Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że chcemy przekazać dane logowania swoim spadkobiercom. Czy będą chcieli potwierdzenia, że pierwotny abonent żyje?

Inna sprawa, że serwisy vod mogą być czymś innym niż teraz. Inna technologia, inny przesył danych, inna oferta, np. dostęp do filmów 1000K i z dźwiękiem miliona kanałów (nowości z ostatnich 10 lat). Czy "Top Gun: Maverick" będzie jeszcze dostępny, czy uznają za starego gniota, którego nikt nie chce oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2023 o 12:58, diabeu napisał(a):

Miała być polowa ceny na zawsze a mam taką informację na koncie:

 

Oferta subskrypcji za pół ceny zawsze

Oferta kończy się 14/02/2101

 

Czyli po lutym 2101 roku będę musiał już płacić full ceny.

No, nie tak się umawialiśmy 😜.

Wirtualne Media podchwyciły temat: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-skyshowtime-promocja-znizka-pol-ceny-promocja-blad-problemy

 

Cytat

Po starcie nowego serwisu streamingowego część użytkowników narzeka na zacinające się filmy i seriale. Ci sami klienci korzystają również z konkurencyjnych platform, których aplikacje nie sprawiają tego typu problemów. Interfejs SkyShowtime bazuje na aplikacji Peacock, która pojawiła się w Stanach Zjednoczonych w 15 lipca 2020 roku. Krytyka dotyczy też jakości audio. Dźwięk Dolby Digital 5.1  jest oferowany na produkcjach z oryginalną wersję językową, a nie z polskim lektorem, jak oczekiwałoby część polskich subskrybentów.

Przeanalizowałam jak udostępniane są te same tytuły w amerykańskim Peacock i Paramount+ i jest wg. określonego szablonu, czyli dźwięk Atmos, DD 5.1, audiodeskrypcja w stereo i dodatkowa ścieżka samo stereo. Ścieżki językowe np. hiszpańska są w stereo. Aczkolwiek jeszcze trzeba zajrzeć do europejskich wersji tych platform, czy tam w ogóle występuje coś takiego jak DD 5.1 w lokalnym języku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2023 o 08:23, ronnie84 napisał(a):

To już niezłe Science fiction się robi 🤪

To nie S-F tylko tak się oznacza czasami bezterminowość. Ja mam wydany  DO bezterminowo ale np w Play gdzie trzeba było zaznaczyć termin ważności mojego dowodu nie ma wpisu bezterminowo a trzeba podać konkretną date więc wpisują 2999 i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten SkyShowtime ma coś wspólnego z tym serwisem Showtime, który niegdyś w Polsce został zlikwidowany? To jest jakiś powrót na rynek tamtego serwisu we współpracy ze Sky, czy coś zupełnie nowego?
pierwsze słysze żeby kiedyś był Showtime, był Showmax z RPA
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Ma coś wspólnego z tym https://www.showtime.com/ dostępnym również w ramach Paramount+. 

Jak również z Peacock. Otóż jest ich marną kalką.

Z tymi samymi problemami, trzeba dodać. Przeglądając czeluście Internetu można zobaczyć, że fatalna jakość ścieżek dźwiękowych z wymuszonym DRC na Peacock była zgłaszana już co najmniej 3 lata temu, więc pewnie sięga początków platformy w 2019 roku i wzorem pozostałych VOD - jeśli będą jakieś zmiany na lepsze, to dopiero przy okazji migracji na nową platformę (jak swego czasu HBO które zaczęło mieć ręce i nogi dopiero po transformacji w HBO Max).

Dopóki dostęp kosztuje tych 13 złotych to można przy nich zostać, ale jeśli podniosą cenę do okolic 20zł to IMO szkoda pieniędzy, lepiej wtedy anulować i dopłacić tych 5 zeta do czegoś sensownego, choćby do Disneya. Regularna cena bez promocji to jakiś żart przy tej jakości aplikacji i dźwięku.

Edytowane przez adiq22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne nazwy, dlatego wiele osób może mylić z dawnym Showmax Polska, zwłaszcza, że tamten serwis marketingowo był obecny 4-5 lat temu wszędzie (słynne darmowe kody w chipsach czy w coli). Podświadomie reklama została zapamiętana. Jedyne co miał wspólnego, to niektóre seriale Showtime były obecne w Showmax ("Billions", "The Affair").

