Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Pawel napisał(a):

Jeśli nie odróżniasz telenoweli od serialu to nie podyskutujemy. Nie mniej nawet ocenianie "tasiemca" po dwóch odcinkach byłoby słabe.

Telenowela to też rodzaj serialu. Poza tym telenowela może mieć też ograniczoną liczbę odcinków.  Po prostu podałem jako przykład "Mode na sukces", by zobrazować absurd Twojego podejścia do oglądania seriali. 

 

Obejrzałem dwa odcinki "Warszawianki". Przeczytałem recenzje osób, które zobaczyły sześć odcinków (jak mogły wydawać recenzje po obejrzeniu tylko 6 odcinków?!). Nadal są one nieprzekonujące. Poczekam jeszcze aż pojawi się całość. Nie mówię, że nie wrócę. Może druga część okaże się na tyle ciekawa, że osoby oglądające namówią mnie do jego zobaczenia. Ale na chwilę obecną - nie widzę sensu. Jest za dużo interesjacych treści żeby katować się czymś co nam się nie podoba.  

 

5 minut temu, Pawop napisał(a):

Spokojnie po dwóch odcinkach można się zorientować czy komuś serial leży czy nie. Tym bardziej, że mają one po 8-10 odcinków

Brawo!

Edytowane przez k05
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawop napisał(a):

Spokojnie po dwóch odcinkach można się zorientować czy komuś serial leży czy nie. Tym bardziej, że mają one po 8-10 odcinków

Teoretycznie masz rację, tylko gdybym  tak podchodził do tematu to nie obejrzałbym w całości np. Wielkiej wody gdzie w pierwszych odcinkach wiało nudą moim zdaniem.

1 minutę temu, k05 napisał(a):

 

Obejrzałem dwa odcinki "Warszawianki". Przeczytałem recenzje osób, które zobaczyłem sześć odcinków (jak mogły wydawać recenzje po obejrzeniu tylko 6 odcinków?!). Nadal są one nieprzekonujące. Poczekam jeszcze aż pojawi się całość. Nie mówię, że nie wrócę. Może druga część okaże się na tyle ciekawa, że osoby oglądające namówią mnie do jego zobaczenia. Ale na chwilę obecną - nie widzę sensu. Jest za dużo interesjacych treści żeby katować się czymś co nam się nie podoba.  

 

No i bardzo fajnie. Ja obejrzałem dwa odcinki Warszawianki i być może też mi to wystarczy.  Recenzje innych zawsze traktuję z przymrożeniem oka, bo każdy ma inny gust i preferencje a często bardzo wysoko oceniane seriale były nie dla mnie. Ale jak obejrzałem dwa odcinki nie będę pisał na lewo i prawo, że to gniot, bo to niepoważne oceniać coś czego się w całości nie widziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 2PaC napisał(a):

Skysho daje i skysho zabiera... niecały miesiąc po dodaniu Halloween Ends film już znikł...

U mnie wyświetla się normalnie HE. Ostatnio wyświetlało się, że zniknie 20 czerwca, tak samo serial The Calling i on faktycznie przepadł, a Halloween zostało/wróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawel napisał(a):

Teoretycznie masz rację, tylko gdybym  tak podchodził do tematu to nie obejrzałbym w całości np. Wielkiej wody gdzie w pierwszych odcinkach wiało nudą moim zdaniem.

No i bardzo fajnie. Ja obejrzałem dwa odcinki Warszawianki i być może też mi to wystarczy.  Recenzje innych zawsze traktuję z przymrożeniem oka, bo każdy ma inny gust i preferencje a często bardzo wysoko oceniane seriale były nie dla mnie. Ale jak obejrzałem dwa odcinki nie będę pisał na lewo i prawo, że to gniot, bo to niepoważne oceniać coś czego się w całości nie widziało.

Nigdzie nie napisałem, że to gniot. Poza tym to, że ty nie będziesz pisał nie oznacza, że ja też nie będę. :) W swojej wypowiedzi zresztą dodałem, że to ocena po dwóch odcinkach i przeczytaniu kilku recenzji sześciu odcinków jednocześnie dodając, że jeżeli druga połowa okaże się ciekawa według innych - być może zdecyduje się wrócić do tego serialu. 

Nie mam zamiaru oglądać całości jeżeli coś nie jest mnie w stanie przekonać w jakikolwiek sposób po dwóch odcinkach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 22:25, Pawel napisał(a):

Książkę też po okładce oceniasz ?Nie widziałem, nie oceniam.

