Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy może mi ktoś podpowiedzieć ile obecnie kosztuje pakiet HBO jako opcja dodatkową bez zobowiązań tj. mam możliwość wyłączenia w każdym momencie? Czy to jest kwota 35 zł czy można taniej? 

I drugie pytanie. Jeżeli włączam pakiet np. 2 lutego za miesiąc luty naliczana  jest opłata jako niepełny miesiąc? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maniek357 napisał(a):

Eleven bez zobowiązania można jeszcze aktywować ? 

właśnie dzwoniłem i nadal jest dostępna opcja Eleven za PLN 15,90 bez zobowiązania (ale faktycznie nie mam jej w Strefie)

ale inna rzecz mnie zdziwiła - z ciekawości spytałem o opcję Canal Plus bez zobowiązania i konsultant powiedział, że kosztuje ona PLN 40 - czy to jest możliwe? czy ktoś z Was korzystał może z paczki C+ na zasadzie włącz wyłącz na umowie na czas nieokreśłony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej platformie chyba nigdy to się nie zmieni, ciągła zabawa w kotka i myszkę (operator vs klient) przedłużenie umowy = wypowiedzenie, opcje dodatkowe w standardowej cenie = infolinia i nawijanie makaronu na uszy, wymiana dekodera = wizyta w salonie + walka słowna z obsługą że jest możliwość wymiany + telefony do centrali po około godz. sukces. Można wręcz powieść napisać na temat utrudniania i kombinowania ze strony operatora i obsługi, co zmusza abonenta do takiego samego podejścia do tematu żeby nie być przegranym/przerobionym/oszukanym. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bricktop napisał(a):

właśnie dzwoniłem i nadal jest dostępna opcja Eleven za PLN 15,90 bez zobowiązania (ale faktycznie nie mam jej w Strefie)

ale inna rzecz mnie zdziwiła - z ciekawości spytałem o opcję Canal Plus bez zobowiązania i konsultant powiedział, że kosztuje ona PLN 40 - czy to jest możliwe? czy ktoś z Was korzystał może z paczki C+ na zasadzie włącz wyłącz na umowie na czas nieokreśłony?

Możliwe ta opcja ma niby dwie ceny standardowe czyli 40zeta i 80zeta. Jest tak od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie na info by włączyć viaplay , wszystko dobrze, akceptuje i rozłączam. Mija godz dwie trzy maila nie ma.. Pytam na czat jak długo się czeka na włączenie, w odpowiedzi otrzymuje że oferta anulowana... Dzwonie pytam co jest grane , konsul nie wie sprawdza 20 min czekam żeby na końcu się dowiedzieć, że nie da się włączyć samego viaplay bo nie mam paczki c+  

Prawda czy fałsz?

I oczywiście może mi włączyć ale w pakiecie z c+film i seriale za 29zl bardzo śmieszne 

To da się włączyć z paczką c+ (paczka zawiera chyba 10x c+) ale nie jednak da się włączyć z połową c+ i to z tą gorszą mówię że biorę ale z połową c+ sport  oczywiście NIE DA SIĘ 🤬

I teraz w sumie to nie wiem. Dać 29 za kiepską jakość i zbędne filmy... Czy może się jednak da a chciał mi wcisnąć filmy i +10??

Edytowane przez MEQSATYH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bricktop napisał(a):

właśnie dzwoniłem i nadal jest dostępna opcja Eleven za PLN 15,90 bez zobowiązania (ale faktycznie nie mam jej w Strefie)

ale inna rzecz mnie zdziwiła - z ciekawości spytałem o opcję Canal Plus bez zobowiązania i konsultant powiedział, że kosztuje ona PLN 40 - czy to jest możliwe? czy ktoś z Was korzystał może z paczki C+ na zasadzie włącz wyłącz na umowie na czas nieokreśłony?

W takim wypadku wolałbym założyć nowe konto i mieć paczkę C+ w ramach niezależnej internetowej subskrybcji w jakiejś promocji których jest pełno, no chyba że zależy Ci na tym żeby mieć kanały C+ na dekoderze a nie tylko przez internet. 

13 godzin temu, MEQSATYH napisał(a):

Dzwonie na info by włączyć viaplay , wszystko dobrze, akceptuje i rozłączam. Mija godz dwie trzy maila nie ma.. Pytam na czat jak długo się czeka na włączenie, w odpowiedzi otrzymuje że oferta anulowana... Dzwonie pytam co jest grane , konsul nie wie sprawdza 20 min czekam żeby na końcu się dowiedzieć, że nie da się włączyć samego viaplay bo nie mam paczki c+  

Prawda czy fałsz?

I oczywiście może mi włączyć ale w pakiecie z c+film i seriale za 29zl bardzo śmieszne 

To da się włączyć z paczką c+ (paczka zawiera chyba 10x c+) ale nie jednak da się włączyć z połową c+ i to z tą gorszą mówię że biorę ale z połową c+ sport  oczywiście NIE DA SIĘ 🤬

I teraz w sumie to nie wiem. Dać 29 za kiepską jakość i zbędne filmy... Czy może się jednak da a chciał mi wcisnąć filmy i +10??

Nie da się bez paczki c+ dlatego liczę na to że zostawią nam ten total i być może wypuszczą nową ofertę na viaplay bez paczki c+

W ogóle paczka c+ rabatuje w tej platformie niemal wszystko
Viaplay
Mistrzowską piłkę
A w niektórych przypadkach nawet netflix-a :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, _Artek_ napisał(a):

W takim wypadku wolałbym założyć nowe konto i mieć paczkę C+ w ramach niezależnej internetowej subskrybcji w jakiejś promocji których jest pełno, no chyba że zależy Ci na tym żeby mieć kanały C+ na dekoderze a nie tylko przez internet. 

dziękuję za tą sugestię, tak naprawdę myślałem o wzięciu paczki C+ dla 2 meczy Premier League i ew. dołączeniu Viaplay, ale może to faktycznie byłby przerost formy nad treścią... jeszcze dziś sprawdzę czy taka opcja jest i w jakiej cenie

 

8 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Nie da się bez paczki c+ dlatego liczę na to że zostawią nam ten total i być może wypuszczą nową ofertę na viaplay bez paczki c+

swoją drogą teraz się zacząłem zastanawiać jak najtaniej uruchomić Viaplay bez zobowiązania... czy opcja dodatkowa "Canal + Seriale i Filmy + Viaplay" za PLN 29 działa w opcji włącz-wyłącz? bo to chyba byłby najtańszy dostęp do Premier League ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...