Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Cześć, próbowałem zerknąć kilka stron do tyłu ale odpowiedzi nie znalazłem. Kończy mi się jutro okres promocyjny HBO (z maxem) i zastanawiam się jakie mam opcje. Wg umowy 25 złotych w razie nie wyłączenia. Strefa abonenta proponuje to samo ze zobowiązaniem albo 35 zł. bez. Czy infolinia może coś tu obniżyć np do 15 czy daremny trud?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2023 o 15:43, ircios napisał(a):

 Nie ma i nie było ofert za 15. Minimum 20. Włącz sobie w opcji w/w srednio za 17,50 miesięcznie. 

A jak to się ma do aplikacji HBO MAX ?

Jeśli pierwszego maja włącze HBO, to będę do końca miesiąca za 0 pln, a czerwiec za 35 pln ( wychodzi średnio 17,5 pln ).

A kiedy trzeba zlecić wyłączenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erytho napisał(a):

podobno mam niewykorzystany voucher na paczke filmbox za 5 zeta miesiecznie 🤣

ma ktos to w tej cenie?

co tam jest?

Co tam jest? Powtórki. Niektóre pokazywane od lat. 

Jak dla mnie to nawet 5zł ta paczka nie jest warta.  

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erytho napisał(a):

podobno mam niewykorzystany voucher na paczke filmbox za 5 zeta miesiecznie 🤣

ma ktos to w tej cenie?

co tam jest?

Skoro masz za 5 złotych to chyba nie ma co kruszyć kopii tylko samemu się przekonać. :) Ja mam ten pakiet na razie za 0 złotych i 2 filmy tam obejrzałem, ale raczej starsze produkcje tam są. Ja ktoś lubi jakieś dziwne klimaty to jest kanał Arthouse i  Action. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

SportKlub nie ma obecnie w żadnym oknie otwartym, ani  w CANAL+ONLINE, ani na dekoder sat. 4K Ultabox+, teraz sprawdzałem, brak tego nie mam w swoje pakiety, więc nie prawda to jest co piszesz i nie ma tego wcale w CANAL+ONLINE, na dekoder zakodowane, dokup  plansza.

Jest tylko same okno otwarte w sat i w CANAL+ONLINE na kanały History i History2, pewnie tylko do 31 maja.

Edytowane przez blondynek102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kanały w online których nie mam w sat (H,H2 i sportklub)

Można odnieść wrażenie że nikt tych uprawnień online nie pilnuje…..sam zastanawiam się nad tym czy nie włączyć Eleven Sports na miesiąc potem wyłączyć i liczyć na to że zostanie w canal+ online.

Brakuje mi w opcjach dodatkowych dodatkowych pakietów tematycznych np „sport ekstra” gdzie byłby pakiet eleven+ Polsat sport premium albo eleven i Viaplay lub kanały sportowe c+ albo „film ekstra”.
Nie wiem na przykład co ma wspólnego eleven Sports z multi man packiem.

P.S Konkurencja już dawno takie pakiety ma patrz Polsat box i vectra tu wszystko trzeba kupować osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób korzystających z Netflix w Canal+. Dostaliście już tego maila z informacją o tym, że z konta mogą korzystać wyłącznie domownicy? Jest info o tym, że może korzystać osoba niezamieszkujaca z nami i w tym celu jest kilka opcji: 

- przeniesienie profilu - osoba spoza gospodarstwa domowego moze przenieść swój profil i preferencje na własny osobny abonament.

No i własnie nie ma drugiej opcji, o której wspomina Netflix na swoim fejsie. Nie ma możliwosci dopłaty 9,99 za osobé z zewnątrz, bo takiej herezji nie przewiduje nawet cennik Canal+. Ogólnie, nowe ustalenia, stoją nieco w kolizji ze stałym abonamentem za Netflixa w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na swoje konto Strefa Canal+ i otworzy się automatycznie strona : Nasze Propozycje Dla Ciebie, przewiń w dół i kliknij : Zobacz Wszystkie Propozycje i jeszcze raz kliknij Zobacz Wszystkie Propozycje i na dole będzie : Dopełnienie do Relax+ 10zł do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2023 o 18:20, Woocash napisał(a):

Zaloguj się na swoje konto Strefa Canal+ i otworzy się automatycznie strona : Nasze Propozycje Dla Ciebie, przewiń w dół i kliknij : Zobacz Wszystkie Propozycje i jeszcze raz kliknij Zobacz Wszystkie Propozycje i na dole będzie : Dopełnienie do Relax+ 10zł do końca umowy.

Niestety nie ma u mnie możliwości dopełnienia do relax przez stronę internetową. Czy da się to załatwić przez telefon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...