Nie oceniam, jak mi się nie podoba na wstępie, idzie w kąt po prostu. Podobnie filmy, seriale, nie podchodzi, włączam coś innego, bo szkoda mi czasu, który wolę poświęcić dla innych produkcji, które mi się podobają. "Warszawianka" nie przypadła mi wybitnie do gustu, szczególnie rozczarowana nie jestem, bo nie nastawiłam się na arcydzieło.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów nie będzie co oglądać w SkySho... ;))

 

Filmy:

"Violent Night" 1.07

"Babylon" 6.07

"Eight for Silver" 15.07

"Breaking" 27.07

"Kot w butach: Ostatnie życzenie" 6.08

"M3GAN" 13.08

"Marcel the Shell with Shoes On" 24.08

 

Seriale:

"Ghosts Of Beirut" od 3.07

"Juan Carlos: Downfall of The King" od 3.07

"The Sleepers" od 10.07

"Bupkis" od 4.08

"Tuff Money" od 4.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 16:22, Pawop napisał(a):

Spokojnie po dwóch odcinkach można się zorientować czy komuś serial leży czy nie. Tym bardziej, że mają one po 8-10 odcinków

W porządku, tylko wtedy należy napisać, że nie mój gust a nie, że serial jest kiepski. Jak ktoś nie lubi rapu to raczej mało która piosenka mi się spodoba. Tak samo jest z kinem, gdzie panuje chaos i nic nie jest proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (23.06.23 r. [upflix.pl]):
   

"Jednym głosem", 
"Tajemnice Rock Island", [20 odcinków] [+ 18 audio]      

 

Nowe odcinki:

"Fatal Attraction", [S01E08] 
"Prawo i porządek", [S02E21]  
"Ruxx", [S01E04] 
"Star Trek: Strange New Worlds", [S02E02] 
"Sukces", [S01E05] 
"Tak czy owak", [S02E06]   


Usunięto:

"Below Deck Sailing Yacht",    
"Blocco 181",     
"Catfish UK",   
"Chernobyl: The Lost Tapes",    
"Chicago P.D.",    
"Deadwood",   
"Dlaczego kobiety zabijają?",   
"Drunk History: Pół litra historii",     
"Drunk History: UK",  
"Ekipa z Newcastle",    
"Ekipa z Warszawy",
"Elizabeth: Złoty wiek",    
"Ex na plaży Polska",
"Ex na plaży",    
"Fat Actress",    
"Free for All",
"Frost/Nixon",    
"Godziny",    
"Hot Fuzz – Ostre psy",    
"Jeszcze jeden imigrant",
"Katarzyna Wielka",   (2019 r.)
"Kupiliśmy sobie zamek",  
"Modne życie w Chelsea",
"Niania",    (2005 r.)
"Niewygodna prawda 2",   
"Pitch Perfect: Bumper in Berlin",    
"Pod pokładem: Morze Śródziemne",    
"Raymond Blanc: How to Cook Well",    
"Teen Mom UK",      
"Teoria wszystkiego",    (2014 r.)
"W Korony Wnętrzu",    
"Wirujący seks 2",
"Zabójcze pary",      


Usunięto odcinki:

"Battlestar Galactica",   
"Big Time Rush",
"Billions",    
"Blaze i Mega Maszyny",   
"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas",    
"Chicago Fire",   
"Chicago Med",    
"Frasier",   
"Grimm",   
"HAPPYish",    
"Harmidom",   
"Hawaii 5.0",      (2010r.)
"Herosi",   
"Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości",    
"Mr. Robot",    
"Prawo i porządek",
"Ray Donovan",    
"Siostra Jackie",    
"Szpital New Amsterdam",    
"Ucieczka z Dannemory",    
"Victoria znaczy zwycięstwo",   
"Wszyscy razem, śladem Blue!",   
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"‘Grease: Rise of the Pink Ladies,’ ‘Star Trek: Prodigy’ Among Four Shows Canceled at Paramount+, Will Be Pulled Off Streamer"

https://variety.com/2023/tv/news/the-game-grease-rise-of-the-pink-ladies-star-trek-prodigy-queen-of-the-universe-canceled-paramount-removed-1235653191/

 

Być może beż związku ale ten kto zainteresowany niech nadrabia w razie czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Warner Bros i Disney, teraz czyściec w Paramount oraz odpisywanie od podatku lub sprzedawanie do innych podmiotów.

Deadline trochę więcej informacji podał

https://deadline.com/2023/06/grease-rise-of-the-pink-ladies-star-trek-prodigy-the-game-queen-of-the-universe-canceled-paramount-1235423451/

 

Cytat

All of these titles will be removed from Paramount+ with the studios planning to shop some of them to rival broadcasters and streamers.

The company will take a content impairment charge and is expected to reveal the financial impact at its next earnings.

21 godzin temu, kolos22 napisał(a):

 Usunięto:

 

Co tam się odj....??

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...