Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie sam widziałem ich wpis że pracują na apką dla Samsunga

13 minut temu, 2PaC napisał(a):

Nie będzie żadnej apki na Tizena..

A tak nawiasem doszły do mnie ciekawe informacje ze te 50% rabatu u nas może być tylko na 1 miesiąc...

Dobre i to po miesiacu się zrezygnuje albo opłata na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 2PaC napisał(a):

 

A tak nawiasem doszły do mnie ciekawe informacje ze te 50% rabatu u nas może być tylko na 1 miesiąc...

To w takiej sytuacji zamiast 2348 osób które planowały zakupić serwis finalnie znajdzie on 226 nabywców:):):):) a tak na poważnie to patrząc na inne rynki to ilość filmów i seriali wzasadzie tylko symbolicznie wzrosła. Ja zakładałem że w przeciągu 2-3 miesięcy od startu dojdzie kilkaset starszych pozycji a nic takiego niestety nie ma miejsca. Kolejny minus poza ceną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie zabrzmiała melodia, że trzeba obniżyć oczekiwania i płacić ile zawołają, brać bez wybrzydzania i czekać, aż łaskawie rozwiną się do stanu docelowego. Niestety, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że szykuje się kolejny serwis wymagający nieskończonej cierpliwości i ciągłego dawania szansy.

 

Co do promocji. Ta -50% była jak dotąd na każdym rynku i jest na zawsze, czyli jak ktoś skorzysta pojawia się data, że oferta ważna do 2100 roku, a w Bułgarii nawet rok dłużej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie glównie interesuje nie to czy na dzień dzisiejszy jest w bibliotece 500 czy 800 pozycji a to ile będzie dobrych filmów i seriali miesięcznie dodawanych. Będę się żegnał z HBO bo tam niestety w tym temacie jest cieniutko od dawna. Będzie promo-wykupię na dłużej. Nie bedzie to wezmę od czasu do czasu obejrzeć co nowego wstawili. Na ta chwilę nie ma co spekulować. Za 3 dni wszystko stanie się jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Co do promocji. Ta -50% była jak dotąd na każdym rynku i jest na zawsze, czyli jak ktoś skorzysta pojawia się data, że oferta ważna do 2100 roku, a w Bułgarii nawet rok dłużej :) 

Jak wygląda sprawa przekazywania spadkobiercom? 😀 Czy wystarczy, że przekażę dane do mojej poczty i dane do logowania do serwisu wnukowi? Czy jest potrzebny jeszcze dostęp do telefonu dotychczasowego użytkownika serwisu?

Chodzi o przekazanie możliwości korzystania z serwisu innym członkom rodziny po mojej śmierci w tej cenie z rabatem -50%.

Inna sprawa, że w 2100 roku może serwis nie istnieć lub być połączony z innym. W 2100 roku serwisy vod mogą być zupełnie czym innym niż są teraz - mogą ze względu na rozwój technologii i wzrost kosztów praw autorskich działać na kompletnie innych zasadach niż teraz. Inna sprawa, że waluta może się zmienić. Teraz mamy PLN, 100 lat temu była marka polska uchwalona przez Piłsudskiego, a 200 lat temu płacono w zależności od zaboru rublami, markami pruskimi i koronami austriackimi.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dodawanie nowych pozycji do serwisu to Skyshowtime nawet przy słabo dodającym  Disney plus wygląda mega mizernie. W całym styczniu na poszczególne rynki dodali mniej niż 20 pozycji.  W lutym zapowiedzieli koło 15... I to jest dziwne bo o ile rozumiem że premierowe filmy czy seriale są ograniczone o tyle mają setki starszych filmów i seriali, których nie ogranicza licencja ( nigdzie ich nie ma) a mimo to nie trafiają do serwisu. Z tego co pamiętam to w Holandi na start 25 października było coś koło 600 pozycji. Dziś jest mniej niż 500 ( za stroną justwatch). Taki serwis lekką ręką powinien mieć ponad 2000 pozycji a my debatujemy że na innych rynkach jest zwykle 500, w najlepszym wypadku 800. Nie spodziewam się w tym zakresie niespodzianki w Polsce bo NIGDZIE gdzie wystartowali jej nie było. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kusguwu napisał(a):

Z tego co pamiętam to w Holandi na start 25 października było coś koło 600 pozycji. Dziś jest mniej niż 500 ( za stroną justwatch). 

Liczba dostępnych pozycji z czasem spadła zamiast wzrosnąć? Ciekawe podejście...

Im bliżej startu tym słabiej się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...