Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobna sytuacja miała miejsce z "36,6°C", programem o tematyce medycznej, który był emitowany w TVN do października 2020r. Program nagle zniknął z Playera. Wydawać by się mogło, że to autorska produkcja TVN, ale Player na zapytanie jednego z użytkowników serwisu odpowiedział, że licencja na pokazywanie tego programu w Player wygasła, a tę muszą posiadać w każdym przypadku - nawet w przypadku autorskich produkcji (może prawa miał pomysłodawca programu? Trudno stwierdzić). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mingo napisał:

JAk to wygląda jakościowo? JEst  50 fps?

Pytam, bo na sezon F1 miałem sobie wykupić pakiet w apce eleven, jednak na smart tv nie da się tam cofać programu, a w player.pl jest promocja na pakiet z Elevenami. 

Mimo tego, że mam Eleven 4K ( Super HD)

Testuje sobie F1 TV Pro.  Podobno jest 1080p w 50 FPS  :)

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj to pytanie ustawodawcy, który takie oznaczenia wymyślił. Serwis nadaje z Polski i na podstawie polskich przepisów.

 

Ochrona małoletnich w audiowizualnych usługach medialnych na żądanie

Podmiot dostarczający audiowizualną usługę medialną na żądanie oznacza publicznie udostępniane audycje i inne przekazy widocznym symbolem graficznym wskazującym na przeznaczenie audycji lub innego przekazu dla danej kategorii wiekowej odbiorców w trakcie ich prezentacji w katalogu oraz przez cały czas ich trwania lub zapewnia odbiorcy, za pomocą odpowiednich środków technicznych, możliwość zapoznania się z tym symbolem w trakcie prezentacji audycji lub innego przekazu w katalogu oraz przez cały czas ich trwania.

Publicznie udostępniane audycje i inne przekazy zakwalifikowane do kategorii bez ograniczeń wiekowych, nie wymagają oznaczenia symbolem graficznym.

Nr kategorii Nazwa kategorii wiekowej  

II

od lat 12

 

III

od lat 16

 

IV

od lat 18

 

 

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP VOD ma takie oznaczenia

Ipla prawdopodobnie wykorzystuje zapis o oznaczeniach każdego odcinka materiału i o możliwości zapoznania się z nim przez widza podczas emisji materiału. Wtedy nie ma potrzeby ciągłego emitowania oznaczenia na ekranie.

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji Player na Androidzie nie ma oznaczeń od kilku tygodni. W Windowsie w przeglądarce jest oznaczenie wiekowe. Od czego to zależy? Czy na Androidzie jest wersja Playera zagranicznego?

Na Ipli są oznaczenia wiekowe, ale wyświetlają się tylko przez kilka sekund na początku odtwarzanego materiału i ewentualnie, gdy damy pauzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Player przygotowuje kolejne produkcje dla swojej platformy.

 

Serial "Skazane" z Agatą Kuleszą w roli głównej na motywach książki Ewy Ornackiej: "Skazane na potępienie". Serial ma zadebiutować w Player w sierpniu 2021:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serial-skazana-agata-kulesza-fabula-gdzie-ogladac-opinie

 

Player zekranizuje kolejną powieść Mroza - "Behawiorystę". Serial najprawdopodobniej pojawi się w player.pl pod koniec roku:

https://dziendobry.tvn.pl/a/remigiusz-mroz-zapowiada-kolejny-po-chylce-serial-na-podstawie-swojej-powiesci-premiera-wkrotce-na-playerze

 

W przygotowaniu jest również 10-odcinkowy komediowy serial futurystyczny, którego akcja ma się toczyć w 2060 roku. Zagrają w nim m.in. Julia Wyszyńska, Joanna Brodzik, Anna Stela i Paweł Mitrowski. Jesienią ma być kręcona piąta seria "Chyłki"

 

Obecnie Player pokazuje swój własny serial komediowy "Mamy to" oraz piąty sezon "Usta, usta" (co ciekawe Prokop zdradził, że trwają pracę nad szóstą serią)Od 11 maja 2021 ma pojawić się w serwisie "Szadź 2"

 

9 kwietnia Player dodał do swojej oferty ponad 30 tytułów filmowych dostępnych w ramach pakietu.

