Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbował ktoś odblokować kanał XXL czy nie ma takiej opcji?

A czy ten kanał w ogóle ma 0068 dostępne i jest w planach Nc+?  XXL jest dostępny na kartach pre paid  oraz w Bis Panorama dodatkowo płatny  i chyba Orange France.  Ten kanał był dostepny kiedyś w ramach pakietu Relax. Wraz z kanałami AB Moteurs chyba i Chase Le Peche.

 

Wiem tylko o pakiecie France TV  za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości jednak uruchomienia XXL, a Multi Man Pack był oferowany od początku dla stałych abonentów. Tylko na nielicznych kontraktach mogły być niby problemy. Słowa konsultantki z NC+. Jest ktoś kto uruchomił tą opcję przed piątkiem i nie przez dział reklamacji?

Edytowane przez Barti
Klawisz ze spacją ci nie działa? Poza tym, język polski to nie język niemiecki. Rzeczowniki piszemy małą literą, o ile nie rozpoczynają nowego zdania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma NOWY multi man pack ... 

 

czy działają Wam kolekcje nc+goTV?

 

HUSTLER svod , ZEST tv , ZESTgo18+  , u mnie od początku nie chcą się aktywować ponoć jest to jakiś grubszy problem , wszystkie inne kolekcje które mam w pakiecie działają tylko te trzy nie ... ktoś ma podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dokładnie to samo, Multi Man Pack aktywowalem w poniedziałek i do dziś kolekcje z nc+go tv Hustler SVOD oraz Zest Go18+ nie działają, a dokładnie są zablokowane i wyświetla się "zamów". Dzwoniłem na infolinię i nikt nie umiał mi pomóc. W moim przypadku jest jeszcze dziwne to, że mam w abonamencie History HD oraz Comedy Central Family,a kolekcje w nc+go tv History HD oraz Comedy Central Family są również zablokowane pomimo tego,iż są przecież bezpłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem z kolekcją Seriale kilka dni temu. Napisałem zgłoszenie, Dostałem info, że pracują i wiedzą o tym. Po jednym dniu od zgłoszenia kolekcja w nc+ go została odblokowana. Co nie zmienia faktu, że problem mają i jak ktoś ma ochotę powalczyć to jak najbardziej powinien reklamować brak wykupionych usług w apce mobilnej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odpisywaniu umowy dostałem Eleveny za 7,95 na 12 miechów, a potem 15 zł. Okres 12m kończy się z końcem grudnia, jednak w prognozach płatności zwiększoną opłatę mam dopiero od sierpnia 2017. Na czacie też mi tak konsultant potwierdził. Powiem szczerze, że nie mam przekonania, ktoś może też tak ma/miał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z opcjami dodatkowymi, wlanse na stronce nc+ rozmawiam z pomoca a czacie i zapytalemo to czy jak dzis lwacze tego nowegomanpacka za 30zl/m bez zobowiazania do gryudzien mam gratis a place za styczn i wylaczam.

 

Kopbieta odpisala mi ze moge wlaczyc dzis i zlecic wylaczenie z koncem grudnia i wogule nic nie zaplace ze jest regulamin o oplatach czastkowych le jest stosowany gdyby ktos tak robil caly czas a jednorazowo moge za darmo wyprubowac i na koniec grudnia wylaczyc, mam zrobinego screana bo jestm ciekawy cz faktycznie to prawda.

 

Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej możliwości - możliwa jest tylko jedna zmiana/modyfikacja w ramach jednej opcji w ciągu miesiąca - czyli włączenie, lub wyłączenie - mimo złożenia wniosku o odłączenie opcji z końcem grudnia taka dyspozycja nie zostanie zaplanowana - mimo technicznej możliwości (jest dział wewnętrznego nadzoru, który weryfikuje takie operacje - punkty obsługi odpowiadają materialnie za odłączenie opcji w zobowiązaniu lub miesiącu podłączenia). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z opcjami dodatkowymi, wlanse na stronce nc+ rozmawiam z pomoca a czacie i zapytalemo to czy jak dzis lwacze tego nowegomanpacka za 30zl/m bez zobowiazania do gryudzien mam gratis a place za styczn i wylaczam.

