Skocz do zawartości

Zmiany od maja w C+?


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro TVN tak sztywno trzyma się terminów założonych do uzyskania rentowności poszczególnych kanałów, to jestem ciekaw, czy Discovery Historia jest aż takie rentowne? :>

Zamiast TVN CNBC Biznes, zlikwidować to coś. :evil:

 

Pewne kanaly w n produkowane sa tylko i wylacznie na potrzeby plaformy (Disovey Historia, nTalk, Wojna i Pokoj, OTV...) i te powiazane sa scisle z zyskiem z pakietow w ktorych sie znajduja.

 

Do likwidacji ida kanly, ktore maja zdobywac szerszy rynek, a to im sie nie udaje (TVN Gra, TVN Lingua).

 

Ale tak ogolnie to co ma likwidacja pewnych kanalow n do majowych zmian w C+. Jak na razie "majowe" zmiany w C+ ida w zlym kierunku - rozczarowujace "nowe" oprogramowanie dla dekoderow HD i zapowiedz podwyzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak wspaniały jest nowy soft do nboxa.

 

Jeśli chodzi o problemy z HDCP, to akurat podobne problemy zauważyli także posiadaczego Philipsów HD po ostatniej aktualizacji (choć dotknęły one mniejszą ilość klientów niż w N). I z tego powodu też opóźnia się zapewne soft do PVR-ów (nie chcą zapewne powielać tych samych błędów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamykamy już wątek? Jeden wielki off-topic ostatnio, co mają zmiany w C+ z sytuacją ITI, TVN-u, softem do nBoxa czy prawami do LM?

Ma ktoś jeszcze coś sensownego do powiedzenia w temacie zmian w C+ czy zamykamy i archiwum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja tam sądzę ,że od wiosny będą nowe kanały a ta zmiana pojemności to jest tylko po to zeby n-ka miała luzy na transponderach na nowości w ofercie dla tego też Cyfra+ na tym zyska i może dostanie kanały dodatkowe kanały HD typu.: TVP HD,D.HD SHOWCASE, NGC WILLD HD jak i może zwykle Boomerang i J.play ale te 3,-zł na pewno podniosą jak co roku ale przy tej jakości oferty podwyżka jest uzasadniona :read: Cyfra+ to najlepsza platforma jaką znam :P

 

A wy co sadzicie jakie zmiany będą od Wiosny 2010 czekam na wasze opinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam dlaczego cyfra przyjela na swoje i tak juz zapchane transpondery kanaly Film Box? Podejrzewam ze nie ma nic za darmo i mozliwe ze "pociagna" z N-ki DiscoveryHD ,TVP HD i moze Nat GEO WILD hd .... poczekamy na rozwoj sytuacji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można pisać, że w umowie na wyłącznośc na NG HD w Cyfrze jest zapis mówiący o tym, że nie mogą dodać Discovery HD do końca tej wyłączności?

 

 

Tak i dlatego Wild jest we wszystkich platformach tylko nie w cyfrrze. Glupoty piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można pisać, że w umowie na wyłącznośc na NG HD w Cyfrze jest zapis mówiący o tym, że nie mogą dodać Discovery HD do końca tej wyłączności?

 

Pracujesz w zarządzie NGC albo Discovery?

Podsłuchałeś rozmowę jak podpisywali?

Masz jakiś inny dowód?

Nie? To przestań [beep]yć głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko ,że Cyfra+ ma wyłączność z spółka a NGC WILLD HD Jest w n i Cyfrowy polsat a w Canal+ Cyfrowy Sp zoo jakoś nie ma tego kanału. A moim zdaniem czy program ma wyłączność czy nie w Cyfrze+ powinien być od daty startu dostępny :read: Jest super kanał HD. :> a pro po Cyfrze+ 2.10 2010 r.na 100% kończy się 2 letnia umowa może w trakcie negocjacji się dogadają :locked: oby. Pamiętam kiedy przedłużali umowę bo umarł mój sąsiad tego dnia :roll: i dla tego mi się zakodowało w mózg . :shock:

 

