Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie HBO.

Skorzystałem z opcji i włączyłem darmowy pakiet do końca czerwca (od lipca 25zł).

 

Chciałbym HBO do końca sierpnia. Czy korzystniej jest zostawić w obecnej konfiguracji, czy ponownie włączyć w lipcu i wyłączyć z ostatnim dniem sierpnia?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz miec niaktywna promocje, obecnej nie da sie przedluzyc, a zeby miec nieaktywna nie mozesz miec jej aktywnej

 

najlepiej wejsc w moje nc+ i tam dokonac aktywacji po zakonczeniu

 

standardowo odbywa sie to tak ze promocja "gasnie" i mozna odrazu aktywowac nowa na ogol za te same pieniadze zobowiazujac sie na umowe terminowa

 

15,90 jest na okresie nieoznaczonym w ktorym mozesz w dowolnym momencie zrezygnowac

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś na infolinię, by wyłączyć multi man packa. Zaproponowano mi go w cenie 20 zł i zgodziłem się. Do końca sierpnia mam go za free, a od września 20 zł. Próbowałem zejść niżej, ale nie dało rady. W sumie jestem zadowolony z oferty.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Sprawdzałeś ICA?
U mnie takie propozycje:

1
image.jpg

image.jpg

 

Ciekawie wygląda oferta pierwsza, zwłaszcza jak się ma +miesiąca do końca lipca za darmo. :)

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kingofsouth - Przed chwilą rozmawiałem z konsultantką o MMP i przedstawiła mi dwie opcje:

 

1. 6 miesięcy za 20zł, w tym sierpień gratis. Po tym okresie cena "raczej" standardowa - czyli: 30zł

2. 12 miesięcy za 20zł, płatne od sierpnia. Gwarancja ceny 20zł po okresie lojalki w opcji wyłącz/włącz do końca umowy z NC+ .

3. Powrót do opcji ManPack za 10zł, do końca umowy. 

 

Dodatkowo informacja dla wszystkich zainteresowanych:

 

Od 1 lipca w telefonicznym biurze obsługi jest dostępna promocja na Eleven Sports 12x 9,95zł. Wiem, bo sam wziąłem.  :mrgreen: 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

3. Powrót do opcji ManPack za 10zł, do końca umowy.

Najważniejsze że jest ta opcja. :P

Poz koniec lipca zadzwonię i podejmę decyzję.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie można zostawić Multi Man Pack za niższą cenę do końca umowy? Jak za 10zł to biorę od razu.

 

Hustlera miałem włączonego, a Multi Man Pack dostałem bez problemu. Zobaczymy za kilka dni jak wystawią fakturę czy  nie doliczą teraz 5zł.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zejść poniżej 20 zł z Multi Man Packiem, ale konsultant stanowczo twierdził, że tak niskiej ceny za ten pakiet jest niemożliwe, by wynegocjować. Więc zostałem przy ofercie za 20 zł do końca trwania umowy.

PS. wcześniej miałem Man Packa za 5 zł i konsultant twierdził, że już powrotu do takiej opcji nie mam.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że interesuje mnie HBO na lipiec i sierpień, wybrać mam HBO za 25zł w ''oferta cennikowa'' aby móc w sierpniu zrezygnować i we wrześniu pakiet nie był aktywny?

Ogólnie dziwne te pozycje ''oferta promocyjna'' i ''oferta cennikowa''. W promocyjnej Hustler HD jest za 9,99zł a cennikowej za 4,99zł...

Wolę spytać, może ktoś przez ICA włączał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...