Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, pytanko o Mistrzowską Piłkę. Chcę się upewnić.

W październiku zeszłego roku przedłużyłem umowę z NC+. Zadzwonili sami, nawet wypowiedzenia nie zdążyłem złożyć. Miałem wcześniej extra z 6C+ za 69 zł. Sami z siebie zaproponowali w tej samej cenie to co miałem plus dorzucili HBO (bez GO) na cały okres umowy. Byłem zaskoczony i się zgodziłem. A dopiero po paru tygodniach zorientowałem się, że w ogóle o ligę mistrzów nie zapytałem. No trudno.

 

Aktualnie w ICA są dwie oferty na MP za 20 zł i 30 zł. Rozumiem, że ta opcja za dwie dyszki jest z zobowiązaniem do końca aktualnej umowy co wygląda średnio jak całe lato i kawał zimy same powtórki tam lecą. Chcem się upewnić że z opcją za 30 zł można korzystać w tym "systemie" włącz-wyłącz. Jak np. dziś włącze tę opcję to marzec mam za free i płacę te 30 zł za kwiecień, jednocześnie w kwietniu składam dyspozycję wyłączenia z końcem kwietnia. Dobrze to rozumiem? Czy jest jakiś okres wypowiedzenia? np. miesiąc, tzn. że jak w kwietniu złożę rezygnację z pakietu to wyłączą dopiero z końcem maja i za kolejny miesiąc będę musiał zapłacić?

Mam nadzieję że jasno opisałem moje wątpliwości.

 

A ewentualnie druga kwestia czy coś wiadomo, że poza ofertami ICA, tj. na infolinii można mimo trwającej umowy coś uzyskać lepszego z tą Mistrzowską Piłką? Ktoś próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Proszę tylko jeszcze o informację czy jak zgłoszę wyłączenie MP powiedzmy w pierwszej połowie kwietnia to wyłączą z końcem jego, czy też to przejdzie na maj.

Proszę o wyrozumiałość, nie korzystałem wcześniej z takich opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. czy jak włączę dzisiaj opcję dodatkową multi man pack z oferty cennikowej za 30zł to ta opłata będzie naliczona dopiero w kwietniu? a miesiąc marzec to darmowy okres aktywacyjny?

czy doliczą mi jakieś opłaty w kwietniu z korzystanie w marcu? z końcem kwietnia bym zlecił wyłączenie to wtedy by wyszło 15zł/msc?

w prognozie płatności widnieje opłata 30zł dopiero w kwietniu ale już w regulaminie jest wzmianka o opłacie uzupełniającej...

jak to w końcu jest?

Edytowane przez tunnel666666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tunnel666666  Dopiero w kwietniu zapłacisz 30 i ani grosza więcej. 

 

@bobo235 Wyłączą z ostatnim dniem kwietnia. Na maj przejdzie jeśli nie zgłosisz wyłączenia.

 

Ja rozumiem, że się korzysta z czegoś pierwszy raz, ale wszystko jest szczegółowo kilkanaście razy opisane tak samo lub bardzo podobnie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2019 o 08:25, ShinobiQWE napisał:

Dają jeszcze Canal+8 za 25 zł na 6 miesięcy? Z końcem lutego skończyło mi się pół roku za 25, a zrezygnowałem bo myślałem, że w marcu będzie jakaś promocja na Canal+ ze względu na urodziny. A tu cisza.

Ja dostałem, mogłem na 6 miesięcy lub do końca umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ircios napisał:

Ja rozumiem, że się korzysta z czegoś pierwszy raz, ale wszystko jest szczegółowo kilkanaście razy opisane tak samo lub bardzo podobnie. ?

Widzisz nie zawsze człowiek ma czas by przeglądać różne wątki na forum. Gdzieś wcześniej widziałem że pojawiały się jakieś głosy o tym włącz/wyłącz, ale w szczegóły że tak powiem techniczne się nie zgłębiałem, więc pozwoliłem sobie dopytać o te szczegóły.

A poza tym co byś pisał na forum jakbyś nie mógł udzielać takich informacji... ;)

 

 

edit

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Przy zamawianiu przez ICA jakiegoś pakietu trzeba zaznaczyć opcję:

Cytat

Wyrażam zgodę na uruchomienie usługi przed upływem 14-dniowego terminu, uprawniającego do odstąpienia od umowy i przyjmuję do wiadomości, że w skutek uruchomienia usługi w wyżej wymienionym terminie skorzystanie z prawa do odstąpienia będzie wiązać się z obowiązkiem uiszczenia zapłaty proporcjonalnej do zakresu spełnionego świadczenia.

 

Zainteresowała mnie szczególnie końcówka: "skorzystanie z prawa do odstąpienia będzie wiązać się z obowiązkiem uiszczenia zapłaty proporcjonalnej do zakresu spełnionego świadczenia."

 

Może na siłę szukam kruczków w tym zapisie, ale to nie jest tak że jak ktoś zamówi dany pakiet i po dwóch dniach z niego zrezygnuje (patrz LM wtorki i środy) bo ten zapis nie odbiera przecież nam prawa do odstąpienia w ciągu 14 dni (bo to wynika z przepisów prawa) to zapłaci tylko proporcjonalnie za 2 dni z tych 30 zł??

Edytowane przez bobo235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...