Pozdrawiam Was Koledzy z Forum.satkurier.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam dlaczego cyfra przyjela na swoje i tak juz zapchane transpondery kanaly Film Box? Podejrzewam ze nie ma nic za darmo i mozliwe ze "pociagna" z N-ki DiscoveryHD ,TVP HD i moze Nat GEO WILD hd .... poczekamy na rozwoj sytuacji :smile:
Ja tu widzę coś jeszcze

1. Mam wrażenie, że jakość obrazu na Filmboxach się poprawiła, tak w Cyfrze jak i w Aster.

2. Paczkę kanałów Filmbox, chyba od początku listopada, prawie wszystkim nowym (i przedłużającym umowy) abonentom dają gratis na cały okres minimalny... i tu chyba też Cyfra nie dopłaca, co? Barter jak nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można pisać, że w umowie na wyłącznośc na NG HD w Cyfrze jest zapis mówiący o tym, że nie mogą dodać Discovery HD do końca tej wyłączności?

 

To nie są żadne głupoty, tylko normalna praktyka. Oczywiście nic nie wiemy na 100%, tak? Tak samo jak tego, że w grudniu kończy się wyłączność na BBC, jak to, że FOX Life jest blokowany przez C+ i CP i dlatego nie ma go w N i Orange, jak to, że właśnie kończy się wyłączność na Sportkluby albo to, że jeszcze 2 lata co najmniej poczekamy sobie na NG poza C+. Wszystko z hasłem "prawdopodobnie", a mimo to większość tych informacji po prostu się sprawdza.

 

PS. Podobnie było z MTV i Cyfrą+, umowa blokowała pojawienie się Vivy w ofercie. Cały czas zastanawiam się, czy podobnej umowy nie było i nie ma na linii Discovery-ITI i dlatego w ofercie N nie ma kanałów od AETN czy Viasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fipii, @krawos, @Tomo21, to Wy chrzanicie głupoty i tyle.

Jest taki zapis w umowie z NGC i czy wam się podoba czy nie, to na dzień dzisiejszy nie ma szans na Discovery HD w Cyfrze.

 

Tak jak pisze @Bartek, takie umowy są normalne. Wystarczy sobie przypomnieć jak było z Disney Channel, który dopiero po dwóch latach od startu pojawił się w nce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko czy TVP ma jakiś tajny układ z N na rozprowadzanie TVP HD a do niedawna TVP Sport. Może nie chodzi mi o konkretny zapis w umowie bo to raczej nie, tylko o jakąś niepisaną "dżentelmeńską" umowę. Takie ukryte wspieranie Nki przez TVP. Wszak Walter ma tam wielu znajomych z dawnych lat, w razie czego posłuży komuś posadą u siebie. Utrącenia platformy TVP też krasnoludki nie dokonały... A Farfał to był taki wypadek przy pracy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg-sporo racji jest w tym co piszesz.Farfał był tam troche niewygodny i myśle ,ze gdyby dalej był prezesem to tvp hd byłby we wszystkich platformach,bo to co teraz sie dzieje w tvp to porażka-jakies grozby strajków,branie kredytow bo nie ma kasy,a przeciez gryby dogadali sie z cp i cyfra + to ladna sumka by im wpadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumka to by im wpadła gdyby ruszyła platforma. Jedno co mogli poprawić (niestety z niekorzyścią dla nas) to zakodować wszystkie TVP, wypuścić karty i pobierać za nie abonament RTV. Kasa sama by przyszła zwłaszcza że w abonamentowym pakiecie byłyby Polsat i TVN. Taki ruch każdy by im wybaczył, ale nie rezygnację z platformy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko czy TVP ma jakiś tajny układ z N na rozprowadzanie TVP HD a do niedawna TVP Sport. Może nie chodzi mi o konkretny zapis w umowie bo to raczej nie, tylko o jakąś niepisaną "dżentelmeńską" umowę. Takie ukryte wspieranie Nki przez TVP. Wszak Walter ma tam wielu znajomych z dawnych lat, w razie czego posłuży komuś posadą u siebie. Utrącenia platformy TVP też krasnoludki nie dokonały... A Farfał to był taki wypadek przy pracy. :lol:

+

 

To jest totalna paranoja kanal tv publicznej TVP HD , jest dostepny WYLACZNIE w prywatnej N .. :shock:

Program ten powinien byc w kazdej polskiej platformie cyfrowej !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...