Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Włączam na miesiąc.  Potem czekam miesiąc. Czasami dłużej Zaznaczam najniższy plan. Wyskakuje okienko, że mogę włączyć 2 plan z rabatem 10 zł. Wcześniej tak robiłem odrazu z planem na 2 urządzenia, i dostawałem rabat na najwyższy plan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

Włączam na miesiąc.  Potem czekam miesiąc. Czasami dłużej Zaznaczam najniższy plan. Wyskakuje okienko, że mogę włączyć 2 plan z rabatem 10 zł. Wcześniej tak robiłem odrazu z planem na 2 urządzenia, i dostawałem rabat na najwyższy plan...

Może miałem za krótką przerwę ewentualnie nie było tego bo ja doładowuję poprzez kod podarunkowy😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikoko bo ty tak mówisz? ;D

Po 1 obecnie testy trwają w Ameryce 

Po 2 jaki to problem dzielić się z rodziną? I jak to zweryfikują? :)

Tu chodzi o zaprzestanie logowania się na konto kupione na olx czy innym allegro. 

Będzie trzeba potwierdzić smsem że my to my, tzn zapewne właściciel konta. 

 

 

Aby dalej korzystać z serwisu, należy wpisać otrzymany mejlem lub SMS-em kod, bądź wykupić nową subskrypcję. Można też wybrać opcję "zweryfikuj później", która daje widzowi nieokreśloną dodatkową ilość czasu na kontynuowanie oglądania i późniejsze potwierdzenie, że jest prawowitym użytkownikiem konta.

 

Ten test ma na celu pomóc w potwierdzeniu, że osoby korzystające z kont Netflix są do tego upoważnione - przekazali przedstawiciele Netfliksa serwisowi "The Hollywood Reporter".

 

 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez obaw można włączyć przez Strefę?

 

Fakt że w dokumentach info takie jest:

10.Zasady wyłączania usług:w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z usług objętych niniejszymi Warunkami Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2021 o 18:36, pablo21 napisał:

U mnie też jest ta promocja na koncie ICA moim. Czekam do 1 kwietnia 2021 bo inaczej włączenie teraz nie ma sensu dla mnie. Zostało 1,5 tygodnia marca. :-( Oby promocja była jeszcze przed świętami to będzie miała sens.

Promocja na 11 C+ nadal dostepna u mnie w ICA wiec mozna aktywowac. Kwiecien za Free, a w maju 20zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja włączyłem dzisiaj tą promocje i za kwiecień i maj 20 zł i wyłączenie z dniem 31.05.2021 r.

Przy opcjach że zobowiązaniem jest napis brak możliwości wyłączenia przez strefę Abonenta, a przy tej promocji był napis Chcesz wyłączyć? Napisz do nas.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Ja włączyłem dzisiaj tą promocje i za kwiecień i maj 20 zł i wyłączenie z dniem 31.05.2021 r.

Przy opcjach że zobowiązaniem jest napis brak możliwości wyłączenia przez strefę Abonenta, a przy tej promocji był napis Chcesz wyłączyć? Napisz do nas.

Dzięki za odpowiedź. Moje sceptyczne podejście wynika z tego że zawsze przy opcjach z możliwością wyłączenia było info w tabelce - „do czasu dezaktywacji usługi” Tutaj tego nie ma i doszukuje się nieczystej zagrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@PawelTSW

Screen tabelki i regulaminu:

https://ibb.co/ZY2B1F4
https://ibb.co/Lrd1zKy

 

Nawet jak wchodziło się w szczegóły oferty to na samej górze był napis:

 

Włącz 11xCANAL+ za 20 zł do końca nastęnego miesiąca, a potem 40 zł lub zrezygnuj w dowolnym momencie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@ircios

Mówię, że nie jest, bo faktycznie ten zapis, że od 01.06.2021 r. do 31.07.2029 jest 40 zł był bardzo dziwny, ale potwierdzono mi na chacie, że zgodnie z zapisem 

 

Włącz 11xCANAL+ za 20 zł do końca następnego miesiąca, a potem 40 zł lub zrezygnuj w dowolnym momencie. 

 

Płacimy 20 zł w kolejnym miesiącu i można wyłączyć.

Tabelka w regulaminie promocji potwierdza, że okres gwarantowany to moment aktywacji i miesiąc za 20 zł miesięcznie. 

 

Po uruchomieniu na chacie od razu napisałem o wyłączenie z dniem 31.05.2021 r. i już widnieje przy opcji CANAL+ zaplanowano wyłączenie 31.05.2021 r.

 

W Strefie Abonenta wygląda to tak:

Nazwa opcji / Cena cennikowa / Aktualna cena /Koniec okresu gwarantowanego /Akcja

CANAL+ / 80,00 zł/mies. / 0,00 zł/mies. / 01-05-2021 / Zaplanowano wyłączenie dnia 31-05-2021

 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pawel napisał:

W tabeli są wyraźnie zaznaczone okresy gwarantowanego korzystania i okres promocyjny. Opcja jak najbardziej z możliwością wyłączenia.

No ale jak to powiedział klasyk "Mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało" :D

Czemu tam taki mądry nie byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

W tabeli są wyraźnie zaznaczone okresy gwarantowanego korzystania i okres promocyjny. Opcja jak najbardziej z możliwością wyłączenia.

No ale jak to powiedział klasyk "Mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało" :D

Co jakiś czas ta sama dyskusja i wiecznie sa tacy co nie potrafią z tabelko wyczytać co trzeba. A było już setki razy tłumaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...