Jump to content

Lubie kino

Users
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Dobra

About Lubie kino

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

172 profile views
 1. Dzięki muza_tv za podanie premier na listopad w Canal+ Jeśli to wszystkie premiery to można tylko spuścić zasłonę milczenia Brak tytułu który mógłbym polecić Państwu czy mógłby mnie zainteresować. Przez ponad pół roku potwierdza się, że oferta filmowa HBO/Cinemax zrobiła wielki krok naprzód i przeskoczyła Canal+. A w Netflix niedługo "Rebeka" i "Proces Siódemki z Chicago" a nieco później "Mank" Davida Finchera! Na ten ostatni czekam
 2. To prawda. Myślę, że gdyby Filmbox miał bardziej czytelną ofertę i więcej postawił na reklamę miałby większe zainteresowanie wśród odbiorców. Szczególnie, że można znaleźć tam ciekawe pozycje np. w Filmbox Premium we wtorek jest kryminał "Nocny Patrol" natomiast 17.10.20 dokument "Amazing Grace: Aretha Franklin".
 3. Pozdrawiam Cię Plus12 Z podanej ramówki wynika, że mamy kontynuację bardzo dobrej oferty. Już w wakacje przypuszczałem, że jesień 2020 należeć będzie do HBO i tak uważam dalej. Polecam filmy z niedziel (po za miernym "Jak Boss"). Ciekawie zapowiadają się produkcje z HBO MAX. Po za tym wyróżnić mogę "Obrazy bez autora" i "Kłamstewko". Jest w czym wybierać. Miłego oglądania podczas jesiennej słoty
 4. Dzięki Plus12 Początek listopada zapowiada się obiecująco. 1.11 polecam oba wymienione filmy w HBO/Cinemax. Szczególnie "Joker" zapadł mi w pamięci i jest to świetnie połączone kino rozrywkowe z kinem ambitniejszym, poważniejszym.
 5. Dzięki Darius010 za rozpiskę na październik 2020 w Canal+ Niestety ale jeśli są to wszystkie premiery to zapowiada się bardzo kiepski miesiąc. Po za wrześniem wciąż ramówka C+ jest od dłuższego czasu zdecydowanie słabsza niż HBO. Cena do zawartości nie adekwatna (wiem, wiem transmisje sportowe kosztują...). Bugmenot dopisuje się do Twojego komentarza W październiku z podanym filmów jedynie "Luce" jest pozycją ciekawą.
 6. Dzięki Plus12 Jesteś niezawodny Mogę powtórzyć to co wcześnie stwierdziłem, z przekonaniem, że to kolejny bardzo dobry miesiąc w HBO/Cinemax. To również ciąg dalszy dobrego okresu od ładnych paru lat. A jeśli nic się nie zmieni to okres swateczno-noworoczny będzie również najciekawszy. Znaczna część filmów jest godna uwagi. Nie ma sensu bym je wszystkie jeszcze raz wypisywał. Mogę Państwu polecić szczególnie: Jakub, Mimmi i gadające psy, Mroczne wody, Male kobietki, Ucieczka z pretorii, Siła ognia. Po za tym z listy wybrałem jeszcze 6 produkcji. Ogólnie j
 7. Ciekawa sytuacja z Monolithem. Uważam, że obecnie HBO stworzyło sobie silną bazę filmową. Najlepszą w przeciągu ostatnich lat. W tv, w HBO, koło 20.00, kilka dni temu widziałem spot na jesień 2020 w której enigmatycznie reklamowali się, że tej jesieni "nadchodzą zmiany".
 8. Dzięki Darius10 za rozpiskę Wrzesień w C+ jest bardzo dobrym miesiącem (po dłuższej posuszy) Polecam Jojo Rabbit, Sztuka ścigania się w deszczu, Sala Samobójców. Hejter, Le Mans'66, Obywatel Jones, John Wick 3, Supernowa, Błąd Sustemu, Ukryte życie.
 9. Dzięki Bugmenot Początek września 2020 w Canal+ ciekawy. Polecam Jojo Rabbit i Sztukę ścigania się w deszczu.
 10. Witaj Umek, może poprawią Były miesiące bez premier w niedzielę lub powtórki z CINEMAX i to częściej niż Ci się wydaję. Nie mam zamiaru przeglądać i Cię przekonywać. OK. Polecam Słodziak (2019) - bolesny, osobisty, wymowny obraz relacji ojca z synem, który jest rozrachunkiem z traumami przeszłości.
 11. Jesień 2020 może należeć do HBO ;) Ilość głośnych tytułów sprawić może, że po wielu latach spokoju lecz i nieraz słabszych okresów pozycja HBO wzmocni się (przynajmniej dla kinomaniaków :))
 12. Dobry wieczór Pawop. Zdaje sobie z tego sprawę dlatego będzie ciekawie.
 13. Dziękuję Plus12 i kłaniam się pięknie W HBO szykują się kolejne ciekawe pozycje filmowe. W tym tempie początek przyszłego roku zapowiada się bardzo ciekawie....
 14. Ok , zauważyłem, że napisałeś "niestety" po wypowiedzi Bugmenot'a " I że HBO zdecydowanie dostało "prawo pierwszego wyboru" ;)). " stąd zasugerowałem się, że napisałeś do tego komentarza.
×
×
 • Create New...