Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W oparciu o premiery w kwietniu 2020 w C+ podane przez bugmenot@ polecam: AD ASTRA, BOŻE CIAŁO. Dodatkowo ciekawymi filmami mogą być UKRYTA GRA i YESTERDAY.

 

W związku z koronawirusem (zamknięte kina) i przenoszonymi premierami na jesień w przyszłym roku może być problem z ramówkami kanałów premium.

Hehehe TVP 2 jak kanał premium. John Wick 3, Niedobrani... ciekawe pozycje filmowe.

Edytowane przez Lubie kino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

@Ozzy66 powtarzasz się co kilka postów. Odnoszę wrażenie, że  niektórzy choćby na czarnym ekranie widzieliby jedynie logo C+, to też wszystko by dobrze wyglądało.  Utracili kolejne prawa filmowe, no ale co tam, przecież być może negocjacje jeszcze trwają. Komedia. Bieda z nędzą i tyle. Nie mają nawet jak stanąć przy ofercie filmowej i serialowej HBO. Już nie wspomnę o ofercie Netflixa. Ale niestety zawsze znajdą się chętni na taki ochłap, reklamowany jako hiper, super oferta filmowo-serialowo-dokumentalno-sportowa. W mojej ocenie już od dłuższego czasu  leżą na dnie pod mułem i kwiczą. Przedłuża tą agonię wyłącznie ekstraklapa i można już sobie wyobrazić co się stanie, gdy stracą te  wykastrowane resztki praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej stwierdziłem na podstawie 4 filmów a teraz na podstawie listy kolegi @bugmenot . Odnoszę wrażenie że niektórych nic nie zadowoli, są filmy- źle bo nie te akurat co by chcieli. Nie ma filmów- też nie dobrze bo ni ma. Zaznaczę że kanały Premium nie oceniają filmów, emitują te które udostępniają im dystrybutorzy a to my widzowie muszą wybrać treści które uważają za wartościowe.

 

Teraz dla odmiany w kinie nie zobaczymy nic przez dwa tygodnie bo zamknięte.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Nie wiem czy potrafisz dostrzec fakt, iż C+ traci poszczególne prawa filmowe oraz prawa sportowe . Przekłada się to w sposób oczywisty na ubogą ofertę kierowaną do widza.  Ale mnie już nic nie zaskoczy. Nawet stwierdzenia, że regaty żeglarskie i skoki na konikach są na miarę premium. A teraz 4 filmy w miesiącu, bo przecież kina  będą zamknięte. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć kolejnej podwyżki abonamentu, bo przecież prawa drożeją. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, breaking napisał:

Nie wiem czy potrafisz dostrzec fakt, iż C+ traci poszczególne prawa filmowe oraz prawa sportowe . Przekłada się to w sposób oczywisty na ubogą ofertę kierowaną do widza.  Ale mnie już nic nie zaskoczy. Nawet stwierdzenia, że regaty żeglarskie i skoki na konikach są na miarę premium. A teraz 4 filmy w miesiącu, bo przecież kina  będą zamknięte. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć kolejnej podwyżki abonamentu, bo przecież prawa drożeją. ?

Co ty za bzdury wypisujesz?Ze sportu ostatnio nic nie stracili chyba że masz na myśli naszą rodzimą ręczną.Ale to było do przewidzenia bo ogladalność była słaba.Ostatnio to nawet odzyskali 50% La Ligi.A regat czy koników to już dawno nie ma.Dodatkowo pozbyli sie też golfa a nabyli LM w ręczną.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

@czerstwy  Odpiszę twoim językiem. Chłopie, cofnij się trochę wstecz, wtedy uświadomisz sobie jakie prawa sportowe stracili i jakimi się podzielili z innymi nadawcami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palamander napisał:

12 kwietnia będzie w TVP2 Johnn Wick 3,Niedobrani również emisja w okresie Wielkanocy....

Skąd to info, jeśli można wiedzieć? Myślałem, że ramówka TVP na kwiecień jeszcze nie jest nigdzie dostępna.