 

Kopbieta odpisala mi ze moge wlaczyc dzis i zlecic wylaczenie z koncem grudnia i wogule nic nie zaplace ze jest regulamin o oplatach czastkowych le jest stosowany gdyby ktos tak robil caly czas a jednorazowo moge za darmo wyprubowac i na koniec grudnia wylaczyc, mam zrobinego screana bo jestm ciekawy cz faktycznie to prawda.

 

Co o tym myslicie?

Jeżeli tak faktycznie napisała, to bym włączył, następnego dnia złożył dyspozycję odłączenia z końcem grudnia, oczywiście odmówią :) i złożył reklamację powołując się na chat. 

Edytowane przez Alesso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jecze lepie kazala mi zalaczyc sama przez centrum abonenta bo opcji xxx nie moze uruchomic na czacie a po wlaczeniu potwierdzial wlaczenie i potwierdial ze zlecila wyaczenie z koncem grudnia i ze nic w styczniu oraz grudniu nie zaplace za to.

 

Mam poprostu czekac do 1 stycznia i jak dalej kanaly beda smigac to rekamowac podperajac sie zrzutami czatu gdzie napisala kilka razy ze moge wlaczyc i wylaczyc w grudniu i nic nie zaplace a ni teraz ani w styczniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was ma do tej pory aktywne full opcje na kanały erotyczne, czyli opcje ACTION za 25zł, Redlight HD nawet z zobowiązaniem na 5 miesięcy za 15zl, Dorcel HD za 15zl + opcję Hustler w NC+ GO, co daje łącznie 64 zł to proponuję włączenie nowej opcji Multi Man Pack za 20 zł na 12 miesięcy lub 30 zł w opcji włącz/wyłącz.

 

Proponuję dlatego, ponieważ gdy włączymy opcję Multi Man Pack to automatycznie dezaktywują się wszystkie opcje kanałów dla dorosłych i aktywuje się opcja Multi Man Pack za 20 lub 30 zł.

 

Ja miałem pakiet Start+ za 21 zl + 2 zl za wynajem WifiBoxa + 10 zł za dopełnienie do pakietu Comfort+ + wszystkie opcje kanałów erotycznych co kosztowało mnie łącznie 88 zł.

 

Wczoraj włączyłem nową opcję Multi Man Pack za 20 zl na 12 miesięcy i automatycznie dezaktywowały się wszystkie opcje erotyczne. Po tym zabiegu nadal mam dostęp do wszystkich kanałów erotycznych i zyskałem dodatkowo opcję Hustler VOD w NC+ GO i od stycznia 2017 roku będę płacił tylko 53 złote miesięcznie, a przedtem płaciłem aż 88 zł miesięcznie, przez co zostaje 35 zł w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę w sprawie kanałów Eleven. Obecnie płacę za nie 7,95, jednak kilka miesięcy temu przy przedłużeniu umowy polecono mi, abym zadzwonił w grudniu odnośnie nowych promocji na Eleveny, poniewaz obecna promocja wygasa z końcem roku. Czy rzeczywiście takowe promocje są ? Czy po prostu będę musiał płacić 15,90 ?

Edytowane przez Mr. Orbita
Post dotyczy opcji dodatkowych - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czatach wcześniej zapewniali że ta opcja nie jest dostępna dla stałych abonentów.Natomiast w  dziale reklamacji że jest.Oni sami często nie wiedzą co i jak i informacja jednego konsultanta jest sprzeczna  z informacją drugiego.Ostatnio podczas reklamacji poruszyłem temat Eleven i rozmawiałem z dwoma konsultantami tego działu w ciągu jednego dnia i jeden stwierdził że ta opcja jest nadawana w najwyższej jakości a drugi że nie jest :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ICA znikła mi możliwość włączenia Elevenów. Wcześniej zanim w ICA pojawiła się możliwość włączenia Multi Man Packa to była możliwość włączenia Elevenów.

Pakiet jaki mam to Start+ z dopelnieniem do pakietu Comfort+, oraz od wczoraj Multi Man Pack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...