Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekałam ostatnio, że nie załapałam się na promocję za 50 zł, tylko 90 zł, ale obecna cena jest niestrawna po prostu. Jak się nie uda za 90 zł to anuluję na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycisk "przedłuż" też nie działa. Próbowałem na dwóch przeglądarkach. Ktoś wcześniej pisał, że ma podobnie. Więc nie jesteśmy jedyni. 

 

Co do ceny. Ogólnie ten nowy serial: "Lipno..." miał pojawić się w wakacje - premiera już przesunięta na koniec wakacji, przełom sierpnia-września. Z nowych seriali jak dotąd tylko "Mój agent" był w tym roku i "Pati". Słabiutko. Jeżeli kogoś nie interesują "Hoteliki" i "Wspólne" to faktycznie 159zł to dość wygórowana cena za 2-3 seriale do roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, k05 napisał(a):

U mnie przycisk "przedłuż" też nie działa. Próbowałem na dwóch przeglądarkach. Ktoś wcześniej pisał, że ma podobnie. Więc nie jesteśmy jedyni. 

Zasadniczo nie działa, ale pod jedną z przeglądarek przeniosło mnie do zakupu pakietu Player (bez reklam) na 30 dni za 20 zł. Czyli wyłączyli możliwość przedłużania na starych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Zasadniczo nie działa, ale pod jedną z przeglądarek przeniosło mnie do zakupu pakietu Player (bez reklam) na 30 dni za 20 zł. Czyli wyłączyli możliwość przedłużania na starych zasadach.

Zgadza się. Poprawili linki. Na jednym przenosi mnie do pakietu o którym wspomniałaś a drugi do nieodnalezionej oferty ;)  Wobec powyższego po ponad dwóch latach żegnam się z serwisem. Niestety płatności dokonywałem blikiem a nie kartą, więc dla mnie nie ma opcji przedłużenia oferty w dotychczasowej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał(a):

Zgadza się. Poprawili linki. Na jednym przenosi mnie do pakietu o którym wspomniałaś a drugi do nieodnalezionej oferty ;)  Wobec powyższego po ponad dwóch latach żegnam się z serwisem. Niestety płatności dokonywałem blikiem a nie kartą, więc dla mnie nie ma opcji przedłużenia oferty w dotychczasowej cenie.

U mnie płatność przez operatora i też nie ma możliwości przedłużenia oferty w dotychczasowej cenie. I podobnie ja Ty, rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już pakietów długoterminowych, tylko na 30 dni, czyli będą przenosiny na MAX.

17 godzin temu, Ipo napisał(a):

Co się stało z pakietem za 159 zł/rok? U mnie go tylko nie ma czy zupełnie usunęli? Mam możliwość tylko wykupienia na miesiąc najtaniej 20 zł (bez reklam). Jeszcze kilka dni temu był.

Robią porządki przed rebrandingiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Tanio już raczej nie będzie, mnie się nie chce do nich pisać i żebrać, w mojej ocenie to jeden ze słabszych serwisów więc rozstanie bez żalu.

Ja do nich pisałem kilkanaście dni temu, że nie mogę przedłużyć subskrypcji. Miałem/mam komunikat "nie znaleziono oferty" Dostałem info, że w dotychczasowej cenie oferta nie jest dostępna i mogę kupić w cenie 159. Więc żebranie raczej by nic nie dało.

Summa summarum subskrypcja wygasła ale dostęp nadal działa :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...