Skocz do zawartości

Zmiany od maja w C+?


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał zobaczyć w końcu porządny soft do Philipsów HD i HD PVR - napisany od początku, a nie jak obecny, wciąż od strony funkcjonalnej bazujący na kodzie z pierwszego Pioneera BCT-1330 sprzed ponad 10 lat (no ileż jeszcze lat można katować ludzi rozwiązaniami z poprzedniego tysiąclecia).

 

Druga rzecz - nowy transponder (najlepiej w liczbie mnogiej).

 

Wtedy to rzeczywiście byłyby "spore zmiany" ;-)

 

 

 

A tak na serio to nie brałbym podobnych plot na serio. Będzie dobrze jak Cyfra wyrobi się do maja z softem do DVB-T... a już na pewno sukcesem byłoby dołączenia (po 2.5 roku istnienia) kanału TVP SPORT. Uważam, że jest też szansa na ID Discovery (chociaż osobiście nie widzę sensu wprowadzania kolejnego gniota od Discovery Networks) a może i Discovery HD (skoro wszyscy inni już mają - patrz N i Polsat). Osobiście nie spodziewam się więcej po Cyfrze w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z tut. forum cyt:

"Hugo napisał(a):

Hehe, ogólnie spore zmiany idą do Cyfry Do maja poczekajcie..."

Czy ktoś coś moze więcej napisać? Podwyżka nowe kanały?

 

Już sobie odpowiedziałeś na pytanie - patrz podkreślenie i pobrubienie (czy jak mowią: wyboldowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc je też słyszałem dzisiaj, że od maja czekają nas duże zmiany w C+ :shock: Ale nie wiem o co chodzi... i nie chodzi o ceny czy pakiety tylko jak ktoś powiedział, czekają nas duże zmiany na rynku platform cyfrowych :shock:

 

Chyba zbyt poważna sprawa zeby ktoś wcześniej puścił parę z ust... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na końcu był uśmieszek, wychodzi na to że sarkastyczny:-) to mnie zmyliło. Podwyżka to raczej ryzykowny ruch, za dużo wypowiedzeń poleci. Fuzja? jeszcze za wcześnie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI sobie zostawi TnK a Nka pod młotek. Tak ja to widzę choć to czyste spekulacje. Sam nie wiem czy się cieszyć czy płakać gdyby do tego miało dojśc. Również mam w pamięci "fuzję" z Wizją i nie wyglądało to różowo. Przede wszystkim za taką fuzję musimy ostatecznie zapłacić my, abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś straszne wizje tworzycie. eNki nikt teraz nie ruszy. Pozwolą im się całkowicie wykrwawić i dopiero jak TVN naprawdę przyparty do muru będzie, to się może jakieś rozmowy odbędą. Może.

Cały pakiet Canal+, włącznie z HD, niedługo przestanie być na wyłączność Cyfry+. Orange już ostro napiera i czeka. Tu upatrujcie zmian i ciekawostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z arsenalem. Rzeczywiście Orange jest [beep]nie aktywna/wne bo Noestradę już łyknęła 8) Swoją drogą - jeśli na głównej stronie SatKuriera czytam, że n-ka ma ponad 700 mln straty, to ja się zastanawiam gdzie są granice tego wykrwawiania :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to TVN kupuje akcje N-ki, żeby się za chwilę pozbywać jedynej pewnej drogi dystrybucji swoich kanałów w wypadku zmonopolizowania rynku platform cyfrowych i telewizji kablowych przez Polsat. Więc skończcie niedorzeczne spekulacje na temat fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to TVN kupuje akcje N-ki, żeby się za chwilę pozbywać jedynej pewnej drogi dystrybucji swoich kanałów w wypadku zmonopolizowania rynku platform cyfrowych i telewizji kablowych przez Polsat. Więc skończcie niedorzeczne spekulacje na temat fuzji.

TVN kupił akcje N tylko po to by mieć pewność, że nie ważne kto kupi N - kupi co najwyżej 49%. Tylko i wyłącznie po to kupili N. Więc nawet jak ktoś tą nową generację kupi to przecież TVN będzie mieć kontrolę większościową. I wszystko będzie cacy. Będzie się to oficjalnie nazywało "fuzja" bo inaczej to przecież wstyd. Nie dziwota, że info o długach N wyszło dopiero w piątek po południu. Trzeba przecież giełdę lekko uśpić do poniedziałku. No ale zawsze możecie mieć ten 0,01% nadziei, że będzie inaczej. :]

No i znów nie na temat piszę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to TVN kupuje akcje N-ki, żeby się za chwilę pozbywać jedynej pewnej drogi dystrybucji swoich kanałów w wypadku zmonopolizowania rynku platform cyfrowych i telewizji kablowych przez Polsat. Więc skończcie niedorzeczne spekulacje na temat fuzji.

TVN kupił akcje N tylko po to by mieć pewność, że nie ważne kto kupi N - kupi co najwyżej 49%. Tylko i wyłącznie po to kupili N. Więc nawet jak ktoś tą nową generację kupi to przecież TVN będzie mieć kontrolę większościową. I wszystko będzie cacy. Będzie się to oficjalnie nazywało "fuzja" bo inaczej to przecież wstyd. Nie dziwota, że info o długach N wyszło dopiero w piątek po południu. Trzeba przecież giełdę lekko uśpić do poniedziałku. No ale zawsze możecie mieć ten 0,01% nadziei, że będzie inaczej. :]

No i znów nie na temat piszę. :wink:

 

Ale że masz kogoś w zarządzie, że znasz tak szczegółowo plany spółki czy to są Twoje pobożne życzenia? Bo z taką pewnością komunikujesz swoje projekcje nam tutaj, że gotów ktoś jeszcze w to uwierzyć :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...