Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa

Tak jak LM,tylko do pakietów z CANAL+ jako opcja stała. Np.Extra z 6x Canal+ lub jeśli zwiększasz abonament, np. dobierasz dekoder 4K i HBO i rachunek idzie o 30 zł w górę.

Edytowane przez czarny_figa
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2018 o 19:36, referee napisał:

A załatwiłeś temat przez infolinię czy przez punkt nc plus? Bo w punkcie dostałem info że najtaniej 11.90. A też kończy mi się niedlugo za 7.95.

 

Sprawa załatwiona została przez infolinię.

Edytowane przez Barti
Dodano do postu cytowanie treści innego postu z powodu przeniesienia do niniejszego wątku postów z innego wątku.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 godziny temu, rotalplus napisał:

Dla obecnych HBO , MultiMan Pack i Canal+ Ultra H do końca roku za darmo.

 

Nie ma do tego jakiegoś haczyka? Żadnego okresu zobowiązania :?:

Nie chce mi się w to wierzyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rotalplus napisał:

Dla obecnych HBO , MultiMan Pack i Canal+ Ultra H do końca roku za darmo.

 

3 godziny temu, ircios napisał:

Czyli? Tak to rozumieć, że jak kto nie ma w ofercie tego, to ma okno otwarte na to co wymieniłeś?

 

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Nie ma do tego jakiegoś haczyka? Żadnego okresu zobowiązania :?:

Nie chce mi się w to wierzyć. ;)

 

Uruchomiłem opcję HBO - HBO GO i MultiMan Pack za 0 zł do końca roku. Z końcem grudnia mogę wyłączyć. Dekoder ADB5800 więc bez C+ 4K.

Opcje uruchomione w rozmowie telefonicznej z infolinią NC+.

3 razy się dopytywałem czy z ostatnim dniem grudnia mogę wyłączyć - konsultant 3 razy potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Włącz sobie przez ICA. Tam są opcję na Black Friday z możliwością wyłączenia na koniec roku. Sprawdziłem regulaminy. 

Widziałem właśnie, ale u mnie szczegóły oferty się nie chcą otworzyć więc 2x zadzwoniłem...przy drugim podejściu pani stwierdziła że to dla nowych i dla przedłużających...masakra nie znała odpowiedzi na żadne pytanie, mówię no jak dla nowych jak mam w ICa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
15 minut temu, butters napisał:

W moje ncplus jest już ta promocja na MultiMan pack i HBO na 1m z możliwością wyłączenia.

Dla mnie to nic innego jak zmiana nazwy z  +miesiąca na "Black Friday" .

No, ale lepszy rydz niż nic.;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth u mnie w ICA przy drugiej umowie nic nie ma typu BF. Jest tylko HBO i HBO Go na miesiąc za Free i MMP za miesiąc za Free. 

 

@tweed77 czy to To?

 

@Pawel

Pytałem o dekodery do drugiej umowy gdzie jest Sagemcom w związku z BF. I nic. Tylko dla nowych z wysokim pakietem ?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

@kingofsouth u mnie w ICA przy drugiej umowie nic nie ma typu BF. Jest tylko HBO i HBO Go na miesiąc za Free i MMP za miesiąc za Free. 

 

@tweed77 czy to To?

HBO z HBO GO do końca roku w PREZENCIE na Black Friday.

Oglądaj najnowsze filmy i seriale – wypróbuj ofertę do końca roku bez opłat, później zdecyduj co dalej

 

tak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Pawel , za darmo  lub za 1 zł oczywiście wymienisz, ale przy przedłużeniu umowy.

Wszystko fajnie z tym BF , ale jak ktoś ma bogatszy pakiet to nie ma dla niego oferty, bo te  kanały już posiada.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ircios napisał:

@kingofsouth u mnie w ICA przy drugiej umowie nic nie ma typu BF. Jest tylko HBO i HBO Go na miesiąc za Free i MMP za miesiąc za Free. 

 

@tweed77 czy to To?

 

 

Tak to jest ta opcja HBO - HBO GO i MultiMan Pack za 0 zł na 1 miesiąc. Wyłączenie z końcem grudnia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...