Skocz do zawartości

nFilm i nFilm 2


Karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie skumulowały się filmy z 8 miesięcy :lol2: , Kolega zapomniał, że filmy nie schodzą z kina i od razu do nfilmHD ( no może z wyjątkiem VOD- ale to jesti w n-ce i Cyfrze ), tylko jest okres karencji od 6-9 miesięcy i dłużej od premiery kinowej do premiery w kanale premium. Tak że jest nieźle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem na impuls ze strony n-ki, aby zmienić operatora i radować się okrzyczanym HD gratis. Liczyłem, że w ence poważnie myślą o konkurencji z C+ i HBO , niestety wg mnie nFilm (na razie) to porażka. Wiele starych filmów (także widzianych dawno temu na Canale+ ).

Wiele tytułów to sieczka. Wrażenie na razie ratuje promocyjna cena i fakt , że ktoś kto nie miał c+ ma teraz mnóstwo filmów naraz (być może kanały uratuje jakość emisji, ale czy na pewno.)

Niestety już na starcie ramówka poraża: powtórka za powtórką (za 3 miechy niewiele zostanie do oglądania, jak z polityką premier? ) i cena po promocji - 20 zł . Ktoś upadł na łeb.

Aha i obliczcie minimalną cenę dostępu do tych kanałów (ile trzeba wziąć, aby dołożyć nFilm).

Tak więc jeszcze kolejny rok z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią obejrzałem już kilka filmów na tych kanałach. Zarówno tych nowszych Next, Iron Man czy starszych np. wczoraj Ucieczka z LA czy pierwsza część Indiany Jonesa. Dzisiaj jak jeszcze nie zakodują z wielką przyjemnością obejrzę sobie Polowanie na Czerwony Październik.

 

Cieszy mnie że nFilmy poszły trochę w stronę SkyMovies z UK. Czyli emitują także starsze filmy a nie tylko nowości, bo nie samymi nowościami człowiek żyje. A warto dodać że SkyMovies posiadają prawa do wszystkich największych światowych wytwórni a nie przeszkadza im to w emisji na swoich kanałach starszych filmów. Mnie się to podoba, chociaż na pewno nFilmy też nieco z konieczności emitują starsze filmy to jednak dla mnie to jest plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czego spodziewać się po kanałach telewizyjnych, które nadają raptem 2-3 dni. Przyczepiacie się do powtórek - ukochany przez wszystkich Canal+ też emituje ich bardzo dużo, w końcu nie da się emitować 24 godzin premierowych filmów dziennie. To samo tyczy się HBO, które jedne i te same filmy wałkuje przez rok czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal Plus też emituje starocia które były w innych telewizjach (i nie robią tylko w wieczorach specjalnych), np Truman Show leci prawie co 2 tygodnie. Mówicie że nFilm nie emituje filmów w HD? Może i nie wszystko jest w HD ale na pewno więcej niż w C+Film.

Co do powtórek to ja sie ciesze że są takowe, bo nie stacjonuje przy telewizorze 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie skumulowały się filmy z 8 miesięcy :lol2: , Kolega zapomniał, że filmy nie schodzą z kina i od razu do nfilmHD ( no może z wyjątkiem VOD- ale to jesti w n-ce i Cyfrze ), tylko jest okres karencji od 6-9 miesięcy i dłużej od premiery kinowej do premiery w kanale premium. Tak że jest nieźle!

 

Jak nie masz o czymś pojęcia, to nie pisz.

Filmy się skumulowały, bo nka miała prawa do MGM i Paramountu od początku bieżącego roku.

Wyobraź sobie wrześniową ramówkę HBO czy C+, gdyby dopiero teraz wypuścili wszysttkie premiery, które nadali od stycznia do sierpnia włącznie. Tak właśnie jest teraz w nFilmach.

 

Druga sprawa. Jak czytam tekst w stylu "za dużo powtórek..." to krew mnie zalewa. Ludzie, przecież na tym polega kanał filmowy, ok 20-25 premier w miesiącu, a reszta powtórki. Jak kanał startuje to na początku wygląda to całkiem nieźle, bo od razu jest dużo filmów emitowanych po raz pierwszy, ale po kilkunastu tygodniach sytuacja się normuje. Jeśli chodzi o starsze filmy to też uważam, że dobrze że się pojawiają, tylko nie może być tak, że będzie ich więcej niż nowości. Chyba że to nie kanał premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że N Film tylko zaszkodził nam widzom...

Bo teraz w Canal+ będzie biedniej i trzeba płacić 29zł a z kolei w NFILM tez biednie będzie i też trzeba płacić 20zł

N się cieszy bo się nachapie kasy ale tracimy my bo będziemy mieli coraz mniej do oglądania...

Podobnie jest ze sportem im więcej kanałów kazdy chce coś kupić to będzie wychodzić na to że aby coś miec trzeba miec wszystko a to też kosztuje sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie że nFilmy poszły trochę w stronę SkyMovies z UK. Czyli emitują także starsze filmy a nie tylko nowości, bo nie samymi nowościami człowiek żyje. A warto dodać że SkyMovies posiadają prawa do wszystkich największych światowych wytwórni a nie przeszkadza im to w emisji na swoich kanałach starszych filmów. Mnie się to podoba, chociaż na pewno nFilmy też nieco z konieczności emitują starsze filmy to jednak dla mnie to jest plus.

Tylko, że starszych filmów jest od groma na kanałach ogólnych, jak TVP, Polsat czy TVN. Np. na Canal+ puszczają film chyba nazywa się "Na pograniczu ognia" w ostatnim czasie widziałem go już kilkakrotnie, a jego premiera telewizyjna była na Polsacie i tam widziałem go pierwszy raz. Według mnie tak nie powinno być. Płacę tyle kasy za nowe filmy, a nie za jakieś starocie jakie widziałem na TVP, Polsacie czy na TVN-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że N Film tylko zaszkodził nam widzom...

Bo teraz w Canal+ będzie biedniej i trzeba płacić 29zł a z kolei w NFILM tez biednie będzie i też trzeba płacić 20zł

N się cieszy bo się nachapie kasy ale tracimy my bo będziemy mieli coraz mniej do oglądania...

Podobnie jest ze sportem im więcej kanałów kazdy chce coś kupić to będzie wychodzić na to że aby coś miec trzeba miec wszystko a to też kosztuje sporo

pozornie tak... szczególnie jak jest się abonentem C+.

Cyfra+ nie chciała podzielić się swoimi kanałami z grupy Canal+ z "n"ką, stąd "n"ka chcąc być konkurencyjna musiała zadziałać.

Jaki ma to impact na abonentów? abonenci "n" nie muszą dziś kupować dodatkowego dekodera i płacić dodatkowych pieniędzy za multipakiet C+, żeby mieć dostęp do dobrych filmów (i tych nowych, i tych starych). 20zł za ten pakiet nie jest aż taką atrakcją, ale w pakiecie z HBO, czy nSerialami jest bardzo ciekawą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś uważał, że na tych kanałach będą same nowe super hity, to był w błędzie. Nawet, gdyby te wytwórnie, do których mają prawa posiadały 1000 gotowych scenariuszy, to i tak w ciągu roku niewiele z nich zostałoby zrealizowanych. Dlatego też ramówki tych kanałów stale będą wypełnione powtórkami i starszymi filmami (Co zresztą dotyczy wszystkich kanałów filmowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...