Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec w HBO

01.03 - Niesamowity Spider-Man 2

02.03 - Bliskość; Dziewczyny IV; Spojrzenia II

06.03 - Bullet

08.03 - Wychodne mamusiek

09.03 - Bliskość; Dziewczyny IV; Spojrzenia II

12.03 - Naprzód, Eddy!

13.03 - Badges of Fury (Detektywi nie do pary)

14.03 - Mandela: Droga do wolności; W cieniu

15.03 - La Belle & la bête (Piękna i bestia)

16.03 - Dziewczyny IV; Spojrzenia II

19.03 - Bajpas

20.03 - Pięć lat; Kto zabił Bambi?

21.03 - W cieniu

22.03 - Alan Partridge; odgrzany kotlet z Cinemax - American Hustle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle oferta filmowa CANAL+ i HBO upadła. Ostatnio (na przestrzeni kilkunastu dni) obejrzałem dwa filmy, o których nie warto nawet wspominać. I nie dlatego, że nie miałem czasu, ale nie było na czym oka zawiesić.

Komedie, które nie są śmieszne! Kino akcji, które jest nafaszerowane techniką komputerową! Albo też fantastyka, którą ogląda się dla oglądania! Lub filmy o miłości, czy też melodramaty są, jak ścierki przebrzmiałego dobrego kina! To nie moje klimaty.

 

Seriale! Cóż! Śmiecą repertuar kanałów, co się zowią podobno ekstra filmowych?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

American Hustle teoretycznie nie jest niedzielną megapremierą, choć w praktyce film poprzedzający go jest zupełnie anonimowy i bardziej nadający się do tańszego Cinemaxa, ale wtedy kto by go wykupił. Na przykład w marcu The Raid 2 w Cine.

Z tego co widziałem tylko w Holandii nie nabijają ludzi w butelkę, nie ma tam Cinemaksów, a wszystko puszczane jest na HBO, ale tam też 50% HBO należy do innej firmy i jest jedynym premium. Ponadto zauważyłem, że pół roku temu emitowali Carrie, a w styczniu Brick Mansion i 47 roninów, których to u nas próżno szukać nawet w superpremium Canal+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle oferta filmowa CANAL+ i HBO upadła. Ostatnio (na przestrzeni kilkunastu dni) obejrzałem dwa filmy, o których nie warto nawet wspominać. I nie dlatego, że nie miałem czasu, ale nie było na czym oka zawiesić.

Komedie, które nie są śmieszne! Kino akcji, które jest nafaszerowane techniką komputerową! Albo też fantastyka, którą ogląda się dla oglądania! Lub filmy o miłości, czy też melodramaty są, jak ścierki przebrzmiałego dobrego kina! To nie moje klimaty.

 

Seriale! Cóż! Śmiecą repertuar kanałów, co się zowią podobno ekstra filmowych?!

 

A jakie filmy z repertuaru kinowego z ostatnich miesięcy są na najwyższym poziomie i godnie prezentowałyby się na kanałach premium? Czy znalazłoby się z 30 tytułów do pokazania na dany miesiąc? Czy możesz wymienić 365 tytułów wartych obejrzenia w ciągu roku, które wyprodukowały wytwórnie do których mają prawa C+ i HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Z tego co widziałem tylko w Holandii nie nabijają ludzi w butelkę, nie ma tam Cinemaksów, a wszystko puszczane jest na HBO, ale tam też 50% HBO należy do innej firmy i jest jedynym premium. Ponadto zauważyłem, że pół roku temu emitowali Carrie, a w styczniu Brick Mansion i 47 roninów, których to u nas próżno szukać nawet w superpremium Canal+...

 

 

W Holandii HBO napewno nie jest jedynym kanalem premium. Jest jeszcze Film1 (to chyba jakas reorganizacja/rebranding po Canal+)

 

www.film1.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO serialami teraz stoi i jeśli ktoś mówi że zaśmiecają one ramówkę to albo się nie zna, albo jest za bardzo uprzedzony by je docenić. Faktycznie miesiąc słaby ale HBO to HBO i nie wyobrażam sobie porzucenia ich świetnych odcinkowców.

A Brick Mansion i 47 roninów to bardzo słabe filmy, ich mi akurat nie brakuje. Mam tylko nadzieję że The Raid 2 po premierze w Cine będzie dostępny w HBO GO tak jak American Hustle.

Na Spidermana 2 się cieszę, 1 moim zdaniem niczym nie ustępuje wielu filmom Marvela więc nie wiem czemu ta seria jest tak bardzo hejtowana, a Marvel uwielbiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwie ze "The Raid 2" leci jako premiera w premium na Cinemax, pierwsza czesc mi się podobala, nie wiem jak druga, ale z tylu kanalow premium nie ma go w HBO i Canal+ jako premiera, tylko wlasnie Cinemax. Rozdzial widocznie temu taki, by zmusic abonentow do kupna pelnej oferty premium z filmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym Canal+ miażdży swoją ofertą HBO i taka jest prawda. Ogólnie rzecz biorąc Canal+ prezentuje o wiele więcej ciekawych filmów niż konkurencyjny kanał premium. Gdyby nie te Cinemaxy i naciąganie widzów, HBO miałoby niewątpliwie lepszą ofertę uzupełnioną klasykami z kanałów Cinemax i paroma premierami, a tak to sami są sobie winni. Myślałem, że w marcu oferta HBO będzie lepsza od lutowej, ale niestety jest jak na razie gorsza i nie zapowiada się, aby nastąpila zmiana. Zobaczymy, co przygotuje Canal+. Szkoda tylko, że oni listę premier podają na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO serialami teraz stoi i jeśli ktoś mówi że zaśmiecają one ramówkę to albo się nie zna, albo jest za bardzo uprzedzony by je docenić.

Jest tyle kanałów serialowych, że nie sposób je zliczyć? I wcale się tam nie upraszam o filmy. I niech tak zostanie. A jeżeli kanałów serialowych brakuje, to dla wielbicieli tego gatunku niech HBO stworzy dalsze dwa kanały dodatkowe?!

Ja lubię się cieszyć filmem, który ma swój początek i koniec jednocześnie. W których jest zawarte jakieś przesłanie, intryga, historia, przygoda, sensacja, kryminał i.t.p. Nie należę do osób, których bawią tasiemce. A takich we wszędobylskich kanałach jest najwięcej.

Spoglądam na repertuar dnia dzisiejszego i nie znajduję nic godnego uwagi.

Ktoś, kto to tak bardzo broni obecny stan kanałów filmowych, może widzi więcej, i poleci jakiś film, na dzisiejszą niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...