Skocz do zawartości

Zmiany od maja w C+?


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@antoslaw

Miejsca na satelicie jest mało -jak wiesz- na przekazy HDTV, a jeśli już się znajdzie to jest ono bardzo cenne (finansowo).

Wyłączność tutaj (kanały HDTV), jeśli się pojawia, to też dodatkowo kosztuje nadawcę. Stąd ta ciągła potrzeba płynności finansowej. Ostatnie promocje dla nowych abo. też dużo kosztują...

 

Co do oferty CANAL+. Nie ma tragedii z ofertą filmową. Choć wyniki oglądalności wskazują raczej na ofertę sportową, to w CANAL+ nie zabraknie nigdy dobrego filmu :) Zresztą, teraz tak bardzo popularne staje się VOD :wink:

 

p.s. Tak a propos, na miejscu HBO HD z trp Cyfry+ pojawi się za jakiś czas nowy/inny kanał HD. Czyli trzeba oszczędzać na wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkie platformy zakupy transmisji i filmów dokonują w twardej walucie :? Więc to też ma znaczenie, ale moim zdaniem, po rozszerzeniu w zeszłym roku pakietów o Discovery, AXN-y, Filmbox to te 2 czy 3 złote na miesiąc to i tak jest symboliczna podwyżka :) To nie jest 2 złote dziennie tylko miesięcznie 8)

 

To jest jakby ktos kupił w ciągu miesiąca 1 puszkę coli mniej albo więcej :shock: Moim osobistym zdaniem, żadnej tragedii nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z tut. forum cyt:

"Hugo napisał(a):

Hehe, ogólnie spore zmiany idą do Cyfry Do maja poczekajcie..."

Czy ktoś coś moze więcej napisać? Podwyżka nowe kanały?

Oto te zmiany, zmiany, zmiany. :lol2::lol2::lol2:

Póki co sprawdziła się tylko ta podwyżka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jak miała być podwyżka to teraz/od lipca/ bo i tak z uwagi na zaprzestanie nadawania TV Lingua też byłby powód tym co chcą do odejścia a tak za jednym zamachem załatwiono dwie sprawy/ co prawda tych niezadowolonych z powodu podwyżki może być nieco więcej/.Zobaczymy czy i jak to konkurencja wykorzysta i czy będzie miała czym nowym wabić tych niezdecydowanych.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) po rozszerzeniu w zeszłym roku pakietów o Discovery, AXN-y, Filmbox to te 2 czy 3 złote na miesiąc to i tak jest symboliczna podwyżka :)

 

Nie czarujmy się. Cyfra żadnej łaski nikomu nie zrobiła. Po latach zrównała się zaledwie z konkurencją. Pobieranie dodatkowych (i to nie małych) opłat za AXN-y, tematyczne Discovery czy zwłaszcza Kino Polska! od dawna było strasznie naciągane - zwłaszcza, że u konkurencji (Polsat, N) kanały te były częścią standardowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności, te kanały już dawno powinny być w standardowych pakietach (bez dopłat). Natomiast co do podwyżki, to prędzej czy później i tak by podnieśli ceny, więc nie ma co narzekać. Mam nadzieję, że za rok nie będzie znów takiej "niespodzianki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie platformy zakupy transmisji i filmów dokonują w twardej walucie :? Więc to też ma znaczenie, ale moim zdaniem, po rozszerzeniu w zeszłym roku pakietów o Discovery, AXN-y, Filmbox to te 2 czy 3 złote na miesiąc to i tak jest symboliczna podwyżka :) To nie jest 2 złote dziennie tylko miesięcznie 8)

 

To jest jakby ktos kupił w ciągu miesiąca 1 puszkę coli mniej albo więcej :shock: Moim osobistym zdaniem, żadnej tragedii nie ma :D

No masz rację że te dwa czy trzy złote nikogo nie zbawi więc może tak podnosić ceny co miesiąc?

