Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na oficjalne informacje, bo to na razie są tylko, mniejsze lub większe, ale spekulacje. Powtórzę raz jeszcze- to oni muszą walczyć o mnie i moje pieniądze, a nie odwrotnie. Przy takiej ofercie jak podana wyżej mnie wystarczy jeden miesiąc, a najlepiej 7 dniowy okres próbny. Piękne były czas jak taki okres trwał cały miesiąc, ale niestety kombinowanie niektórych użytkowników tak się kończy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 19:54, swordfish napisał(a):

Rozumiem poślizg miesiąc lub dwa, ale nie 9 miesięcy. Chcą ograniczyć piractwo, ale sami do niego zachęcają przez opóźnianie premiery. 
18. lat temu tak oglądaliśmy czekając cierpliwie na polską premierę serial "Lost". Teraz czasy zmieniły się. Przyspieszył obieg informacji. 

Polska premiera Lost to akurat była u nas tydzień po amerykańskiej w serwisie nSeriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Może ostatnie sezony. Ale na pierwsze sezony przyszło nam czekać ok. pół roku. Premiera pierwszego odcinka w USA 22.09.2004, premiera w Polsce w AXN 22.01.2005.

Bodajże od 2 sezonu. To był jeden z seriali dla których wykupiłem tę usługę. Wtedy tydzień po premierze to było coś. Teraz często mamy równolegle premiery np. w HBO ale i w FOX się zdarzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, leonk1974 napisał(a):

Za jakąś dobrą oromkę tak,ale za 25 zł dla mnie niema sensu.

Typowy Polak jedna z najniższych cen ale i tak promka musi być. Potem takie markety zawyżają nam ceny codzienne a dają promocje bo Polak lubi Promocje a Niemiec niskie ceny zawsze. I tak nas robią w ch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy Polak jedna z najniższych cen ale i tak promka musi być. Potem takie markety zawyżają nam ceny codzienne a dają promocje bo Polak lubi Promocje a Niemiec niskie ceny zawsze. I tak nas robią w ch...

Jak chcesz to możesz nawet i 100 zł płacić. Za HBO Max płace 20 zł i mam tam pozycje w 4K wraz z Dolby Vision.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

Brak 4K, dla niektórych to priorytet. Choćby z tego powodu cena za same filmy powinna być niższa.

Dlatego cena 25 zł a nie 60 zł jak Netlix.

 

49 minut temu, leonk1974 napisał(a):


Jak chcesz to możesz nawet i 100 zł płacić. Za HBO Max płace 20 zł i mam tam pozycje w 4K wraz z Dolby Vision.

I HBO Max usuwa pozycje z oferty. Teraz wylatuje seria Batman i Zabójcza broń. Ciekawe ile dostaniesz jak wpakują jeszcze Discovery+

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swordfish napisał(a):

Premiery "Yellowjackets 2", "Gangs Of London 2" i "Poker Face" wskazują, że nadal te czasy nie minęły. Poprawiła się dostępność, jednak nie dla wszystkich tytułów.

Nic bardziej mylnego. Bardzo dobrze się stało, że c+ wykupił te tytuły bo do tej pory nikt by nie mógł ich legalnie obejrzeć u nas. 

Więc byłoby gorzej.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lacroix napisał(a):

Dlatego cena 25 zł a nie 60 zł jak Netlix.

 

I HBO Max usuwa pozycje z oferty. Teraz wylatuje seria Batman i Zabójcza broń. Ciekawe ile dostaniesz jak wpakują jeszcze Discovery+

 

 

 

Jakoś Apple, HBO, Disney i Prime mają wiele treści w najwyższej jakości i kosztują 5-35 złotych. Do porównania wybrałeś najdroższego Netflixa, którym wielu ludzi się dzieli. SkyShowtime niedługo się zorientuje, że musi u nas bardziej powalczyć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@promilus Otóż to, teraz każdy wchodzący na polski rynek musi ostro walczyć o widza. Ja sam stale opłacam C+, HBO Max, Amazon i Disneya, a teraz patrząc na ilość nieobejrzanych tam pozycji mocno się zastanawiam po co mi nowy serwis na stałe? Ja naprawdę nie widzę dużej przewagi Sky nad tanim jak barszcz Amazonem, więc cena 25 zł wydaje mi się mocno przesadzona, tym bardziej że taniej, bo za 20 zł mam znakomity(oczywiście moim zdaniem) HBO Max.

Edytowane przez Arkon
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, leonk1974 napisał(a):


Jeśli jakiś serwis oferuje dla mnie słabą zawartość i słabą jakość to nawet mając telewizor za 10k nie zapłacę za taki serwis nawet 5 zł.

Co znaczy słaba zawartość serwisu który dopiero startuje. Żebyś potem nie płacił 30 zł albo więcej a Ci co wzięli od razu na stałe 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Lacroix napisał(a):

Co znaczy słaba zawartość serwisu który dopiero startuje. Żebyś potem nie płacił 30 zł albo więcej a Ci co wzięli od razu na stałe 25 zł

Tak piszesz jakby ten serwis był jakimś darem niebios i jak ktoś od razu nie kupi, to potem już nie będzie mógł. :) Na tym polega przewaga serwisów, że można je zmieniać i kupować na miesiąc czy dwa. Na stałe za 25 zł moim zdaniem się nie opłaci.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...