Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, tydzień temu to ty mówiłeś, że nie będziemy mieć dostępu i trzeba będzie brać dekoder 4K od nc+. Źródło: https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-–-opcje-dodatkowe/?p=1407014

 

Poza tym ja tylko wykonałem przysługę dla ludzi tutaj pytających, bo znasz mój stosunek do tego kanału i płacenie za takiego kastrata.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kolego, napisałem , że może tak być co widać się nie spełniło. Nie napisałem , że tak będzie.

Jak widzisz znajdą się chętne osoby by za to płacić. Ja sam jeszcze nie podjąłem decyzji, kiedy sobie ten kanał wykupię.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał @shevchenko1987, ich algorytm w ICA być może wyłapuje osoby, które mają okres do końca umowy krótszy niż 12 m-cy, zapewne brany jest pod uwagę również bieżący pakiet jaki posiada użytkownik.

Ja mam umowę do 12.2019 (jeszcze ponad 12m) i dostałem maila z ofertą na C+4k za 10zł na 12m (dostępna również w ICA). Podejrzewam, że Ci, którzy mają do końca umowy <12m, dostają tylko oferty za 20zł (żeby przedłużali umowy na kolejne 24/15m i wtedy dostaną kanał C+4k za 10/5/0zł). Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie mam:

Comfort+

Canal+ (8x)

HBO

HBO GO

w cenie 72,50 miesięcznie (umowa podpisana była na 15 mies)

 

Właśnie kończy mi się promocja na Canal+ (6 mies za 25 zł). Na jutro zostało zlecone wyłączenie. Jaką cenę można wynegocjować? Na razie najlepsza propozycja była: wrzesień za darmo, 6 miesięcy 25 zł, 2 miesiące 40 zł. Do końca umowy mam właśnie 9 miesięcy.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez do2411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie mam:

Comfort+

Canal+ (8x)

HBO

HBO GO

w cenie 72,50 miesięcznie (umowa podpisana była na 15 mies)

 

Właśnie kończy mi się promocja na Canal+ (6 mies za 25 zł). Na jutro zostało zlecone wyłączenie. Jaką cenę można wynegocjować? Na razie najlepsza propozycja była: wrzesień za darmo, 6 miesięcy 25 zł, 2 miesiące 40 zł. Do końca umowy mam właśnie 9 miesięcy.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

 

 

Wyłączasz jutro opcję 8xC+ przez infolinię i jak trafisz na kumatego konsultanta to od razu włączysz znów opcję 8xC+ za 25 zł na całą pozostałą umowę.

 

Jak nie to dzwonisz 2.09 i na infolinii z kumatym konsultantem znów włączasz opcję 8xc+ na 6 miesięcy za 25 zł. Wrzesień masz gratis i 6 następne miesięcy płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA pojawiła się nowa opcja dodatkowa ,,Multi Men Pack i Eleven Sports" za 25 zł  miesięcznie z zobowiązaniem na 9 miesięcy lub do końca umowy. Po okresie gwarantowanego kożystania 45,90 zł z możliwością rezygnacji. Cena wydaje się dość atrakcyjna, chyba skorzystam  :wink:

 

 

tQPazrb.png

Ktoś jeszcze ma u siebie w ICA taką ofertę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy ja tego nie miałem choć z drugiej strony wątpię bo sam już pakiet Eleven mam, więc po co by mi to się pojawiało. Chyba jednak z forum znam tylko tą ofertę.  ;)

 

Za to na 100 % pojawiła się u mnie oferta: Adventure, History, H2 i Sportklub w jednym pakiecie za 5 zł.  :D


......................................................

 

A ta oferta paczki FilmBox za 5 zł to od jak dawna jest? Bo chyba pierwszy raz ją widzę.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ma u siebie w ICA taką ofertę? ;)

  

Cały czas mam tą ofertę u siebie dostępną, ponieważ nie mam wykupionej paczki Eleven przez SAT.

U mnie od dawna / kilku miesięcy wiszą Filmboxy za 5 zł ;)

W opcjach cen promocyjnych również mam dostępną tą ofertę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z osobami, które posiadają moduły CAM CI+ ?

Operator określił się co grupą takich osób, bo nie napotkałem na żaden oficjalny komunikat ?

 

Dziś zamawiałem telefonicznie i konsultant stwierdził, że posiadacze modułów CI+ nie widzą opcji 4K w ICA przez błąd systemu - wkrótce mają to naprawić.

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Kiedy na początku sierpnia w ica pojawiła mi się promocja HBO I HBO GO na 2 miesiące za 0 zł włączyłem ją i zleciłem wyłączenie na koniec września. Teraz znowu w ica pojawiła mi się ta oferta na takich samych warunkach czyli w takim razie jak włącze to będe mieć za darmo do końca października?

 

EDIT: Tak udało się do końca października. Czyli 3 miesiące za 0zł. :wink:

Edytowane przez Bartosz nowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie pojawi Ci się opcja do włączenia na to samo jak masz aktywne w danym momencie. Nie siej fermentu. Konsultant przy ustalaniu terminu wyłączenia strzelił zapewne gafę i pomylił miesiące. Innego wytłumaczenia nie ma.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie pojawi Ci się opcja do włączenia na to samo jak masz aktywne w danym momencie. Nie siej fermentu. Konsultant przy ustalaniu terminu wyłączenia strzelił zapewne gafę i pomylił miesiące. Innego wytłumaczenia nie ma.

Nie sieję fermentu, bo mam dokładnie tą samą sytuację. Włączyłem opcję HBO+HBO GO w sierpniu, zleciłem wyłączenie wczoraj i od razu po zleceniu wyłączenia pojawiła się ponownie ta opcja w mojencplus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...