Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaktualizowała mi się apka na WebOs. Fajny lifting. Wygląda trochę bardziej "współcześnie" ale szkoda, że nie dodali np. pomijania czołówki tak jak w niemal wszystkich tego typu aplikacjach. Mam nadzieję, że będzie też trochę sprawniej działać.

Ciekawe kiedy wypuszczą aktualizację dla google tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Tizen, teraz WebOS. Ciekawe kiedy zmiany na Androidzie. Są gdzieś jakieś zdjęcia albo ktoś może zrobić jak to teraz wygląda?

 

A tak swoją drogą to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że player może przetrwać i nie połączą tego u nas w jedną platformę razem z HBO. Te aktualizacja to nie są tylko bugfixy, a po co inwestować w platformę, która zaraz zostanie zamknięta. Nawet jak planowano te zmiany wyglądu wcześniej niż ewentualna decyzja o połączeniu (a na pewno tak było) to zawsze można było tego nie kończyć i nie wypuszczać, co już szefostwo WBD pokazało samo w innych obszarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 grudnia w Player ma pojawić się polska wersja francuskiego serialu "Gdzie jest mój agent?". W Polsce serial będzie nazywał się po prostu "Mój agent" i pierwszy sezon ma mieć 6 odcinków.

Francuski oryginał można obejrzeć w Netflix. Oglądałem i całkiem niezły. Przynajmniej pierwszy sezon. Można zobaczyć jednak wszystkie - cztery sezony. Jestem bardzo ciekawy polskiej wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
47 minut temu, Ipo napisał(a):

Tak kiepski, że dobija powoli milion widzów w kinach i pomimo kilku tygodni nadal jest grany co przy polskich filmach nie jest czymś zwyczajnym.

Dodałbym, że jeszcze recenzenci byli raczej zadowoleni (choć w Festiwalu w Gdyni były lepsze filmy jak np. od niedawna grany w kinach Śubuk, polski kandydat do Oscara IO czy Silent Twins z jedną z aktorek znanych z Czarnej Pantery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Johnny” to historia, ale opowiedziana w pozytywnym świetle, bez typowej martyrologii. Rewelacyjna rola Dawida Ogrodnika, który odwzorował rzeczywistą postać 1:1. Jak każdy film ma swoje błędy. Zresztą w „Ojcu chrzestnym" także można wskazać słabe punkty (dłużyzna i monotonia), a jest uważany za arcydzieło. Sam do „Johnny’ego" mam zastrzeżenia. W ogólnym rozrachunku dałem ocenę 7/10. 

Tłumy na „Johnnym" mnie nie dziwią. Bardzo dobrze, że przebił się do świadomości widzów film inny niż komedie romantyczne ze świętami w tle czy gangsterskie kino Vegi.

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Warner Bros Discovery zamierza sprzedać prawa do emisji wieku treści kanałom FAST, czyli oferującym linearną ofertę programową z dochodami uzyskiwanymi z puszczania reklam.

Warner Bros Discovery planuje w 2023 start swojej własnej usługi FAST. 

 

Więcej: Filmweb

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...