https://prasa.tvn.pl/135436-nowe-hity-kinowe-w-playerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 08:55, michael112 napisał:

 

Nie ma co się dziwić, bo w pewnym sensie Player jest bezpośrednią konkurencją C+ jako że można w nim wykupić także kanały Canal+ i bibliotekę VOD z tych kanałów. Owszem, niedawno się zorientowałem że nie ma tu wszystkich transmisji sportowych C+ bo niektóre lecą tylko w ich serwisie OTT, a Player daje tylko to co się zmieściło do kanałów linearnych C+ Premium i Sport, nie wiem też czy biblioteki Canal+ z Playera i C+ OTT czymś się różnią, ale za to Player sprzedaje te kanały dużo taniej. Niedawno była nawet promocja przez 2 miesiące C+ za 30 zł, w tym i kanały filmowe i sportowe, do tego HBO i biblioteka VOD TVN Discovery, a w lutym jeszcze w gratisie były kanały własne TVN Discovery (a nawet jak ich nie ma to dopłata za te kanały wynosi 15 zł). To wychodziło jakieś 70% taniej niż w C+ OTT, a nawet bez promocji Player wychodzi taniej jeśli chce się mieć i filmowe i sportowe C+ (cena wynosi chyba 45zł za sam Canal+, 60 zł za C+HBO albo 70 zł za C+HBO i Discovery jako Unlimited). W C+ OTT taniej wychodzi tylko jak ktoś chce mieć same filmy albo same sporty, razem to już stówa, a z kanałami dokumentalnymi i informacyjnymi bodajże 125.

 

Jak sobie teraz pomyślę, to naprawdę się zastanawiam czy Francuzi nie będą kombinować jak by tu usunąć Canal+ z Playera bo podbiera klientów ich własnej platformie a przecież na satce te kanały są na wyłączność. Mam nadzieję że nie pójdzie im to tak łatwo, bo wcześniej w tym temacie pisano że TVN ma udziały w Canal+, poza tym jest pewnie kontrakt który ileś czasu trwa.

 

W dniu 12.03.2021 o 08:58, Pawop napisał:

Player nie jest konkurencją dla C+OTT, bo wykupując C+ w Playerze i tak zarabiają.

Dokładnie, jak brałem pakiet zbiorczy za 50 zł (C+Eleven) swego czasu to na FaVAT była rozpiska, że 43 zł idzie do C+ a 7 zł do TVNu/Playera

W dniu 22.02.2021 o 02:20, blend napisał:

Tak jak kiedys Showmax - bo mialem nadzieje, ze serwis sie rozwinie, powstanie wiecej tresci, itp.

 

Mialem tez zamiar wykupic Listy do M 4 i juz bylem sklonny wydac te 50 zl na 365 dni by obejrzec ten film (w kinie za 2 osoby wydalbym wiecej), to trafilem na promocje 1 zl = 1 miesiac, wiec stwierdzilem ze co mi tam, wykupie na 2/3 lata, moze za rok wstawia Listy do M 5, moze cos innego, wiec znowu zaoszczedze troszke kasy.

 

36 zl na 3 lata, za dostep do

- Listy do M 4

- obejrzenie Chylki i kilku innych seriali

- Discovery+ - moze cos sie pojawi ciekawego

- nadzieje na Listy do M 5, i innych seriali podobnych do Chylki

... uwazam za cene ok.

 

Nie neguje tez kur domowych i gospodyn, ktore z zaciekawieniem i z wypiekami na twarzy ogladaja takie PERELKI i ambitne tresci jak Paradajsy, Ukryte Prawdy, czy Szkoly. Dla nich taki serwis jest naprawde idealny pod kanapke, obiad czy do snu.

No widzisz, seriale Playera jedne są lepsze niż te z TVNu a inne gorsze. Pułapka, Szóstka, Żywioły Saszy, Tajemnica zawodowa były w porządku. Ja też Playera trzymam dla Kuby Wojewódzkiego Show i Down The Road. Przy obu produkcjach się świetnie bawię.

W dniu 18.02.2021 o 15:11, swordfish napisał:

A które seriale prezentują poziom choćby "Belfra"? "Belfer" był serialem z dobrym początkiem, ale potem w sezonie 1. chcieli jeszcze zagmatwać i zrobił się miejscami gniot. Ale chciało dalej się oglądać dla pytania "Kto zabił?".

