Skocz do zawartości

nFilm i nFilm 2


Karol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Tomo, Tomo. Dałeś się po prostu złapać na ich chwyt marketingowy i tyle

 

Premiery wziąłem z komentarzy na Media2, jeden psychol je wypisał. Postanowiłem je tu przytoczyć, bo wiem, że nie każdy czyta ten śmietnik, jakim stało się M2, ale na wszelki wypadek dodałem znak zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kiedyś zapytał na stronie n/tnk forum o te kanały w tnk hd

 

Cytat:

napisał(a) CP/C+/TNK Zobacz post

 

Mam pytanie do osób decyzyjnych.

 

Czy planowane jest włączenie kanałów nFilm do oferty TNK HD ?

 

W CP i Cyfrze+ możliwe jest oglądanie kanałów premium (HBO, Canal+) w opcjach pree-paidowych.

 

proszę o odpowiedź

 

Maciek_n

n przedstawiciel odp...

Na chwilę obecną nie możemy przekazywać żadnych informacji w tej kwestii. Jeżeli będą zmiany w ofercie programowej poinformujemy o tym w oficjalnym komunikacie.

 

 

nie obraziłbym się jak by te kanały wcisnęli do tnk hd oczywiście bez podwyżki i dodatkowych kosztów bo i tak nie wart 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Tomo, Tomo. Dałeś się po prostu złapać na ich chwyt marketingowy i tyle

 

Premiery wziąłem z komentarzy na Media2, jeden psychol je wypisał. Postanowiłem je tu przytoczyć, bo wiem, że nie każdy czyta ten śmietnik, jakim stało się M2, ale na wszelki wypadek dodałem znak zapytania

 

tak narawde to pochodza one z forum nki, do tych dochodzi jeszcze ok 10 filmow starszych, ktore maja odswiezyc ramowke

 

Natomiast Gamer i Disrict 9 to jak na razie wyssane z palca życzenie, pozostałe faktycznie mają wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych w kwestii nowych wytwórni dla nFilm, wpis z dzisaj z blogu T. Raczka:

 

Czekamy na oficjalny komunikat naszego dzialu prasowego, w ktorym poinformujemy o nowych studiach filmowych, ktore związały się współpracą z nFilmHD. Na razie mogę tylko zdradzić, że chodzi zarowno o producentów europejskich jak i znaczacych graczy na rynku amerykańskim :)

 

Jeśli to prawda to coraz ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Premiery na kanale nFilm HD w październiku 2010:

Filmy:

- "Mój nauczyciel"

- "30 dni mroku"

- "Strasznie szczęśliwi"

- "Najlepszy"

- "Książe i ja 4: W Krainie Słoni"

- "G.I. Joe: Czas Kobry"

- "Królowa śniegu"

- "Młode wino"

- "Nieugięty"

- "Bill"

- "Dla niej wszystko"

- "Przypadkowy mąż"

- "Niepokonany 3: Odkupienie"

- "Nie tylko taniec"

- "Oddział Delta II"

- "Narzeczona dla geniusza

- "Star Trek: Nemesis"

- "Grease"

- "Życzenie śmierci 3"

- "Krew z krwi"

- "Bill"

- "Mission: Impossible II"

- "Pozostać żywym"

- "Templariusze. Miłość i krew"

- "Szeregowiec Ryan"

 

Seriale:

- "Queer as folk II"

- "Siostra Jackie II"

- "Hot sport"

- "Hollywood Buzz"

- "Bilet do kina"

- "Telewizyjna Akademia Filmowa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie tak do końca, przykład choćby niedawno podpisana umowa FIC z 20th Century Television na mocy której wszystkie najnowsze seriale będą dostępne w Polsce najpierw na kanałach Foxa. Co do CBS TS, to po ilości kanałów emitujących od nich seriale widać, że rzeczywiście tu wyłączności nie ma, podobnie zresztą jest z ABC Studios.

 

Chyba się mały OT zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca, przykład choćby niedawno podpisana umowa FIC z 20th Century Television na mocy której wszystkie najnowsze seriale będą dostępne w Polsce najpierw na kanałach Foxa.

Nawet tutaj można znaleźć wyjątek, bo takie Lie to Me, chociaż też zostało wtedy zakupione, to jednak premierowo najnowsze sezony będą emitowane w Canal+ a dopiero potem na kanałach Foxa.

 

Faktycznie mały offtop się zrobił. Ale jakie kanały taka i dyskusja na ich temat :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze + sam pakiet HBO kosztuje 35,90 W N Pakiet HBO + NFILM 35 w takim poloczeniu ma to jakis sens

Nie uwazam nfilmy za dobre kanaly premium: za duzo staroci, bezsensownie ulozona ramowka, ciagle programy "perly..." ale da sie cos znalesc dla siebie czy jest to warte 20zl a czy Filmboxy lub Cinemaxy sa warte 15 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...