Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Pierwszy odcinek 4 sezonu Chylki-Inwigilacja obejrzany. Totalny sztos :) we wtorek premiera i od wtorku lecimy z odcinkami. 

Jak to możliwe, że obejrzałeś 1 odcinek 4 sezonu?Jak premiera ma być we wtorek dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@aro FB Player ma oficjalna grupę Player Bliżej i udostępnia dla członków kod na pokaz 1 odcinka tylko w dniu dzisiejszym do godziny 23 ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blend napisał:

Instrukcja:

Wykup - anuluj, potem znowu wykup - anuluj i tak ile chcesz miesiecy za 1 zl.

 

Ale żebym nie wyszedł na smerfa ważniaka, tylko wtrącę na koniec: przed użyciem zapoznaj się z ulotką :read:

 

Cytat

10. Dodatkowe warunki Promocji: Użytkownik może skorzystać z Promocji tylko jeden raz w okresie 
jej trwania. Usługodawca ma prawo wypowiedzieć umowę zawartą przez Użytkownika wbrew 
warunkom Promocji (tj. w przypadku zawarcia drugiej lub kolejnej umowy w oparciu o Warunki 
Promocji) ze skutkiem natychmiastowym bez zachowania okresu wypowiedzenia. 
11. Przypadki, w których może nastąpić zablokowanie dostępu do treści cyfrowych stanowiących 
przedmiot Umowy: przypadki wskazane w § 10 Regulaminu.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytalem :-)

Ale jak mi zablokuja konto to beda musieli zwrocic pozostala zaplacona kase za reszte miesiecy.

Po drugie byl blad na swieta z tidal. Do dzis ludziom nie zablokowali dostepu do konta, oraz nie zwrocili kasy.

Po trzecie to w ciagu miesiaca obejrze wszystko to co zamierzalem i dla mnie player w tym przypadku stanie sie bezuzyteczny.

 

Jest 5 seriali z playera, ktore sa warte obejrzenia, Listy do M 4 i tyle.

Hotele Paradajsy, tasiemce na Wspolnej, Ukryte Prawdy czy Szkoly sa dla gospodyn i kur domowych.

Wiec jak mi zablokuja to plakac nie bede :-)

 

Jak juz mowilem - player nie jest wart nawet 4 zl bez reklam miesiecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Dla Ciebie nie jest wart, dla innych jest. Skoro masz tam do obejrzenia 5 seriali, to po co nabiłeś sobie trzy lata?
 

Tak jak kiedys Showmax - bo mialem nadzieje, ze serwis sie rozwinie, powstanie wiecej tresci, itp.

 

Mialem tez zamiar wykupic Listy do M 4 i juz bylem sklonny wydac te 50 zl na 365 dni by obejrzec ten film (w kinie za 2 osoby wydalbym wiecej), to trafilem na promocje 1 zl = 1 miesiac, wiec stwierdzilem ze co mi tam, wykupie na 2/3 lata, moze za rok wstawia Listy do M 5, moze cos innego, wiec znowu zaoszczedze troszke kasy.

 

36 zl na 3 lata, za dostep do

- Listy do M 4

- obejrzenie Chylki i kilku innych seriali

- Discovery+ - moze cos sie pojawi ciekawego

- nadzieje na Listy do M 5, i innych seriali podobnych do Chylki

... uwazam za cene ok.

 

Nie neguje tez kur domowych i gospodyn, ktore z zaciekawieniem i z wypiekami na twarzy ogladaja takie PERELKI i ambitne tresci jak Paradajsy, Ukryte Prawdy, czy Szkoly. Dla nich taki serwis jest naprawde idealny pod kanapke, obiad czy do snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, aro napisał:

Jak to możliwe, że obejrzałeś 1 odcinek 4 sezonu?Jak premiera ma być we wtorek dopiero...

1 odc. 4 sezonu również obejrzany i to bez żadnych opcji typu ''pokaz dla wybranych'' itp. a we wtorek jest premiera 2 odc.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Wczoraj przy 1 odcinku był napis dostępny od wtorek 06:00. "Pokaz dla wybranych" był przy posiadaniu kodu z grupy Player Bliżej wczoraj w godz. 19-23. Widocznie dziś zmienili zdanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,"Chyłka" i "Szadź" są na poziomie seriali które spokojnie można byłoby wrzucić do HBO choć ""Chyłka" z sezonu na sezon coraz gorzej niestety.... 

Ja subskrybuje głównie dlatego żeby oglądać co chce, kiedy chce i bez reklam a czasem nawet w 4k nie muszę pilnować ramówki czy nagrywać na dysk dekodera teraz nawet najlepsze programy discovery nie muszę pilnować kiedy są bardzo lubię "nic do zgłoszenia" ten dokument o Estonii też jest ciekawy.
Ogólnie uważam że w playerze trzeba pogrzebać ale można znaleźć coś wartościowego czego nie można powiedzieć o ipli. 

Jedyne co mi w playerze przeszkadza to aplikacja na moim android tv ledwo działa a na apple tv nie działają treści 4k.... ale niedługo zaleje problem pieniędzmi i kupie nowy TV to będę miał jakieś 3, 4 lata spokoju ze smart tv boxsami itd. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tyrla napisał:

Ja też mogłem obejrzeć 1 odcinek 4 sezonu, ale po co jak nie obejrzałem 1 sezonu emoji16.png

Dla mnie to odkrycie. Nie spodziewalem sie, ze obok Watahy, czy Belfra 1 sezonu jeszcze bedzie cos tak dobrego jak Chylka.

 

Nadrob zaleglosci :-)

Ja sie do dzis dziwie jak moglem przegapic taka perelke? A z serialami bylem na bierzaco.

Pewnie stwierdzilem, ze to tvn i gniot, ale Chylka bije produkcje Canal+ zdecydowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tego zachwytu, bo "Chyłka" to serial poprawny, na pewno wyróżniający się na tle innych pozycji TVN, ale tylko tyle. Nie jest to jakaś pozycja wybitna jak niektórzy próbują to przedstawić. Z drugiej strony większość seriali oryginalnych Canal+ też jakoś bardzo wybitna nie jest. Fakt jest taki, że do chwili obecnej najlepsze polskie seriale stworzyło HBO, może dlatego, że nie robią ich na potęgę, tylko rozsądnie wybierają to co jest dobre.

 

Tak swoją drogą, ja osobiście z jakiegoś powodu mimo, że wiem, że większość polskich seriali nie jest jakościowo nawet zbliżona w stosunku do zagranicznych to lubię je oglądać. Moje guilty pleasure :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem serial ,,Szadz,, i takiego gniotu dawno nie widzialem.

Typowy serial pod obiad.

 

Pozostalo mi jeszcze kilka seriali z playera ale obawiam sie, ze do Chylki im daleko.

 

Ps. Wlaczylem ,,Zywioly Saszy - Ogien,, i to jest tak zle, ze tego sie opisac nie da.

,,Szadz,, przy tym dnie to arcydzielo.

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...