Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

Dobrze byłoby gdyby połączyli player z MAX.......

 

Podobno player ma pozostać na rynku. Pewnie do Max-a będą stopniowo dodawać treści i usługi z Player-a np. Eurosport Extra.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/max-premiera-promocje-koniec-hbo-max-player-pl-cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mara68 napisał(a):

Podobno player ma pozostać na rynku. Pewnie do Max-a będą stopniowo dodawać treści i usługi z Player-a np. Eurosport Extra.

 

"Mam nadzieję, że Max najpełniej odpowie na polskie potrzeby. Jest to platforma, która z jednej strony będzie łączyła to, co najlepsze po stronie globalnej, czyli kontent Warner Bros. Discovery, HBO i tzw. Max Originals, a z drugiej - najlepszy kontent TVN i najlepszy kontent, który razem stworzymy" - mówił Kasia Kieli, otwierając Content Day

Z tych zapowiedzi wynika, że wszystko, w tym TVN, ma być pod dachem MAX. I w zasadzie to mądra decyzja, jeśli chcą postawić na Maxa, a nie rozdrabniać. Dla Max nasz kraj jest specyficzny, bo mają TVN. Ale to dzięki TVN platforma Max może więcej zyskać, z względu na polskie treści :) Disney+ łączy kilka swoich marek, i jest OK. Zobaczymy jak to rozwiążą w przyszłości.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):

Tak byłoby najlepiej, ale pewnie nie ma co na to liczyć, bo Player to rozpoznawalna marka. 

Do nazwy nie ma co się przwyczajać. HBO było marką prestiżową i premium. I nagle stała się poboczna na rzecz Maxa. 

Czy ktoś pamięta jeszcze IPLĘ? Mieliśmy podstawową i rozpoznawalną markę w grupie Polsat. Zniknęła. Tak samo jak tylko najstarsi górale pamiętają Ideę, Erę GSM, Neostradę, radio Wawa, radio PIN, telewizję TCM, TVN CNBC, Eurobank, Polbank, Handlobank i Multibank.

Nie zdziwię się jak TVN24 zmieni się na CNN Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, swordfish napisał(a):

Do nazwy nie ma co się przwyczajać. HBO było marką prestiżową i premium. I nagle stała się poboczna na rzecz Maxa. 

Czy ktoś pamięta jeszcze IPLĘ? Mieliśmy podstawową i rozpoznawalną markę w grupie Polsat. Zniknęła. Tak samo jak tylko najstarsi górale pamiętają Ideę, Erę GSM, Neostradę, radio Wawa, radio PIN, telewizję TCM, TVN CNBC, Eurobank, Polbank, Handlobank i Multibank.

Nie zdziwię się jak TVN24 zmieni się na CNN Polska.

 

Ipla to akurat słabe porównanie, gdyż kojarzyła się raczej wszystkim z bylejakością ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Na skokach nie mogę sobie włączyć niemieckiego komentarza. W zeszłym sezonie też takie problemy były. W innych dyscyplinach jakoś nie ma z tym problemu. Zamiast merytorycznego komentarza Wernera Schustera czy Martina Schmitta jestem skazany na wieczne narzekanie i węszenie spisków dwóch panów, którzy nigdy nie mieli nart do skakania na nogach. Porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo od sezonu czy dwóch wycinają transmisję międzynarodową, zostawiając tylko polską ze studiem bez reklam. Audio jest tylko polskie i czasami (nie zawsze) bez komentarza.

Komentarze obcojęzyczne były właśnie na transmisji międzynarodowej.

Widać to bo często kilka dni przed zawodami pojawiają się w grafiku dwie transmisje (polska i międzynarodowa), a potem ta międzynarodowa znika.

W tej chwili np. na niedzielę są jeszcze wrzucone dwie wersje transmisji.

Możesz napisać do administracji playera w tej sprawie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
11 godzin temu, Fasha napisał(a):

[...] którzy nigdy nie mieli nart do skakania na nogach. Porażka.

Akurat Igor Błachut skakał na nartach: 

 

 

Edytowane przez Peter Parker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Chcę kupić pakiet player z reklamami + Eurosport.

Mam w związku z tym pytanie o reklamy.

 

Czy Eurosport będzie wolny od reklam z playera?

Chodzi mi o reklamy typu TVP.VOD bez rejestracji, przed każdym filmem.

 

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, ponieważ jeszcze dziś chcę oglądać zawody w Ruce.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał(a):

Czy chodzi o wymazanie nazw marek sponsorujących skoczków z ich kombinezonów? Tego raczej się nie pozbędziesz :-(

Ha Ha Ha!

 

Czyli mam rozumieć, że nie będzie tych reklam (Oczywiście nie mówię o kombinezonach)? 😀

Edytowane przez gelo441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gelo441 Z tego co się orientuje to pakiet Eurosport Extra pozbawiony jest reklam dotyczy streamów  dodatkowych. W streamie kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 będą reklamy, bo to są kanały linearne puszczone w streaming. Co do reklam w Playerze to dotyczy to seriali, programów z portfolio TVN, Discovery.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to Black Week, ale wczoraj wieczorem miałem w ofertach dedykowanych dla mnie 6 miesięcy w cenie 4 za 80 zł w pakiecie bez reklam. To wychodzi trochę ponad 13 zł za miesiąc. Jeśli ktoś zainteresowany to proszę sobie sprawdzić bo może też wam wyskoczy. Ja skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player z reklamami i Player bez reklam dotyczy usługi podstawowej - programy i seriale TVN.

Eurosport Extra jest usługą dodatkową. Tam odpalenie streamu Eurosport powinno być bez reklam. Oczywiście, w samym Eurosport 1 i w Eurosport 2 są przerwy reklamowe tak jak w nadawaniu linearnym. Reklamy na kombinezonach skoczków i na banerach na stoku będą cały czas widoczne, nawet jakbyś wykupił dostęp superpremium VIP za 1000 zł lub więcej (jeśli byłyby takie oferty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...