Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy zapowiadają podwyżkę  Netflixa z końcem bieżącego roku. Gdy nie przedłużę umowy z Canal+, w takiej sytuacji może być drożej niż obecnie, korzystając przez kartę  nieprzerwanie kilka lat z tego serwisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

aż chciałbym zaryzykować ale nie będę ;d może ktoś ma netflixsa za 38 i sprawdzi czy w strefie dopełnienie do 4k jest za free

@_Artek_ Ofertę na Dopełnienie do Netflix za 38 zł/m z Netflix 4K za 0 zł/m możesz uzyskać tylko na infolinii podczas jednego zamówienia całości. Oferta ta nie wyświetli Ci się w Strefie CANAL+, ponieważ nie jest to oferta standardowa. Są oferty gdzie konsultant musi czasem zapytać i uzyskać zgodę na wprowadzanie konkretnej oferty, także jak coś to pewne oferty tylko na infolinii. Zawsze możesz poprosić, aby konsultant skonsultował Twoje oczekiwania z kimś wyżej i może to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem i raczej nie za bardzo mam ochotę się  o to się "upominać", chyba, że sami w grudniu zaproponują.

A jak komuś zależy i dostanie, życzę powodzenia. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 marca przez formularz kontaktowy zgłosiłem wyłączenie pakietu dodatkowego Eleven z końcem miesiąca kwietnia. Pakiet ten włączony był 2.03.2022r. Eleveny wyłączono mi 1.04.2022r. i do bieżącego rachunku doliczono mi kwotę 15,90zł opisaną jako "Korekta podwyższająca kwotę rachunku". Konsultant na czacie wytłumaczył mi, że spowodowane to jest włączaniem i wyłączaniem pakietu. Na prośbę o wskazanie zapisu w regulaminie, który wyjaśniałby takie działanie, rozmowa się zakończyła informacją o możliwości złożenia reklamacji. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem połowiczny sukces dopełnienia do Netflix,

Netflix standard za 38zł+4k na pół roku za 0, potem 55 lub powrót do standard, konsultant powiedział, że jest taka oferta z dopełnieniem do 4k za 0 do końca umowy ale problem polega na tym że moja umowa jest za krótka( (do końca roku) i zasugerował aktywacje tej opcji z pół roku 4k za free a potem dalsze negocjacje na co się zgodziłem ;D. 
Więc mam 4k za 38zł i nie mam 4k za 38zł ;D  

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, michall1234 napisał:

przy opcji 4K działają 2 czy 3 urządzenia ?

4. 

3 minuty temu, michall1234 napisał:

czy do tej opcji również można uruchomić 4K netflix opcje za 0zl 

Dopełnienie do 4k za darmo więc tak. Ale to trzeba od razu załatwić bo potem się nie dostanie. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokupowałem Netflixa jak miałem 12 mies. do końca umowy, ale to od razu konsultant powiedział że będzie 6 mies za 38zł z dopełnieniem do 4K za 0zł i kolejne 6 mies. za 38zł z dopełnieniem do 4K za 17zł czyli razem 55zł. Oczywiście z możliwością rezygnacji z dopełnienia do Premium 4K w każdej chwili i pozostania przy opcji Standard na 2 ekrany. Koniec umowy mam we wrześniu, teraz biorąc pod uwagę inflację, utratę praw sportowych, kolejne serwisy streamingowe za które się dopłaca,  chęć wymiany awaryjnych wifiboxów do multiroomu, oraz pojawienie się Disney+, który na 90% dołączy do Canal+, zakładam że te rozmowy będą "bardzo" ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jupiter napisał:
Ja dokupowałem Netflixa jak miałem 12 mies. do końca umowy, ale to od razu konsultant powiedział że będzie 6 mies za 38zł z dopełnieniem do 4K za 0zł i kolejne 6 mies. za 38zł z dopełnieniem do 4K za 17zł czyli razem 55zł. Oczywiście z możliwością rezygnacji z dopełnienia do Premium 4K w każdej chwili i pozostania przy opcji Standard na 2 ekrany. 


Dostałem coś takiego 8 miesięcy przed końcem umowy mam nadzieje że uda mi się wynegocjować 4K bez dopłaty na nowej umówię zanim skończy mi się te 6 miesięcy :D

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, Pawel6666 napisał:

Tak 

Nie bądź taki pewien 

50 minut temu, _Artek_ napisał:

Jeśli  aktywuje dzisiaj eleven i wyłącze pod koniec maja to zapłacę za to czy nie?;)

No żebyś się nie zdziwił. Wielu osobom naliczyli, stąd napisałem że nikt na forum nie wie jak postąpi C+ w twoim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...