Skocz do zawartości

nFilm i nFilm 2


Karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta jasne samo chyba siebie nie czytasz bo głupoty piszesz... Będą pogarszać inne kanały które i tak nadają poniżej krytyki??

Kiedyś jak miałem N i włączyłem jakiś niemiecki kanał typu ZDF i leciał program o morzu i on mnie się spytał czy to leci w HD bo tak ładnie wygląda... A ja że nie a on mówi ze normalnie jak Discovery HD

Lałem z tego, ale to znak że jakośc polskich kanałow HD jest na poziomie dobrego SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak miałem N i włączyłem jakiś niemiecki kanał typu ZDF i leciał program o morzu i on mnie się spytał czy to leci w HD bo tak ładnie wygląda... A ja że nie a on mówi ze normalnie jak Discovery HD

Dziwne, gadający niemiecki kanał, czego to Niemcy nie wymyślą :brawo:

Co do nFilm to sam jestem ciekawy gdzie to wcisną, chyba, że tylko jeden kanał będzie w HD, zresztą przy tej ilości praw jakie posiadają tworzenie dwóch kanałów w HD jest raczej bezcelowe.

 

To co powiesz o Hello Hd, które nadaje na jednej częstotliwości 4 kanały Hd i jeszcze 17 innych kanałów SD ?

Dobre, a w Pakistanie nadają 10 kanałów HD i 30 SD na jednym transponderze to znaczy, że N też może? Dla porównania Cyfra+ nadaje 4 kanały HD z jednego transpondera, a CP 3 (choć oni nadają w DVB-S).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą przy tej ilości praw jakie posiadają tworzenie dwóch kanałów w HD jest raczej bezcelowe.
1. 2 kanały filmowe premium w HD lepiej brzmią niż 1 kanał filmowy premium w HD.

2. Po dodaniu tych kanałów n-ka jeszcze bardziej wzmocni się na pozycji lidera, pod względem ilości kanałów HD.

3. Im więcej kanałów, tym większej opłaty można zażądać od abonentów i operatorów kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Po dodaniu tych kanałów n-ka jeszcze bardziej wzmocni się na pozycji lidera, pod względem ilości kanałów HD.

Tak jak Cyfrowy Polsat jest liderem pod względem ilości abonentów. Tyle, że większość z nich (jak się okazuje po zapowiedziach platformy TVP), to abonenci za 10 zł miesięcznie. Podobnie jest z kanałami HD w n. Największa ilość - a gdzie jakość? TVN HD - tylko w nazwie. TVP HD - zbyt niski bitrate. Jedynie ratują się ostatnio dodanymi ZDF HD i ARD HD - ale czy można to zaliczać do statystyki? Oczywiście. Kanały FTA! Proponuję jeszcze dodać obsługę pozostałych satelitów w nboxie i włączyć na listę kanałów nawet BBC HD z Astry 2D. Wybaczcie za złośliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lipcowy numer Pressa o kanałach HD. Jest tam wiele argumentów dotyczących sytuacji na naszym rynku - czyli dlaczego jest jak jest. Moim zdaniem lepiej długo nie będzie, z różnych względów. Nakładają się na to takie czynniki jak ilość polskich platform, ilość i koszt miejsca na satelicie, ilość abonentów. Taka usługa to przecież niezłe koszty, które trzeba wypośrodkować. Tymczasem jako abonenci najczęściej chcemy, żeby było dużo i najlepiej za darmo. Takie rzeczy to tylko w Erze, jak mówi znana reklama. N i tak moim zdaniem dobrze wypośrodkowuje stosunek ceny do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak jak Cyfrowy Polsat jest liderem pod względem ilości abonentów. Tyle, że większość z nich (jak się okazuje po zapowiedziach platformy TVP), to abonenci za 10 zł miesięcznie.

Jest to nieprawda, na koniec 2008 roku CP miał 2,72 mln abonentów z tego 0,44 mln to abonenci pakietu Mini. Na koniec marca CP miał 2,8 mln abonentów, niech z tego abonentów pakietu Mini i MiniMax będzie nawet 0,8 mln, a to i tak nie będzie większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD - zbyt niski bitrate.

W chwili obecnej bitrate TVP HD jest całkiem OK. Jak usuną z tego transpondera HBO HD i nie wrzucą w to miejsce nic innego to pewnie jeszcze podskoczy, ale nie ma też sensu dawać większego bitrate niż jest na Astrze, a na Astrze jest obecnie niewiele wyższy niż w N.

 

Jedynie ratują się ostatnio dodanymi ZDF HD i ARD HD - ale czy można to zaliczać do statystyki? Oczywiście. Kanały FTA! Proponuję jeszcze dodać obsługę pozostałych satelitów w nboxie i włączyć na listę kanałów nawet BBC HD z Astry 2D. Wybaczcie za złośliwość.

Ja tutaj nie widzę żadnej złośliwości. Nie miałbym nic przeciwko aby dodali obsługę dodatkowych satelit z nboxa :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...