Skocz do zawartości

nFilm i nFilm 2


Karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się tu jarać. Jak będzie to będzie, jak nie, to jeszcze lepiej. Na kanale HD na pewno nie będzie wyglądało tak źle, zresztą nikt nie powiedział, że będzie zawierało tą niebieską gwiazdeczkę, bowiem może skończyć się na samym napisie (miejmy nadzieję, że półprzeźroczystym), poza tym patrząc na przykład MGM HD, zapewne będzie to małe logo - rzecz jasna - o ile w ogóle będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby było tak jak piszecie: logo małe, mocno transparentne podbnie jak MGM HD lub Nat Geo HD. Ja na razie nki nie mam ale pewnie znowu wykupię, bo moja plazma przegrywa z logo Canal+FilmHD - czarno-żółto-czerwone, pstrokacizna, mało transparentne - wali po oczach i po każdym filmie to logo widzę jeszcze przez pare godzin ogladając inne:-( Logo Nat Geo HD, nawet HBO HD znika błyskawicznie. A jak piszę do Canala aby zwiekszyli transparentość lub zmienieli na 1 kolorowe tego logosa to cały czas mam info że dział grafiki został poinformowany o mojej sugestii. I pewnie im podziękuję w końcu - bo na nowego jakiegoś super LED lcd mnie nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem tego całego narzekania na kanał, którego ramówki czy jakości nawet nikt nie widział :/ Oceniać wszystko po całkiem fajnym logo? Gdzie tu logika? Dla mnie logo w wersji kolorowej jest faktycznie przekombinowane, ale wersja ekranowa to projekt jak najbardziej ok - biało czarny, dość mały, lekko przeźroczysty.

To ma być logo kanału premium w HD ????

Prosiłbym o rozwinięcie zarzutu ;) Że niby co, HBO ma logo na miarę kanału premium za 25zł? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem co wy tak narzekacie ciągle na jakość kanałów HD . Pewnie po prostu pośpieszyliście się z wymianą telewizorów i na waszych ogromnych ekranach wygląda to nie najlepiej , ale na kilka lat starszych odbiornikach widać , że to HD . A co do tych powtórek , to może chcą konkurować z Tele5 i Polonią1 ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze sie osmiele miec zly wzrok ale to HD na nfilmach narazie wyglada dosc przecietnie.

 

PS: Ogolnie jesli chodzi o tematy zwiazane z n to to forum jest w zasadzie martwe wiele wątków zakonczylo swoj byt wiele miesiecy temu i nic nowego sie tam nie pojawia. Jak szukalem odpowiedzi na jakis problem to musialem szukac w innych zrodlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz w innym wątku ale i zapodam tu...

Na tym TP co sa Nfilmy nadaje 5kanałów HD i 10 SD a pojemność TP wynosi max 50Mbps

To sobie mozna wywnioskowac że jakośc lepsza już nie będzie a jak jeszcze dadza tam AP HD to już całkiem lipa będzie z HD na poziomie 5mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czytając wszystkie te przepychanki to smiac mi sie chce tu to chyba same dzieci piszą za przeproszeniem sam posiadam 2 platformy cyfre i n-ke kiedys miałem i polsat ale zrezygnowałem wszystkie platformy maja w sobie to cos co przyciąga abonentów kazdy bieze to co chce nie mozecie pisac tylko o nowosciach i nie kłócić sie przy tym?. Chyba nie o to tu chodzi :> piszemy tu o naszych sugestiach uwagach dotyczacych platform i ich kanałach a mnie osobiscie podoba sie to co robi n-ka moze sie przyczyni to do poprawy we wszystkich platformach no i moze bedą duzo lepsze promocje?.Mysle ze w ta strone trzeba patrzec a nie wytykac sobie i przy tym jeszcze sie kłócic non stop. Dziękuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę natomiast, że na forum porobiły nam się fankluby wszystkich platform. Jedni uwielbiają CP, inni C+ i N. Najgorsze jest jednak to, że gani się ludzi za odmienne poglądy niż te własne. Moim zdaniem oferta nFilm HD jest ciekawa, ktoś inny powie, że żałosna - często za sam fakt przynależności tej platformy do TVN. Nie chcę tu nikogo obrażać, ale wszystkie te filmy mogły pojawić się w Canal+, któremu nie udało się przedłużyć umów z wytwórniami filmowymi i to w tym aspekcie popełnili gafę. Powinni to uznać za kolejną porażkę na rynku medialną i zacząć bić się w pierś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...