Jump to content
Karol

nFilm i nFilm 2

Recommended Posts

Wrześniowe premiery (?)

Transofrmers: Zemsta Upadłych (2009)

Star Trek (2009)

Baby love (2008)

District 9 (2009)

Przeżyć z Wilkami (2007)

Stary, kocham cię (2009)

Wyobraź sobie (2009)

Piątek 13-tego (2009)

Gamer (2009)

Rin Tin Tin (2007)

Into the Blue 2 (2009)

No niestety, ale muszę przyznać, że nFilm ma obecnie o wiele lepszą ofertę filmową niż Canal+ czy HBO.

Oj Tomo, Tomo. Dałeś się po prostu złapać na ich chwyt marketingowy i tyle

Premiery wziąłem z komentarzy na Media2, jeden psychol je wypisał. Postanowiłem je tu przytoczyć, bo wiem, że nie każdy czyta ten śmietnik, jakim stało się M2, ale na wszelki wypadek dodałem znak zapytania

oszczedzali 8 miesiecy i zaszaleli we wrzesniu. Tak bedzie do swiat, a pozniej bieda z nedza do kolejnego wrzesnia.... o ile dotrwaja jako kanal premium

ktoś kiedyś zapytał na stronie n/tnk forum o te kanały w tnk hd

Cytat:

napisał(a) CP/C+/TNK Zobacz post

Mam pytanie do osób decyzyjnych.

Czy planowane jest włączenie kanałów nFilm do oferty TNK HD ?

W CP i Cyfrze+ możliwe jest oglądanie kanałów premium (HBO, Canal+) w opcjach pree-paidowych.

proszę o odpowiedź

Maciek_n

n przedstawiciel odp...

Na chwilę obecną nie możemy przekazywać żadnych informacji w tej kwestii. Jeżeli będą zmiany w ofercie programowej poinformujemy o tym w oficjalnym komunikacie.

nie obraziłbym się jak by te kanały wcisnęli do tnk hd oczywiście bez podwyżki i dodatkowych kosztów bo i tak nie wart 20zł.

Oj Tomo, Tomo. Dałeś się po prostu złapać na ich chwyt marketingowy i tyle

Premiery wziąłem z komentarzy na Media2, jeden psychol je wypisał. Postanowiłem je tu przytoczyć, bo wiem, że nie każdy czyta ten śmietnik, jakim stało się M2, ale na wszelki wypadek dodałem znak zapytania

tak narawde to pochodza one z forum nki, do tych dochodzi jeszcze ok 10 filmow starszych, ktore maja odswiezyc ramowke

Natomiast Gamer i Disrict 9 to jak na razie wyssane z palca życzenie, pozostałe faktycznie mają wejść.

O ja, piękne premiery. Widać, że nieźle zaszaleli ;)

PS: Sorry za jakieś błędy, ale pierwszy raz w życiu piszę posta z komórki ;)

wiesz... gdyby canal+ i hbo oszczedzali filmy przez 8 miesiecy to na dzien by mieli tyle premier ile nfilm w calym miesiacu

Dla zainteresowanych w kwestii nowych wytwórni dla nFilm, wpis z dzisaj z blogu T. Raczka:

Czekamy na oficjalny komunikat naszego dzialu prasowego, w ktorym poinformujemy o nowych studiach filmowych, ktore związały się współpracą z nFilmHD. Na razie mogę tylko zdradzić, że chodzi zarowno o producentów europejskich jak i znaczacych graczy na rynku amerykańskim :)

Jeśli to prawda to coraz ciekawiej :)

Znaczni gracze na rynku amerykańskim, pewnie pije do 20th Century Fox. Administrator na forum canal+ wypowiedział się w tej kwestii, plotki i tyle w tym temacie.