Wczoraj obejrzałem początek "Tajemnicy zawodowej" i jest cukierkowata telenowela dla kucharek. Chyba TVN wszystkie seriale adresuje dla kobiet w średnim wieku. Wcześniej oglądałem serial BBC/Hulu "Normalni ludzie". Niby tam nic się nie dzieje, ale są tak świetnie pokazane relacje międzyludzkie, że nawet czujemy nerwowe przełknięcie śliny u głównego bohatera. 

Czy TVN umie w seriale? Żal, że krecą to reżyserzy, którzy mają przynajmniej jeden własny świetny film psychologiczny na swoim koncie. I raczej obsada aktorska również może pochwalić się dobrymi rolami w przeszłości. A tu taka przepaść.

I czy TVN może nakręcić serial z innego gatunku niż kryminał? 

Zobacz kto jest scenarzystą/reżyserem i odpowiedz sobie jeszcze raz na to pytanie. W większości to są ci sami ludzie co trzaskają seriale dla TVNu od kilkunastu lat, często wyzwolone kobiety z dużych miast. One nie znają innego niż te z korpo i fitnessu. 

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz popatrzyłem na nazwiska scenarzystek. Seryjne wierszokletki. Dorota Jankojć-Poddębniak i Ewa Popiołek. Jak tworzy się tasiemcowo historie i producenci oczekują co tydzień nowych odcinków do telenowel, to nie ma się czemu dziwić. Obydwie Panie mają na swoim koncie po 300 odcinków "Plebani", "Zawsze warto", "Samo życie", "Adam i Ewa", "Na sygnale", "Na dobre i na złe" itd. Same telenowele dla kucharek. Biorą kasę za pracę od wszystkich nadawców po kolei. Z TVP, Polsat i TVN.

A ja naiwny oczekuję produktu wysokiej klasy z ambicjami. No, nic. Dalej będę trzymał się seriali angielskich i skandynawskich. Tam przynajmniej emocje mnie wciągają. A u nas ziew. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z jakością odtwarzania filmów w Playerze ? U mnie do połowy filmu odtwarzanego pod Windows wszystko jest w porządku, a potem zaczynają się zawieszenia, wstrzymywanie odtwarzania i tym podobne atrakcje. To samo zresztą dzieje się podczas odtwarzania treści Playera na TV Samsung. Nie ma natomiast żadnych takich dodatkowych "atrakcji"  podczas oglądania Netflixa, ani na TV ani na komputerze. Mi to wygląda na "niewydolność" streamingu Playera, skoro na tym samym łączu i tych samych odbiornikach Netflix śmiga, aż miło.

Edytowane przez waldi123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja już playera nie włączałem ponad miesiąc.

Niestety ale podpalilem sie promocja 1 zł = 1 miesiąc i nabilem na ponad 2 lata.

 

Niby te 30 zł się zwróciły na Listy do M 4, ale ten player powinien być darmowy bo szkoda nawet 1 zł.

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem " Pod powierzchnią"  i " Pułapkę". Nie są jakieś porywające , można obejrzeć przynajmniej pierwszy z wymienionych .Na pozostałe rzeczy nie ma na razie  czasu.

Jakośc dobra , ale trochę irytuje ogromne logo TVN.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy pakiet jest za 5 zł. Produkcje TVN Player z reklamami.

Najlepiej sam sprawdź pakiety. Oni ciągle mieszają promocje i oferty ciągle się zmieniają.

Teraz pojawił się pakiet Player + TVN24GO za 17 zł na 30 dni. Seriale i filmy TVNu oraz dostęp do platformy TVN24GO (kanały live TVN24 i TVN24 BIS oraz materiały dodatkowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lakiman napisał:

Obejrzałem " Pod powierzchnią"  i " Pułapkę". Nie są jakieś porywające , można obejrzeć przynajmniej pierwszy z wymienionych .Na pozostałe rzeczy nie ma na razie  czasu.

Jakośc dobra , ale trochę irytuje ogromne logo TVN.

 

 

Logo TVN jest tylko na starych materiałach - nowe są wgrywane bez żadnego logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...