Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy liczą to z użytkownikami HBO GO? Czasem tę usługę dają gratis przez kilka miesięcy do niektórych telewizorów smart.

 

I nie zapominajmy, że w takim UPC pakiet HBO jest przy każdej nowej umowie włączany na 1 miesiąc darmowo domyślnie. Trzeba dopiero złożyć rezygnację, aby wyłączyli HBO. Ile abonentów w UPC jest biernych i nie dokonuje żadnych zmian na swoich umowach? Bo to dodatkowe formalności, trzeba pismo napisać, gdzieś je zanosić, wysyłać, rejestrować, potwierdzać ... Za dużo z tym zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcale że nie - wystarczy jeden telefon do BOKu ;)

 

Dla niektórych nawet ten jeden telefon, to za dużo formalności. Ludzie są leniwi; nie chce im się czytać umów, które podpisali. A potem psioczą, że rachunek mają zbyt wysoki do zapłaty i jeszcze są "niezapowiadane" podwyżki po skończeniu promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na C+ będą tylko w czwartki seriale. Na C+Seriale ma być do 10 seriali tygodniowo. W tym miesiącu Kamuflarz 5 i Brooklyn 9-9 i to raczej nie są seriale drugiego rzędu.

Chyba 10 premier tygodniowo...a nie seriali. Nie manipulujcie Kolego oficjanymi zapowiedziami.Jeśli chodzi o ilość różnych tytułów już w tym tygodniu to 12. Niechby Kolega zastanowił się nad swymi "rewelacjami".

I błąd ortograficzny na dodatek. A miało być mądrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery HBO na czerwiec:

5.06.2015 22:00 GOŚĆ

6.06.2015 20:25 Wieczór kawalerski w plenerze

7.06.2015 20:10 Ostatnia miłość pana Morgana i 22:05 Sztanga i Cash

14.06.2015 20:10 Spódnice w górę i 22:05 K2. Dotknąć nieba

18.06.2015 20:10 Wąż kontra Mangusta

19.06.2015 20:20 Pułapka na Kopciuszka

20.06.2015 20:30 Sprinterki

21.06.2015 22:00 Bez litości

22.06.2015 3:00 i 22:00 Detektyw II sezon,4:00 i 23:00 Gracze (nowy serial),4:30 i 23:30 Świat w opałach (nowy serial)

27.06.2015 (godzina nieznana) Batman:Atak na Arkham

28.06.2015 20:10 Zostań,jeśli kochasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie zadać pytanie abonentom nc+: mianowicie czy na kanale Canal+ +1 macie polskie napisy do filmów? Ja akurat mam paczkę Canal+ od mojego dostawcy kablówki i filmy, które mają napisy na Canal+, na Canal+ +1 już ich nie mają... To samo zresztą jest na Canal+ Family i np. dzisiaj jak sprawdzałem na Canal+ Seriale to było to samo. A na Canal+ i Canal+ Film praktycznie zawsze są napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu w Canal+ m.in.:

- Ten niezręczny moment

- Obietnica (serio, to ma być premiera tygodnia? - przyp. Lukopa)

- Transcendencja

- Rio 2

- Droga do zapomnienia

 

Poza tym standardowo: przeciętne filmy na tygodniu, koncert Kylie, 2 nowe seriale animowane.

 

Miałem tu napisać, że słaby miesiąc, ale zanim wysłałem posta, przejrzałem repertuar kin sprzed roku i osłabienie oferty po ostatnim premierowym szaleństwie jest zrozumiałe. Niezrozumiały jest natomiast dla mnie brak nowości serialowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...