Premiery na kanale nFilm HD w październiku 2010:

Filmy:

- "Mój nauczyciel"

- "30 dni mroku"

- "Strasznie szczęśliwi"

- "Najlepszy"

- "Książe i ja 4: W Krainie Słoni"

- "G.I. Joe: Czas Kobry"

- "Królowa śniegu"

- "Młode wino"

- "Nieugięty"

- "Bill"

- "Dla niej wszystko"

- "Przypadkowy mąż"

- "Niepokonany 3: Odkupienie"

- "Nie tylko taniec"

- "Oddział Delta II"

- "Narzeczona dla geniusza

- "Star Trek: Nemesis"

- "Grease"

- "Życzenie śmierci 3"

- "Krew z krwi"

- "Bill"

- "Mission: Impossible II"

- "Pozostać żywym"

- "Templariusze. Miłość i krew"

- "Szeregowiec Ryan"

Seriale:

- "Queer as folk II"

- "Siostra Jackie II"

- "Hot sport"

- "Hollywood Buzz"

- "Bilet do kina"

- "Telewizyjna Akademia Filmowa".

Filmy "Młode wino" i "Mój nauczyciel" to nie premiery, bo te filmy od kilku dobrych miesięcy są emitowane na nFilm HD. Co do premier, gorzej niż we wrześniu, obejrzę jedynie "G.I. Joe: Czas Kobry i Szeregowiec Ryan".

nFilm podpisał umowę z CBS Films. Studio powstało w 2007 roku i będzie produkować od 4 do 6 filmów rocznie, których budżet nie będzie przekraczać 50 mln $ za film. Pierwszym ich filmem jest "Extraordinary Measures" z Bendanem Frasierem i Harrisonem Fordem.

Czy ja wiem? Sporo w tych "premierach" filmów nie pierwszej młodości, jak choćby Szeregowiec Ryan, Mission Impossible 2, Grease itp.

Nie znalazłbym w tych premierach ani jednego filmu dla siebie (bo G.I. Joe już oglądałem też).

cbs films nalezy do cbs corporation, wiec za chwilke nfilm moze miec nowosci filmowe i serialowe na wylacznosc z showtime... ktore tez nalezy do cbs corporation

namiastke z showtime juz maja... siostra jackie i dexter

Wiedziałem że zaraz ktoś zacznie marzyć o serialach. Serialami się zajmuje CBS Television Studios i jak chcą jakiś serial produkcji tego studia to muszą z nim podpisywać stosowne umowy. CBS Films to tylko filmy, które produkuje to studio.

Seriale CBS pokazuje AXN (głównie), Universal i FOX. Ponadto seriale z CBS Television Studion są obecne w VOD nSeriale (NCIS, Medium)

Z tym że na producentów serialowych wyłączności nie ma, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby np. jakiś nowy serial CBS zakupiła zupełnie inna telewizja.

Nie tak do końca, przykład choćby niedawno podpisana umowa FIC z 20th Century Television na mocy której wszystkie najnowsze seriale będą dostępne w Polsce najpierw na kanałach Foxa. Co do CBS TS, to po ilości kanałów emitujących od nich seriale widać, że rzeczywiście tu wyłączności nie ma, podobnie zresztą jest z ABC Studios.

Chyba się mały OT zrobił :)

Nie tak do końca, przykład choćby niedawno podpisana umowa FIC z 20th Century Television na mocy której wszystkie najnowsze seriale będą dostępne w Polsce najpierw na kanałach Foxa.

Nawet tutaj można znaleźć wyjątek, bo takie Lie to Me, chociaż też zostało wtedy zakupione, to jednak premierowo najnowsze sezony będą emitowane w Canal+ a dopiero potem na kanałach Foxa.

Faktycznie mały offtop się zrobił. Ale jakie kanały taka i dyskusja na ich temat :D.

Pytanie za co mam je lubić? Miałem je przez ponad pół roku i zawartość programowa to głównie "perły i wieprze", "bilet do kina", i "hollywood buzz" i za te kanały trzeba płacić 20 PLN to trochę za dużo.

Bez przesady. Jest też dużo znanych filmów, do tego nowych, a uzupełnieniem są starsze filmy, ale nie gnioty, tylko filmy dobre, które odniosły jakiś sukces.

W Cyfrze + sam pakiet HBO kosztuje 35,90 W N Pakiet HBO + NFILM 35 w takim poloczeniu ma to jakis sens

Nie uwazam nfilmy za dobre kanaly premium: za duzo staroci, bezsensownie ulozona ramowka, ciagle programy "perly..." ale da sie cos znalesc dla siebie czy jest to warte 20zl a czy Filmboxy lub Cinemaxy sa warte 15 ?