Przecież to niewielka podwyżka i nikt nie zauważy :>

 

Z tego co jestem z Cyfrą to już bodajże druga podwyżka w ciągu roku , nie wiem jak było wcześniej z tymi podwyżkami?

 

Ale najbardziej mi utkwiła reklama:"Cyfrowy Polsat jedyna telewizja bez abonamentu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy mogę panowie iść do C+ i rozwiązać umowę? W lipcu czy po wydaniu magazynu C+? Brałem C+ w umowie na 13 miesięcy w ofercie świątecznej w lipcu to chyba z 7 miesięcy umowy będzie. Mnie też po zawarciu umowy będą dotyczyć podwyżki? Oferta CP mi jednak bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie....niektórzy z was to już umowy będziecie rozwiązywać bo kilka złotych w góre... przecież to nie poważne pisać o tym... jak kogoś nie stać to niech rozwiązuje a nie lamentuje nad tym tematem jak to 2 złote więcej wyda na Cyfre.... liczycie na co ?? że Caritas czyta forum i wam dotacje do rachunku w postaci 2 złotych zrobi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja większość kanałów z komfortowego nie oglądam, to co CP oferuje mi za 38zł w zupełności mi wystarcza, szkoda że Comedy Central nie ma w CP, ale jakoś się z tym pogodzę. Szkoda trochę Canal + bo dobre filmy lecą, jeszcze nie wiem dokładnie, ale jestem skłonny zerwać umowę, mimo tego że do września za komfortowy mogę płacić 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o to chodzi większości by zerwać umowę i nie mieć w ogóle Cyfry, tylko by zerwać i podpisać nową umowę z rabatem na abonament.

Ja też z chęcią z tego skorzystam :)

 

tylko z jakim rabatem.?? teraz to jest wielkie [beep]o a nie promocje.Na dobrą promocje to chyba trzeba bedzie czekać do swiąt Bożego Narodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o to chodzi większości by zerwać umowę i nie mieć w ogóle Cyfry, tylko by zerwać i podpisać nową umowę z rabatem na abonament.

Ja też z chęcią z tego skorzystam :)

Tylko ze najblizszy warty uwagi rabat bedzie zapewne dopiero w grudniu :) Ja niczego nie wypowiadam tym razem,bo nie ma powaznej alternatywy dla Cyfry na chwile obecna.W dodatku takze lece na promocji bozonarodzeniowej,wiec place bardzo smieszne pieniadze do konca pazdziernika,pozniej do konca roku smieszne i dopiero za sam styczen przyszlego roku normalne(dosc spore faktycznie).Nie widze zadnego sensu w wypowiadaniu umowy akurat teraz.Co innego wszyscy ci ktorzy leca na bardzo starych umowach,ale i dla nich lepiej wytrwac do okolic swiat i wtedy dzialac z wypowiadaniem(odpowiednio wczesniej),oraz brac kolejna gwiazdkowa promocje...Lepszych promocji niz na swieta,nigdy w Cyfrze,ani chyba tez na rynku pay tv w Polsce i tak nie bedzie.2-4 zl to jak dla mnie 3-4 godz z dnia codziennego,kiedy to wypalam ok pol paczki papierosow,czyli cale nic...Ta podwyzka to tylko pretekst do wypowiedzen,a zysku zadnej ze stron i tak nie przyniesie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o to chodzi większości by zerwać umowę.Ta podwyzka to tylko pretekst do wypowiedzen, a zysku zadnej ze stron i tak nie przyniesie:)

Tak to już jest, że jeden kamyczek musi się ruszyć, żeby za nim poszła lawina. A Cyfrowy Polast i n-ka tylko się przygląda? Kto wie jaki zrobią ruch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan421.przygląda się ,ale tylko Polsat.w N tez będzie można składać wypowiedzenia z powodu zaprzestania nadawania tvn Lingua ,więc cyfra+ i n jada na tym samym wózku.A te podwyżki to faktycznie tylko pretekst ,bo i tam można bedzie składać wypowiedzenia z powodu zaprzestania nadawania tvn lingua .Skorzystać może tylko Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o to chodzi większości by zerwać umowę i nie mieć w ogóle Cyfry, tylko by zerwać i podpisać nową umowę z rabatem na abonament.

