nie ma reguły. "Tár" miał premierę w Peacock 27 stycznia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...