Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że muszę zapłacić za jeden miesiąc za obie opcje standardowe. Chodziło mi tylko o to, czy można w jednym miesiącu wykupić dwie opcje, a w kolejnym z obu zrezygnować, czy jest limit na jedną rezygnacje w miesiącu. Chcę na marzec i kwiecień wziąć C+ i HBO, bo potem to już wiosna Panie sierżancie i szkoda czasu na TV.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy nie mam cisnienia na te ekstra za 10 zl. Szczególnie ze musiałoby być do końca umowy. Niby tylko 10 zl, ale poza Eurosportem 2 to nic dla mnie nie ma. A tak wychodzi po 2,5 za miesiąc. Ewentualnie babka mówiła ze jak będę wyłączal to sa się taniej.Moze po 3,9 zl na 6 miesięcy, bo kiedyś coś takiego było.

Skończy się Bundesliga to wylacze.

A i udało mi się przedłużyć 8 canal plusów za 25 zl. Tak jak ktoś pisał.

Zostaje zatem z ceną 44,90 zl za 8 canal plus i comfort plus.

Wychodzi na to ze najlepiej przedłużyć jak najtaniej i dokupowac co komu pasuje.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze do końca umowy bo to jest zobowiązanie na cały okres.
Jak nie za 10 to za 15 zł spokojnie byś dostał.
Za ile Ci proponują to dopełnienie do Extra?
Czyli za naprawdę śmieszne pieniądze 59zl miałbyś wszystko a nawet więcej niż ci potrzeba , bo ani Eleven ani HBO nie potrzebujesz.
Zauważ ze prawie polowe nawet w tej opcji płaciłbys za sam Canal +.
Masz dużo za niewiele i o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak proponowano mi za 10 zl i nie wziąłem to nie brałbym teraz za 15 zl.Z takimi propozycjami jest tak ze wracają po jakimś czasie znowu.Po prostu pytałem z ciekawości przy uruchomieniu eurosportu 2.Mi własne wystarcza Eurosport 2 za 5 zl co sprawia, ze nie przekraczam 50 zl. To dla mnie taka bariera. A i tak jak skonczy sie polska liga i bundelsliga to wyłącze.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam najniższy abo. pakiet START. Przez stronę mogę dobrać C+ za 35zł. Czy jest opcja wynegocjować przez tel. kwote mniejszą np 25zł czy poniżej tego nie ma opcji ze zejdą?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo mamy 1 czyli nowy okres rozliczeniowy.

 

Nie wiem dlaczego Wy zwlekacie z tym.

Eleven włączyłem o 00:30 i jak wskoczył w 'pakiety dodatkowe' od razu napisałem zgłoszenie aby wyłączyli z końcem kwietnia, potwierdzenie wyłączenie dostałem 30minut temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zakupu dopełnienia do Comfort+ za mniej niż 15 zł w zobowiązaniu na 6 miesięcy?

Moim zdaniem nie ma na 6 ,chyba ze akurat za tyle kończy Ci się umowa .Tym bardziej nie ma włącz-wyłącz (opcja miesiąc za darmo a drugi płatny) Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tym bardziej nie ma włącz-wyłącz (opcja miesiąc za darmo a drugi płatny)

To jakaś nowość czy co? Bo ja dzwoniłem w styczniu i mogę dobrać dopelnienie do E+ bez zobowiązania, czyli w opcji wlącz wyłącz. No chyba, że masz coś innego na myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś nowość czy co? Bo ja dzwoniłem w styczniu i mogę dobrać dopelnienie do E+ bez zobowiązania, czyli w opcji wlącz wyłącz. No chyba, że masz coś innego na myśli...

Wierzę,po to tu jeteśmy by wymieniać się doswiadczeniami

Jeżeli na infolinii oferują dopełnienie do E+ w opcji włącz/wyłącz to pewnie drożej niż 15 zł.

Jeśli nie taniej to właśnie oferując dokładnie za 15 zł to nie robią łaski przy opcji włącz wyłącz bo taka jest średnia z 30zl opłaty standardowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...