Ja też z chęcią z tego skorzystam :)

Tylko ze najblizszy warty uwagi rabat bedzie zapewne dopiero w grudniu :) Ja niczego nie wypowiadam tym razem,bo nie ma powaznej alternatywy dla Cyfry na chwile obecna.W dodatku takze lece na promocji bozonarodzeniowej,wiec place bardzo smieszne pieniadze do konca pazdziernika,pozniej do konca roku smieszne i dopiero za sam styczen przyszlego roku normalne(dosc spore faktycznie).Nie widze zadnego sensu w wypowiadaniu umowy akurat teraz.Co innego wszyscy ci ktorzy leca na bardzo starych umowach,ale i dla nich lepiej wytrwac do okolic swiat i wtedy dzialac z wypowiadaniem(odpowiednio wczesniej),oraz brac kolejna gwiazdkowa promocje...Lepszych promocji niz na swieta,nigdy w Cyfrze,ani chyba tez na rynku pay tv w Polsce i tak nie bedzie.2-4 zl to jak dla mnie 3-4 godz z dnia codziennego,kiedy to wypalam ok pol paczki papierosow,czyli cale nic...Ta podwyzka to tylko pretekst do wypowiedzen,a zysku zadnej ze stron i tak nie przyniesie:)

Umowa mi się kończy bodajże w czerwcu za rok a od października kończą mi się zniżki na abonament.

Wiec jak mogę zerwać umowę w grudniu by załapać się na świąteczną promocję?

A te wszystkie podwyżki są właśnie przez takie promocje.

Nie rozumiem czemu Cyfra zamiast dawać w kółko 50% taniej nie obniży na stałe abonamentu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Cyfra doda jakiś nowy kanał HD w miejsce wyłączonego dziś HBO HD (11,278 V). Ale jak to w Cyfrze - nowy kanał HD = nowa opcja ;-). Tym niemniej mam nadzieję, że będzie to coś nowego na Hot Birdzie (History HD? Mezzo HD?) a nie dubel TVP HD czy Discovery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedno, czy Cyfrowy Polsat przewidział podwyżkę w C+ i dlatego wprowadzili promocję TRAFNY WYBÓR dla klientów innych platform? nic tylko podpisać umowę z CP i jeszcze tego samego dnia wysłać wypowiedzenie C+. swoją drogą ciekawe ile osób wypowiada umowy C+ przy zmianach regulaminu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się kończy bodajże w czerwcu za rok a od października kończą mi się zniżki na abonament.

Wiec jak mogę zerwać umowę w grudniu by załapać się na świąteczną promocję?

A te wszystkie podwyżki są właśnie przez takie promocje.

Nie rozumiem czemu Cyfra zamiast dawać w kółko 50% taniej nie obniży na stałe abonamentu....

No kolego,tego nie przewidzialem,ze ktos kto czyta fora o tematyce tv sat i naszch platform moze podpisac umowe np na 18 miesiecy lub dluzsza :( Sorry za wpadke,myslalem ze tu sami swiadomi pisza :( Bez obrazy za nieco szyderczy ton,ale nikt nie podpisuje dluzszych umow,jesli mozna krotsze na tych samych warunkach.Tacy abonenci sa sami sobie winni i wcale mi ich nie zal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi a podwyżkę abonamentu to przeginają na maxa.... :!: i tak jest drogo dla przeciętnego Kowalskiego :D No chyba że znacznie poprawią jakość,dodadzą nowe dobre kanały i polepszą ofertę sportową tzn.przez dodanie ESPN America i wygranie przez Canal+ wpraw do pokazywania LM i LE :mrgreen: i nie tylko.I np.zniosą kanały HD jako opcję dodatkową.w tedy było by ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...