Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się zgadza ,ale u konsula jest bez GO za 25 zeta.

W strefie C+ nie ma tej opcji .

Na początku zależało mi tylko na 3xHBO,a skoro na 6 mies. z możliwością wyłączenia pod koniec września ,to chyba się skuszę.

Tak sobie pomyślałem,że skoro jestem po świeżo dokonanym zakupie LG Oled 65" ,to warto to wykorzystać w apce HBO GO na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem gdzie dokładnie zapytać więc tu spóbuję, będzie długi wywód :D

Mianowicie w zeszłym miesiącu przy przedłużaniu umowy podpisałem cesje i teraz jest na mnie, wszystko spoko, dodałem wszystkie c+.

Potem jednak zdecydowałem się na wymianę dekodera na 4k i tu pojawiają się problemy. Miałem dostać canal+4k za free ale tak się nie stało.

Bo nie dość, że babka w punkcie coś powaliła i zaznaczyła że nie oddałem pilota i zasilacza, przez to miałem problem ze zmianą umowy na stronie, naliczyło jakieś kary. Teraz jest już ogarnięte, ale canalu4k nie mam, bo babka tego nie zaznaczyła przy wymianie dekodera, że kanał za darmo.

Poszedłem do punktu wszystko wyjaśnić i druga już tam osoba powiedziała że jedynie reklamacje trzeba zgłosić może uwzględnią. I napisała, że w rozmowie przez telefon dostałem zapewnienie o tym kanale za darmo a ja to głupi podpisałem. Przyszła odmowa reklamacji z argumentacją że popatrzyli na rozmowy telefoniczne ze mną i ja tam kiedyś nie odebrałem, ale to było jeszcze przed cesją i dzwonili do starego właściciela umowy,a ja zapewnienie o kanale 4k za darmo dostałem przy podpisywaniu cesji w punkcie. I teraz nie wiem czy iść do niej znowu czy zadzwonić czy to coś da w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eacf1395 napisał:

Ale napisałem że od razu przedluzalem umowę na nowych warunkach i jeszcze potem dekoder wymieniłem?

Reklamacja. Tylko do kogo, Skoro zrobiłeś to w punkcie. Żadnej rozmowy nie ma nagranej.  Może w punkcie to odkręca, bo tam babka przecież nie zaznaczyła. Po aneksowaniu papier powinieneś dostać chyba, gdzie wyszczególnione powinno być co będziesz miał w ofercie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punkcie nie odkręci bo dzwoniła z punktu i tylko reklamacje napisała. Dekoder wymianialem trochę później niż podpisywałem przedłużenie umowy na nowych warunkach.

Gdzie napisać odwołanie do reklamacji? W odpowiedzi na tego maila co dostałem z odmową reklamacji czy gdzieś w strefie abonenta? 

Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eacf1395 Napisz odwołanie od reklamacji np. w Wordzie albo odręcznie i dołącz swój własnoręczny podpis i zapisz do pliku PDF lub jako zdjęcie(JPG,PNG) lub zrób skan pisma jak odręcznie wszystko chcesz napisać. Następnie w Strefie CANAL+ przejdź do zakładki "Napisz do nas" i dodaj załącznik oraz wybierz jakiś tam temat zgłoszenia i w polu tekstowym napisz, że przesyłasz w załączniku odwołanie od reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meckbar Strefa CANAL+ działa jak na razie bez problemów. Sam CANAL+ Polska podaje taki komunikat i zaprasza Abonentów do Strefy CANAL+:

"Szanowni Państwo, ze względu na awarię serwerów naszych dostawców poza granicami Polski, byliśmy zmuszeni wyłączyć stronę główną CANAL+. Transmisję kanałów satelitarnych i w trybie online prowadzimy bez zmian. Abonentów zapraszamy do Strefy CANAL+. Przepraszamy za utrudnienia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie działa. Dziwne, że do logowania nie można przejść ze strony sklepu PC+, która jako jedyna się wyświetla. Klikając na "Zaloguj się" ląduje się ponownie w sklepie. Link do Strefy CANAL+ w komunikacie jest skutecznie ukryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytowana przez @lukx95 informacja pojawia się no stronie sklepu (na górze). Pod "...do Strefy CANAL+... jest ukryty link:  https://strefa.pl.canalplus.com/cas/login , który przenosi nas na stronę logowania. Dziwne, że nie jest on w żaden sposób wyróżniony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...