Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda że w HBO nie ma sportu, albo kanału HBO Sports lub HBO Boxing, bo wtedy byłaby szansa na większą rywalizację z paczką Canal+, a śmiem twierdzić, że wtedy klient mógłby liczyć na większe promocje z jednej i drugiej strony, dwa silne pakiety premium filmowo-sportowe powinny ze sobą rywalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień w HBO:

Premiery filmowe: Podróż marzeń, Ptaszki, Miłość i honor, Nędzne psy, 'W sercu huraganu, opowieść o Stonesach', Facet pełen uroku, Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł, Phil Spector, Lockout, Avengers, 'Strasznie głośno, niesamowicie blisko'

Premierowe odcinki seriali: Gra o tron, Californication, Partnerzy, Figurantka oraz Spartakus: wojna potępionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza_tv: na pewno podoba mi się bardziej niz marzec w "starym" Canal+ (i coś czuje, że niż kwiecień też ;-).

 

Avengers to mega hit, a i pozostałe 3 duże niedzielne premiery z chęcią obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k: Powiem ci szczerze, że ja za serialami też nie przepadam. Chociaż znajdą się takie, które mnie wciągną, jak np. "Krew z krwi" w Canal+ czy też "Spartkus" z HBO. Ale kwiecień w HBO zapowiada się lepiej niż marzec (mam na myśli trzy niedziele z filmem "Gorejący krzew", który mnie nie porwał) :D

 

@bugmenot: Powiem ci, że w marcu to nawet FilmBox wygrywa z Canal+. Ale "kurcze pieczone" nie strasz mnie tym kwietniem. Mam nadzieję, że jak wybiora papę to i w Canal+ pojawi się siwy dym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Nie chce Was martwić, ale z ramówki do 4 kwietnia wynika, że Canal+ i Canal+ Film bez zmian. Bez premier.

 

30.03: "O północy w Paryżu"

31.03: "Wyrok skazujący"

1.04: "Stan Helsing"

2.04: "Terytorium wroga"

3.04: "Młyn i krzyż"

4.04: "Labirynt cz. 1 i cz. 2

 

To wskazuje, że nowa paczka Canal+ prawdopodobnie najwcześniej od 5 kwietnia :?

 

Z kolei na forum można zapoznać się z nieoficjalna listą premier na kwiecień. Pytanie tylko czy jest prawdziwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście "superpremiery" - ale dla klientów cyfry. Róża leci na npremium już nie pamiętam od kiedy.

W ogóle ta ramówka dla C+ to jest to co mam (lub nawet dawno miałem) na npremium.

 

Edycja - hehe - Róża pomyliła mi się z innym filmem - ten jest chyba tylko na Vodzie w n-ce, ale co do ramówki - to podtrzymuję swoje zdanie większość pozycji to kalka z npremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W jaki sposób przed stratą praw Canal+ pokazywał filmy dystrybuowane przez Monolith:

- kinowy AR

- 1.78 uzyskane poprzez otwieranie kadru (pomijając filmy kręcone anamorficznie)

- barbarzyńskie przycięcie z cinemascope do panoramy

Ktoś pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...