Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według informacji w necie ITI ma umowę z Paramount Pictures i DreamWorks do 1 stycznia 2014 z opcją przedłużenia o 2 lata.

A co do filmów z 2012 to Flight, Dyktator, Jack Reacher, Cirque du Soleil: Worlds Away i z DreamWorks animacje: Strażnicy marzeń i Madagascar 3 są to filmy według mnie warte uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na konferencji nc+ mieliśmy potwierdzenie, że Sony przechodzi do C+. Trzeba przyznać, że oferta filmowa pozytywnie zaskakuje (Universal, Fox, Sony, MGM, Dreamworks i chyba Paramount, ale tego nie dali w reklamie, a także Monolith, Kino Świat i jeszcze kilku dystrybutorów, których nie zapamiętałem). Do tego zaciekawiły mnie słowa Raczka i Antiga, że filmy w C+ będą kilka miesięcy po premierze kinowej. Czyżby właśnie to była ta rewolucja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak? ciekawe od kiedy :D. A jak nie pochwalili się Paramountem to pewnie go nie mają.. Ale i tak wątpie, kto to będzie u nich oglądał ;-). 199 zł za full pakiet, który jest tak naprawdę zubożoną ofertą full Nki kosztującą 99 zł z dorzuconymi 5 Canal+ zamiast 4 NPremium i kanałami tematycznymi C+ zamiast 10 innych, które usuneli..

 

No i oczywiście tak jak pisałem, mamy osobną paczkę Canal+ Film, osobną Canal+ Family (to będą dawne nPremium).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce mieć pelną ofertę filmową C+ to musze zapłacić nie 99 zł (bo tam nie masz głównego Canal+) tylko 119 zł. A jak chcę rzeczywiście pełną ofertę tj. także HBO i Cinemax, Sundance i Filmboxy to muszę zabulić 199, innej opcji nie ma.. Dotychczas starczył full w nce i 40 zł za pakiet C+ na kartę a i kanałów wtedy było więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakieś będą. I nadal nie zmienia to tego, że żeby mieć HBO trzeba dopłacić stówę ;-). Dno totalne. Za 200 zł miesięcznie to ja mam 10 biletów do kina i oglądam rzeczywiste premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Metro Goldwyn Mayer, 20th Century FOX oraz Monolith, HBO i KinoŚwiat – to unikalne połączenie repertuaru największych hollywoodzkich studiów filmowych i producentów oferujących alternatywę – cenione kino niezależne. – Filmy są wpisane w nasze DNA. nc+ to dzisiaj historia aktywnego uczestnictwa w blisko 150 polskich produkcjach. Bardzo ważnym elementem nowej platformy jest oferta obfitująca w kino trafiające do nas prosto z pierwszych miejsc listy światowych hitów, zarówno komponowana w rodzinie 6-ciu nowych kanałów CANAL+, jak i w obszarze kina niezależnego – mówi Christian Anting, członek zarządu nc+."

 

Ja w tej wypowiedzi Sony nigdzie nie widze.. Nie ma też Universala i Dreamworks no i Paramount :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę, że oni przy każdej wypowiedzi i prezentacji oferty pokazują inne wytwórnie... Ale o Universal, Dreamworks i Sony można być spokojnym, bo pokazywali na konferencji. Mnie tylko martwi fakt, że Raczek będzie odpowiadał za filmy w C+. Mam w pamięci to, co robił w nFilm, więc za bardzo się z tego nie cieszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najbardziej gorące premiery zdaje się trafią do głównego CANAL+, chociaż w te kilka miesięcy po kinie średnio wierze. Może jakieś wyjątki, może po POLSKIEJ premeirze, ale na razie to widzę tam roczne Igrzyska śmierci, zamiast takiego MAMA od Guillermo del Toro. Ot i Platinum za 119zł bez HBO ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu w CANAL+ zobaczycie m.in. Czarne złoto, Agent XXL - Rodzinny interes, Wspomnienie Anny Frank, saga "Zmierzch - Przed świtem" część 1, Najpiękniejsze miejsca do nurkowania - Morze Czerwone, Rio, Królewna Śnieżka, Przygoda w Paryżu, Larry Crowne - uśmiech losu, Bobasy, Street dance 2, Ave, Czarny czwartek odc. 1, Na głębokiej wodzie, Prosto z nieba, Cichy dom, Jak upolować faceta?, Dobre uczynki, Zakochana bez pamięci, Hamilton - Na włąsną rękę, Flicka 3: Najlepsi przyjaciele, Dobra wróżka 2, Lęk wysokości, Mój tydzień z Marylin, na ratunek wielorybom, Kontrabanda, Bez śladów, Martha, Marcy, May , Marlene, Combat girls, Życie to jest to, Najczarniejsza godzina, Nad życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...