Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby chciało Ci się przeczytać poprzednie posty to byś wiedział, że ta kwota to tylko jedna z promocji.

 

W dniu 4.07.2019 o 10:00, kingofsouth napisał:

Tak teraz wyglądają oferty na Eleven w ICA:

 

  1.   13,90 zł/mies. przez 6 miesięcy. W kolejnych miesiącach nadal 13,90 zł miesięcznie z możliwością rezygnacji z opcji
  2.   11,90 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego Umowy, a następnie 15,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jakby chciało Ci się przeczytać poprzednie posty to byś wiedział, że ta kwota to tylko jedna z promocji.

 

 

Wrzuciłem co jest u mnie  w ICA.

Nie pisz mi co mi się chce a co nie chce, bo nic ci do tego ;) Dobrze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z umów z Comfort+ /stary/ mam  opcję tv France tylko za 10 pln. Natomiast nie mam żadnej promocyjnej opcji Canal+, na pozostałych jest promocyjna opcja tv France 8 pln i ta za 10 pln, dodatkowo Comfort+ /nowy/ ma 4 opcje promocyjne Canal+. Więc różnie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@markarJest opcja, prosisz o podwyższenie pakietu (Up Pack) do końca obecnego okresu minimalnego  - na np. Extra+ Canal+ (powinny być oferty od 79,99 do 99,99zł). :) Tylko wyraźnie zaznacz konsultantowi, że nie chcesz przedłużać umowy. :D

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2019 o 10:00, kingofsouth napisał:

Tak teraz wyglądają oferty na Eleven w ICA:

 

  1.   13,90 zł/mies. przez 6 miesięcy. W kolejnych miesiącach nadal 13,90 zł miesięcznie z możliwością rezygnacji z opcji
  2.   11,90 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego Umowy, a następnie 15,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy

 

 

W zależności kiedy kończy Ci się umowa, widzisz albo 2 opcje do wyboru, albo 1. Dlatego też mnie zdziwiło to 13,90 ale inaczej nie chcą dać, bo mam mniej niż rok do końca umowy! Więc nie dostaną nic! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z szacownego grona forumowiczów dokupował opcje canal + sport 3 i 4?? Kuzyn jest fanem naszej kopanej(coz rodziny sie nie wybiera ?).Ma umowę jeszcze ponad rok 

Pakiet extra+ z 6canal+ 69,99

+ eleveny za 11.9

+ polsaty z lm za 0zl.

Dzisiaj zadzwonił na warszawski numer aby zwiekszyc pakiet na extra z 8canal+ a wlasciwie 10canal+  i uwaga dwie zenujace propozycje

1.cena 99.99zl czyli podwyzka o 30zl za pelny pakiet canal+

2.dokupienie tylko canal+ sport 3 i 4 za 20zl

Konsultant powiedzial,ze ma promocje na darmowa LM wiec tanien nie bedzie.Mial ktos z Was taka sytuacje i uzyskal lepsza cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną (a możliwe, że również w dłuższej przyszłości) kanały c+sport3 i 4 są kuzynowi niepotrzebne, ponieważ nie ma na nich nic, poza tym co ma już w pakiecie z 6c+. No chyba, że jest takim fanatykiem, że chciałby oglądać powtórki ekstraklasy non stop. Ale to już się nadaje do leczenia...:lol2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilem mu,ze wszystkie mecze i tak obejrzy.Gdzies jednak wyczytal,ze na tych dodatkowych kanalach oprocz powtorek beda dodatkowe magazyny,studia,komentarze.Mnie akurat wystarczy obejrzec jeden mecz na tydzien najlepszej ligi swiata :) dlatego tez zadalem tutaj pytanie,poniewaz uparl sie na te kanaly a zawsze doradzalem mu w sprawach nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wisl@k06 napisał:

Na chwilę obecną (a możliwe, że również w dłuższej przyszłości) kanały c+sport3 i 4 są kuzynowi niepotrzebne, ponieważ nie ma na nich nic, poza tym co ma już w pakiecie z 6c+. No chyba, że jest takim fanatykiem, że chciałby oglądać powtórki ekstraklasy non stop. Ale to już się nadaje do leczenia...:lol2:

Po wynikach naszych drużyn w europejskich pucharach można dojść do wniosku, że samo w sobie oglądanie Ekstraklasy, nadaje się do konsultacji psychiatrycznej. ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, skarżyski napisał:

Mam aktualnie pakiet Comfort+. Ile muszę dopłacić by dodać kanały Canal+. Nie widzę takiej opcji w poszerzeniu swojej oferty logując się na koncie. Za tydzień rusza liga angielska i chciałbym ją móc oglądać. 

Dzwonisz na party line NC+ i opcja 10 x C+ masz za 25 zł na 6 miesięcy.

Pod koniec 6 miesiąca zlecasz jej wyłączenie i w tej samej rozmowie przy dobrych wiatrach dostaniesz 10 x C+ już do końca umowy za 25 zł miesięcznie.

Jak ci się nie uda przy wyłączaniu tej opcji to dzwonisz za parę godzin albo na następny dzień i powinieneś dostać 10 x C+ za 25 zł miesięcznie już do końca umowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@tweed77,

można bez problemu od razu dostać za 25 zł do końca Umowy :) Pytali znajomej, czy chce do końca Umowy czy na 6 miesięcy, a potem wyłączenie albo 40 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...