Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Chomik93 ma rację co do promocji Canal+.  Rację określa pt.10 promocji

Co do Eurosport2  sprawdźcie swe umowy i dostępność.

Dla mnie (Comfort)  nc+ nie przewidziała E2 za 4,99 do wykupienia na 1 miesiąc.

W ICA proponuje  natomiast promocję do 2 m-cy za 0 zł i dalej do końca Umowy za 4,99. Nie ma wcześniejszej możliwosci wyłączenia opcji. Ta włącza się dopiero po zakończeniu okresu oznaczonego umowy czyli np. po aneksowaniu kontynuacji

Nie wszystkie promocje są dostępne w ICA.Opcja Eurosport2 jest na pewno dostępna telefonicznie i być może również w punktach obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie eleven, kosztuje bodajże 11,90?ligi w sierpniu startuja zwlaszcza bundesliga która lubiłem oglądać a jak wiadomo stracili prawa, to jak dzwonie to podpisuje umowę z nimi odrazu na rok czy dany miesiąc, i mogę np wyłączyć w grudniu/styczniu jak nikt nie gra, i w marcu np znowu włączyć? A i drugie pytanie place 69,99 plus ewentualne te eleveny to 82zl np, to negocjacje przy nowej umowie od ktorej kwoty beda mudial zaczynac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując z rocznym zobowiązaniem za 11.90 nie możesz wyłączyć w grudniu tylko za rok. Wyłączać w dowolnym momencie możesz tylko opcję cennikową za 15.90. Poczytaj o sposobie wł/wył w tym temacie. Przy negocjacjach o nowej umowie najlepiej mieć wyłączone opcje dodatkowe, jeśli np chcesz zejść na niższy pakiet, bo jak chcesz zostać z tym co masz to bez problemu powinieneś to dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Dawno mnie tu nie było, więc przejrzałem parę stron tu i tam, ale nie widzę takiej promocji, więc na wszelki wypadek dopytam. Rok temu jak przedłużałem umowę to dostałem HBO za 0 zł na 6 miesięcy z lojalką na 12m (6x0 i 6x25). Teraz zrezygnowałem, konsultant mówił mi, że jest tylko HBO z HBO Go za 20 zł/m-c na 6 miesięcy, co mnie niezbyt interesuje, bo HBO Go już mam. Jest gdzieś jakaś promocja tego typu (wcześniej pamiętam, że było 3x0 i 3x20), czy trzeba robić włącz/wyłącz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam do dzisiaj promocję na pakiet Man Pack.

Jak go można wyłączyć?

Jeśli telefonicznie to pod jakim numerem?

Dzisiaj go wyłączyłem.

Nie ma opcji by wrócić do Man Packa, więc raczej jutro sobie zadzwonię i włączę Multi w cenie 20 PLN (2 miesiące za darmo).

Edytowane przez kingofsouth
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji by wrócić do Man Packa, więc raczej jutro sobie zadzwonię i włączę Multi w cenie 20 PLN (2 miesiące za darmo).

Dlaczego nie ma opcji powrotu do Man Packa, skoro był/jest w umowie pierwotnej? Nie znalazłem zapisu w regulaminie +miesiąca, że się anuluje. Coś przegapiłem? Jak nie wróci, ode mnie też pójdzie reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@UglyKid, ja już mam problem z głowy. Zamówiłem Multi Man Pack przez ICA. Sierpień i wrzesień za 0pln, potem 20pln do końca trwania umowy.

Płaciłem za Man Pack(a) 10 pln , więc teraz 20 mogę płacić za więcej kanałów "przyrodniczych". :P

Żona wyraziła zgodę to najważniejsze. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U bardzo dużej ilości abonentów w ramach opcji dodatkowej pojawiła się promocja "F251_UP_PAK_VIP+ Max 199,99_214,99_E" co jest niczym innym jak Upgrade'm pakietu na najwyższy VIP+MAX. Starają się teraz zachęcić wszystkich na najwyższy pakiet nawet poprzez moje ncplus.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rok ELEVENów do wczoraj za 11,90. Dziś włączam tv, patrzę a tam ELEVENY świecą. Wchodzę w  ICA, a tam możliwość poszerzenia oferty o ELEVEN na 12m za 11.90, a w prognozach płatności (nie włączałem jeszcze eleven na kolejne 12m i świeci nadal) mam o 4zł wyższą opłatę miesięczną. WTF? Czy te ELEVENY, które wczoraj mi się skonczyły musze jakoś wyłączyć? Bo widzę, że świecą nadal mimo konca i to normalną chyba ceną czyli ponad 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@macieklm, a wyłączyłeś je wczoraj? Zapewne od 1 sierpnia weszła ci standardowa cena.

Powinieneś zadzwonić na infolinie, tam zapewne konsultant zaproponował by ci je w cenie 11.90.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macieklm, a wyłączyłeś je wczoraj? Zapewne od 1 sierpnia weszła ci standardowa cena.

Powinieneś zadzwonić na infolinie, tam zapewne konsultant zaproponował by ci je w cenie 11.90.

Nie, nie wyłączałem ich bo myślałem, że po 12m samoistnie zgasną. A tu jednak świecą i to w cenie normalnej... Co robić? Chcę je przedłużyć na kolejne 12m w niższej cenie, ale już chyba zostałem naliczony za ten miesiąc po normalnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...