Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Straszna bieda ostatnio jeśli chodzi o fajne promocje na opcje dodatkowe. :) Wcześniej często się zdarzało, że była promocja na HBO/Multi Man Pack w ICA, można było sobie oglądać za free przez prawie dwa miesiące i wyłączyć, obecnie coś przestali się bawić w pluse miesiąca i inne niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

czy macie w Strefie PC+ opcję dodatkową Mistrzowskiej Piłki?

Pytam ,bo nie wiem czy tylko u mnie tej opcji brak.

Zamówienie tylko u kosula?

PC+ przedłużyła prawa do MP według info na SatKurierze.

Chciałem zamówić od 1.09 w opcji bez zobowiązania wł/wył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Według Szczegółowych Warunków Promocji cena standardowa, czyli 30 zł się nie zmieni, pewnie będą jakieś promocyjne warunki.

 

Szczegółowe Warunki przedłużenia świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka

1. Dostawca usług niniejszym przedłuża obowiązywanie dokumentu „Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka z dnia 28.01.2019 r.” do dnia 30.06.2024 r.

2. Niniejsze Szczegółowe Warunki obowiązują do dnia 30.06.2024 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem Mistrzowską Piłkę a raczej Ligę Mistrzów za 30zł w opcji wł/wył( w Strefie C+ nadal jej nie ma),ponieważ konsul na infolinii poinformował mnie, że Ligę Europy niestety wykupił Viaplay i nie będzie transmisji na PSP.

PS.

Swoją drogą mam pytanie, czy jest nadal otwarte okno na H/H2?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PawelTSW napisał:

No i i tym pisałem, bo to to samo co założenie konta na netflix. 

 

No nie to samo.  Jak ja zakładałem konto to nie miałem opcji wyboru "dopisz do rachunku C+". Była tylko opcja karty bankowej lub przedpłacowej. Chyba, że się coś zmieniło i teraz tako wybór jest. Jak ja zakładałem to nie było. 

21 minut temu, tweed77 napisał:

Bez zobowiązań https://www.netflix.com/pl/  - cena taka sama jak ze zobowiązaniem w PC+.

Z zobowiązaniem w PC+ cena za Netflix to 38zł. Przy braku zobowiązania jest tak samo, czyli 43zł.

Więc to nieprawda co napisałeś.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...