Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę potwierdzić, że załączając opcję 1-szego dnia miesiąca zdarzyło mi się już dostać opłatę za opcję jak za cały miesiąc (często jako korekta w kolejnym). Gdy załączałem 2-giego to nigdy nie musiałem dopłacać. 

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pablo21 napisał:

Jak widać ustandaryzowali to. :-(

Przecież włączając opcję dodatkową zawsze w regulaminie zamieszczona jest tabela z której jasno wynika, że miesiąc aktywacji jest darmowy. Nie ma więc znaczenia czy aktywacji dokonasz 1 czy 2 czy 30 dnia miesiąca. Chyba, że regulamin stanowi inaczej. Sytuacja się zmienia gdy ktoś chce tego samego miesiąca włączyć opcję i na koniec miesiąca ją wyłączyć. Tutaj raczej nie ma reguł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel Bezpieczniej mimo wszystko nie włączać opcji dodatkowych pierwszego dnia miesiąca, bo nigdy nie wiadomo jak to system przetworzy. Sam miałem jakiś czas temu sytuację, że opcję dodatkową włączyłem 1 dnia miesiąca i od razu opłata była ujęta na rachunku w miesiącu aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pawel napisał:

0 zł do końca obecnego miesiąca

 

Godzinę temu, Pawel napisał:

Zawsze włączałem 1-szego i nigdy nie było niespodzianek.

Podpisując umowę 1-ego, nie masz darmowego miesiąca 

Podpisując 2-ego, dany miesiąc masz za free. 

Widocznie dotyczy to teraz także opcji dodatkowych. 

Choć sam włączałem 1-ego i nie płaciłem za dany miesiąc, ale już od dawna nic nie włączałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Zawsze włączałem 1-szego i nigdy nie było niespodzianek. Idąc tym tokiem to bezpieczniej jest gdy rachunek zostanie wystawiony czyli około 10-go.

Regulamin danej opcji wszystko jasno określa. W razie czego są podstawy do reklamacji.

Też zawsze włączam 1 i nie było  problemu. Zawsze za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chce obejrzeć dzis moto - unia zuzel na eleven, nigdy niemiałem tego kanału czy w 4k jest moc?  Czy ten mecz bedzie dostępny za darmo w mycanal? 

W stefie rozszerzenia jest opcja 1szy miesiac za darmo naatepny 15.90 kiedy nalezy zrezygnować? 

 

Czy jest jakas różnica zamawiania dodatkowych opcji online a infolini? 

Edytowane przez zaplutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrezygnować następnego dnia. Tylko musisz podkreślić,  że rezygnujesz z końcem drugiego miesiąca.

Różnica w zamawianiu z konta SC+ , a infolinią jest taka,  że na infolini będą Ci próbować wciskać ze zobowiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy coś się zmieniło czy tylko u mnie po zalogowaniu do strefy C+ nie ma opcji samodzielnego zarządzania posiadaną ofertą i wyłączenia danego pakietu? Obojętne, czy jest to pakiet w okresie obowiązywania określonego czasu umowy czy też dokupiony bez promocji. Po prostu nie ma przycisku "zarządzaj", jak to opisują na www

https://pl.canalplus.com/pomoc/jak-wylaczyc-niektore-kanaly-i-opcje

https://pl.canalplus.com/pomoc/jak-moge-wylaczyc-dostep-do-wybranych-pakietow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...