Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Nie wszystkie pakiety i opcje są dostępne poprzez strefę CANAL+ po zmianach - proszę dzwonić na infolinię lub do APS. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maniek357 napisał:

Nie zniknął, dalej jest bez zobowiązania za 15,9 zł. Opcję dodatkową wyłączasz poprzez formularz kontaktowy. 

Do tej pory tak robiłem, teraz po zmianach na stronie nie mam takiej opcji. W wykazie pakietów powinienem mieć opcję "zarządzaj" a niestety nie mam jej przy pakiecie Eleven Sports. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, k05 napisał:

To przeczytaj w warunkach szczegółowych do pakietu czy jest to opcja na czas określony czy nieokreślony. 

Najczęściej na czas określony jest za 10zł lub 15zł, a na czas nieokreślony za 20zł.


2 telefony na infolinie i mówią, ze EXTRA nie ma na czas nieokreślony i za 20 jest na czas do końca umowy 

 

a w strefie C+ mam tak: 

Screen: https://zapodaj.net/d02507b7baed8.jpg.html

 

Z góry dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, PawelTSW napisał:

Tę opcję masz bez okresu zobowiązania więc będziesz mógł wyłączyć (sprawdź w szczegółach). 

Za 10 zł już do końca umowy bez możliwości wyłączenia. 


regulamin jest, ale nie otwiera się 🤣

 

takze jest, ale go nie ma. 
 

boje się, ze jak podłączę to będę musiał go posiadać przez cala umowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do konsultanta. Pytanie o HBO I HBO GO oraz o dopełnienie z optimum do extra. Odpowiedź to propozycja HBO za 25zł na moje stwierdzenie, że na koncie mam propozycję za 20zł przystano na to ale ja zrezygnowałem (sam uruchomiłem na koncie). Dopełnienie do extra tylko 20zł brak opcji za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dokupiłem dopełnienie z optimum do exstra ale bardziej ze strachu że już nie będzie takiej opcji niż z potrzeby jej posiadania i Pan faktycznie najpierw powiedział że ro 20-15zł ale jak powiedziałem że chce za 10 to „po konsultacji” nie było problemu , co ciekawe pan podczas konsultacji nawet nie włączył mi muzyki wiec de facto otrzymałem jedynie potwierdzenie że tak naprawdę oni tego z nikim nie konsultują :D tak jak mówię nie wiem czy potrzebuje tego exstra ale przestraszyłem się że ta opcja faktycznie zniknie a tak będę miał dobrą pozycje negocjacyjną przy przedłużaniu umowy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał:

Myślisz, że oni nie widzą jakie oferty masz dostępne na swoim koncie ?

Wiedzą. Ale do mnie też dzwonili z propozycją dopełnienia do Extra+ za 15zł. Ja odpowiedziałem,  że to dla mnie żaden interes, bo w Strefie mam za 10zł. No to nagle i za 10zł się znalazło. 

Konsultanci chcą sprzedać za więcej, bo i prowizja za pakiet wtedy wyższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...