 

To dla mnie jednak zaskoczenie, że TVP będzie pokazywało premiery od Monolith. Wszyscy kpili z komunikatu TVP informującego o filmach tego dystrybutora na wyłączność pisząc, że chodzi po prostu o wyłączność w otwartej telewizji. Nawet Canal+ wysłał własny dementujący komunikat w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Conan napisał:

Nawet Canal+ wysłał własny dementujący komunikat w tej sprawie.

Nikt nigdy z samego C+ tego nie zdementował. Czytając między wierszami ich rzeczników,"fejsbukowiczów","tłiterowiczów",mowa ciągle była o ROBIN HOOD:POCZĄTEK i koniec.

Z premedytacją kłamali,że umowę będą nadal mieli.

A zaskoczeniem dla Ciebie nie jest,że filmy Monolith premierowo pokazuje Cinemax,i SuperPolsat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z 6 się odezwał.Od sierpnia Ty,i 5 innych uprawia tutaj marketing na korzyść C+,że praw do Monolithu nie stracili.Dlaczego?

Kłamiesz, nikt tak nie twierdził.
Kłamał,bo wiedzieli doskonale że prawa mają do końca 2019. Próbowali ośmieszyć TVP,w rezultacie ośmieszyli siebie i oszukali ludzi

Nie oszukiwali, bo w tamtym momencie prawa posiadali. Tylko idi.ota by oświadczył, że za kilka miesięcy traci jakieś prawa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamandertutaj jeden user zadał Ci pytanie:

38 minut temu, Conan napisał:

Skąd to info, jeśli można wiedzieć? Myślałem, że ramówka TVP na kwiecień jeszcze nie jest nigdzie dostępna.

 

To dla mnie jednak zaskoczenie, że TVP będzie pokazywało premiery od Monolith. Wszyscy kpili z komunikatu TVP informującego o filmach tego dystrybutora na wyłączność pisząc, że chodzi po prostu o wyłączność w otwartej telewizji. Nawet Canal+ wysłał własny dementujący komunikat w tej sprawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

1 minutę temu, Palamander napisał:

@PawopSięgnij myszką do komunikatu ,że Monolith sprzedał prawa TVP.I zobacz co tutaj od tego momentu się dzieje. Wiadro szyderczych,prześmiewczych pomyj wylaliście na TVP. A C+ zacierał rączki,że zrobił ludzi w .....,to jeszcze im przyklaskują

Tak, bo wtedy gdy wyszedł ten komunikat, to ludzie rzucili się nagle na zakup paczki Canal+ tylko ze względu na filmy dystrybuowane przez Monolith ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w TVP będą premiery z Monolith Films (pierwsze okno) to rzeczywiście Canal+ mijał się z prawdą. Po komunikacie o umowie TVP z dystrybutorem pisali przecież, że dotyczy ona tylko tzw. drugiej emisji. Nie kupuję tego, że chodziło im jedynie o 2019 rok, bo komunikat wydali pod koniec sierpnia i musieli już dobrze wiedzieć, że umowa z Monolith Films wygasa wraz z końcem roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Conan napisał:

 Po komunikacie o umowie TVP z dystrybutorem pisali przecież, że dotyczy ona tylko tzw. drugiej emisji.

I w tym momencie właśnie kłamali.....

Jak chcesz wiedzieć więcej pisz do ludzi z TVP? Oni jak HBO,przynajmniej odpowiadają

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu chyba od nowa dyskutować o komunikacie w sprawie Monolithu, bo i tak wszyscy są "okopani" na swoich pozycjach, już to przerabialiśmy parenaście dni temu...

Znacznie ciekawsza dla mnie byłaby dyskusja jak to nagle się stalo, że sporo filmów można pokazywać parę miesięcy po kinie.

Postów o tym jak to przecież wszystko jest pokazywane na bieżąco i nikt nic na pewno nie "chomikuje" były tutaj dziesiątki.

 

25 minut temu, Pawop napisał:

Kłamiesz, nikt tak nie twierdził.Nie oszukiwali, bo w tamtym momencie prawa posiadali. Tylko idi.ota by oświadczył, że za kilka miesięcy traci jakieś prawa

No bez przesady, w cywlizowanym świecie o takich rzeczach się informuje, albo chociaż milczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...