Netflix chyba zaczął czuć oddech nowej konkurencji, bo od marca rozpoczął kampanię wizerunkową w Polsce. Nie reklamuje konkretnej produkcji, a od razu przypomina o istnieniu kilku w jednej reklamie i podkreśla cenę najniższego pakietu 29 zł. Kolorystycznie tło i hasła nawiązują do ciemno-granatowego SkySho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laik może pomylić te nazwy, tak samo jak robią to browary z tanimi piwami, upodabniając puszki do tych lepszych i droższych. Ten kto trochę się interesuje mediami, to wie że nazwa Showmax to nazwa z d*py. Za to SkyShowtime to odpowiednio najbardziej rozpoznawalny operator platformy cyfrowej Sky, i drugi co do wielkości nadawca kanału premium w USA Showtime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy ktoś wie czy będzie poprawiana płynność nadawania Sky, bo u mnie na 2 telewizorach obraz co jakiś czas zacina się i nie da się oglądać (nie obejrzałem żadnego filmu). Internet sprawny, inne aplikacje filmowe chodzą płynnie. Napisałem do nich, to tylko podziękowali za zgłoszenie problemu...

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sportoweserce166 napisał(a):

Witam.
Czy ktoś wie czy będzie poprawiana płynność nadawania Sky, bo u mnie na 2 telewizorach obraz co jakiś czas zacina się i nie da się oglądać (nie obejrzałem żadnego filmu). Internet sprawny, inne aplikacje filmowe chodzą płynnie. Napisałem do nich, to tylko podziękowali za zgłoszenie problemu...

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

Na 99% tego nie poprawią bo problem ciągnie się od startu VOD Peackock w 2020r.

Od kiedy korzystam z VOD, Apple TV+ jest jedyną dopracowaną w każdym calu platformą, a Netflix jest jedyną, która się rozwija. Pozostałe przez cały cykl życiowy pozostają z tymi samymi problemami, które miały od startu.

  • HBO GO nigdy nie poprawiło dramatycznej jakości obrazu, problemów z uruchamianiem (jeśli ktoś miał OLEDa to się mu chyba kręcące niebieskie kółko wypaliło na ekranie 😀)
  • Amazon Video Primeto  cały czas fatalnie działający interfejs na słabszych urządzeniach, mnóstwo treści nie ma polskich tłumaczeń, nawet polskich opisów, a w bibliotece wiszą dziwne pozycje których nie da się odtworzyć (np "Biuro" ma zdublowane odcinki - połowa działa, połowa niedostępna)
  • Wygląd napisów w aplikacji Prime Video dla AndroidTV to cały czas tylko domyślne 2 style. Teoretycznie aplikacja proponuje cztery, z czego trzy powinny być takie jak ustalono na stronie WWW, ale to działa tylko w aplikacji na telefony.
  • HBO MAX ma od początku bałagan z tagowaniem ścieżek audio - część pozycji ma oznaczenie ścieżki oryginalnej, część nie. Ścieżka Angielska to nie to samo co Angielska - Oryginalna. W efekcie nigdy nie wiesz z jakim audio wystartuje uruchomiony Film/Serial i ciągle trzeba je przełączać. Od roku bez zmian.

Jeśli poprawek nie było przez pierwsze miesiące po debiucie platformy to później tym bardziej ich nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peacock US działa płynnie na wszystkich typach transmisji (kanały TV, live sportowe, VOD), a to stream z USA. Rozwinęli się także, aż do dźwięku w Atmos, bo 4K już tam zawitało. Promocje są rzędu ~2$/mies. Nie idealizuję tej platformy, znam plusy i minusy, ale SkyShowtime daleko jeszcze do poziomu amerykańskiego Peacock (nie mówię o europejskim). Zresztą nie zamierzam czekać, aż SkyShowtime PL rozwinie się w wyższą formę, subskrypcję zamykam po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, adiq22 napisał(a):

Od kiedy korzystam z VOD, Apple TV+ jest jedyną dopracowaną w każdym calu platformą, a Netflix jest jedyną, która się rozwija.

Czy oby napwewno ATv+  jest dopracowaną platformą z marną ofertą i bez ścieżki audio PL? Chyba jednak nie.

Ma tylko dobrą jakość 4k, do której nie można się przyczepić.  Dobrze by było, jeszcze co oglądać w tej jakości.

Netflix sie rozwija.. chyba tylko w podnoszeniu ceny i wymyślaniu jak tu ograniczyć dostęp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko Skyshowtime  działa tak jak  Netflix to będzie bardzo dobrze juz nawet bez 4K ale nich dodają podobna ilość nowych produkcji. Bez znaczenia czy to filmów czy seriali. A to czy są to wartościowe pozycje czy nie to każdy oceni indywidualnie. A Apple to nawet za darmo nie chcę skoro pozycje sa bez lektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...