Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że w MAX bo w czerwcu już będzie max i być może igrzyska w 4k, w każdym razie ja po zakończeniu obecnej subskrybcji nie wracam do player.pl bo najlepsze produkcje player.pl i tak wcześniej czy później będą w MAX a cena playera ciągle rośnie więc bez sensu płacić za duble.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to wytłumaczą obecnym subskrybentom Playera z opcją "Eurosport EXTRA". Jeszcze w maju całe French Open na Playerze, a w lipcu IO już w MAX, z inną, zapewne droższą subskrypcją.

Zobaczymy czy dadzą jakieś vouchery czy też bezpłatny okres w Maxie, albo w starej cenie Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też ciekaw czy żużlowe wydarzenia przenoszą się również do Max-a czy nadal będzie w Playerze ramach Eurosportu Extra (ale wydaje mi się że w środku Speedway Grand Prix chyba trafi jednak do Max-a). Na razie spokojnie, czekamy na oficjalne info od TVN Warner Bros Discovery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z premierami Player Original jest koniec. To co teraz kręcili, pojawi się pod logiem Max. Jeśli zapowiadają polskie premiery serialowe w Max, to już w Playerze ich nie będzie. Player do zaorania. Nie widzę komunikatów prasowych o nowych serial kręconych dla Playera. Może pozostać jedynie w formie kanałów Fast. 
Nie wiem jak współpraca z Canal+, czy nadal pozostanie na zgliszczach Playera.

Według mnie Player podzieli losy IPLI, której nikt już nie pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nabite subskrypcje nawet na 10 lat to i tak anulują, bo są niezgodne z regulaminem gdyż za 1 zł był tylko 1. miesiąc, a kolejne za wyższą kwotę. Ciekawe jak podejdą do zgodnych z regulaminem subskrypcji długoterminowych i czy dadzą im wygasnąć czy będzie anulowanie, zwrot nadpłaty i wycofanie Player z obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te subskrypcje można spokojnie poprzenosić tak jak to .zrobili przy zamknięciu eurosport playera.
Mam subskrypcje player bez reklam do listopada 2024 do tego dożywotni rabat na HBO MAX, ciekawy jestem co zrobią z takimi abonentami jak ja :)
Player pewnie będzie czymś na kształt onetowego VOD.PL z treściami z kanałów tvn bez reklam.
Ciesze się  z wejścia MAX do polski zawsze to jedna aplikacja w google tv mniej.  
Trzymam kciuki za igrzyska w 4k wykupione bezpośrednio w MAX a nie tylko dla abonentów takiej czy innej kablówki/tv satelitarnej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku subskrybentów miesięcznych, subskrypcja Eurosport Player zakończy się wraz z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego. Natomiast w przypadku subskrybentów rocznych, subskrypcja zostanie zamknięta i zwrócone zostaną pieniądze za niewykorzystany okres.

https://satkurier.pl/news/222993/koniec-uslugi-eurosport-player.html

Tutaj pewnie będzie podobnie.

36 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Przecież te subskrypcje można spokojnie poprzenosić tak jak to .zrobili przy zamknięciu eurosport playera.

Jak widać nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

Trzymam kciuki za igrzyska w 4k wykupione bezpośrednio w MAX a nie tylko dla abonentów takiej czy innej kablówki/tv satelitarnej.  

MAX US nie ma 4K dla sportu i jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś w Europie było lepiej jakościowo niż na ich rodzimym rynku. Także przykro mi, ale lepiej nie liczyć na takie cymesy, by się później nie rozczarować.

Na pewno przed startem MAX warto mieć Player bez reklam, bo mogą zrobić jak u siebie, przenieść na promocyjnych warunkach do wyższego pakietu MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Zuzia napisał(a):

MAX US nie ma 4K dla sportu i jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś w Europie było lepiej jakościowo niż na ich rodzimym rynku. Także przykro mi, ale lepiej nie liczyć na takie cymesy, by się później nie rozczarować.

Na pewno przed startem MAX warto mieć Player bez reklam, bo mogą zrobić jak u siebie, przenieść na promocyjnych warunkach do wyższego pakietu MAX.

Podobno MAX aspiruje do bycia konkurencją dla kablówek, to w inea i vectra eurosport 4k będzie ale w max już nie?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2024 o 20:40, Marek99 napisał(a):

W Faktach TVN (w tym tygodniu) też podkreśli właśnie przy relacji związanej z Igrzyskami Olimpijskimi właśnie tylko platformę MAX.

Jakoś ostatnio nie widzę reklam Player.

W dniu 18.04.2024 o 17:29, Pukus napisał(a):

Eurosport zostanie w Playerze, czy będzie tylko na Maxie?

Eurosport będzie w MAX jako hub i Player pewnie też jako hub.

https://forum.satkurier.pl/topic/39222-hbo-max-kwestie-techniczne/?do=findComment&comment=1981009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

Podobno MAX aspiruje do bycia konkurencją dla kablówek, to w inea i vectra eurosport 4k będzie ale w max już nie?:) 

 

Przecież Eurosport 4K będzie na chwilę - na czas igrzysk. I to pewnie wersja europejska. Nie ma co się emocjonować, i tak większość ważnych polskich wydarzeń obejrzysz w HD 😁

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jakoś ostatnio nie widzę reklam Player.

Ja z kolei widzę na TVN czy TVN 24 dużo reklam promocji na pakiet półroczny Playera :)
Jeśli Playerowców przeniosą do MAX to chcą w ten sposób podbudować na dzień dobry bazę subskrybentów na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Bushiken napisał(a):

Ja z kolei widzę na TVN czy TVN 24 dużo reklam promocji na pakiet półroczny Playera :)
Jeśli Playerowców przeniosą do MAX to chcą w ten sposób podbudować na dzień dobry bazę subskrybentów na start.

To znaczy, że będzie hub Player w MAX i nie ubiją tej marki 😀

@Marek99 pewnie będzie też hub TVN24 GO o którym wcześniej wspominałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy player.pl nie jest czasem połączony z account.tvn.pl gdzie można pod jednym kontem mieć dostęp do innych serwisów z Grupy TVN.

 

Są to m.in.:
player.pl

tvn24.pl/go
tvn24.pl (+subdomeny m.in. jak np. konkret24.tvn24.pl, kontakt24.tvn24.pl)
tvn.pl (+subdomeny m.in. jak np. dziendobry.tvn.pl, uwaga.tvn.pl, cozatydzien.tvn.pl)

 

Jestem ciekaw w jaki sposób połączą takich użytkowników, którzy mają playera oraz HBO MAX, którzy są zarejestrowani pod tym samym adresem e-mail, ale są oddzielnie, osobno zarejestrowani. Mam to namyśli, bo przecież wiadomo, że jest grupa takich odbiorów, którzy korzystają z oferty pakietu HBO (HBO MAX) w samym playerze, ale też są tacy którzy korzystają chociażby z promocji 33% od samego startu serwisu w naszym kraju (mowa tu o HBO MAX) i również posiadają playera?

 

Macie pomysł jak to zrobią? Bo chyba użytkownik nie będzie miał dwa konta na rzecz MAXA, i nie będzie zmuszony przelogowywać, aby móc obejrzeć coś z oferty HBO, a potem z oferty playera. Stali klienci obydwóch serwisów nie chcą tracić zniżek itp. na rzecz nowego serwisu.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...