Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że specjalnie chcą wymieszać sport z filmami fabularnymi, dokumentami, serialami czy pewnie także z treściami 3D, żeby nie powstawały luki między np. nadawanymi meczami itp. , sama nazwa Canal+ Family też mi się nie podoba, oni pewnie chcą zaakcentować to co mówił ten leszczu w tvn, że oferta jest dla całej rodziny, czyli dla każdego członka rodziny, tylko nie rozumiem dlaczego są aż dwa Canal+ Family, a tylko jeden Canal+ Sport, tym bardziej że są dwa Canal+ Film 1 i 2..., uważam, że jeden taki familijny by wystarczył, a powinny być raczej dwa Canal+ Sport 1 i 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Family? Co to w ogóle za nazwa?? Jakby to miały być kanały, gdzie puszczają filmy i seriale familijne (czyt. dla dzieci i nastolatków).

I tylko jeden kanał sportowy? Jakoś nie widzę tego.

 

Będa leciały filmy które może obejrzeć cała rodzina np Zmierzch. pozostałe będą w C+ Film 1,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają aż tyle filmów "familijnych" żeby zapełnić aż 2 nowe kanały? Jak dla mnie to C+ Family to będzie taki miszmasz, czyli sport + film + koncerty + seriale + inne programy, a C+ Film to czysta ramówka filmowa bez żadnych przerywników w postaci seriali etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jakie? Przedłużałem umowę w lutym i w aneksie są gwarantowane wszystkie 5 kanałów od Canal+, a więc mniej dać nie mogą. Jeżeli jednak coś zaczną kombinować to ludzie sypną wypowiedzeniami. Solorz tylko czeka.

 

taa. Juz widze jak kontent z Canal+ znadziejsz u zebatego. Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do konsultanta Cyfry+, z pytaniem czy mi jako abonamentowi Cyfry+ (z pakietem Canal+ Superpremium HD)przysługują te nowe kanały Canal+, i tam też nic nie wiedzą. Konsultantka mówiła, że ze względu na połączenie dwóch platform wszystko będzie wiadomo dopiero po 21 kwietnia. Nie wiadomo czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitka mówiła o 21 kwietnia, nie marca. Sam się zdziwiłem. Być może się przejęzyczyła, ale sama ma pewnie sprawdzone informacje, bo tak jak mówiła rozmowy między n i Cyfrą cały czas trwają i nic jeszcze nie wiadomo. Dla pewności zadzwonię do nich jeszcze raz, po 21 marca (na wypadek gdyby kobitka faktycznie się przejęzyczyła z miesiącami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jakie? Przedłużałem umowę w lutym i w aneksie są gwarantowane wszystkie 5 kanałów od Canal+, a więc mniej dać nie mogą. Jeżeli jednak coś zaczną kombinować to ludzie sypną wypowiedzeniami. Solorz tylko czeka.

 

taa. Juz widze jak kontent z Canal+ znadziejsz u zebatego. Powodzenia :D

Nie dla wszystkich najważniejszy jest kontent premium z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Skoro ktoś płaci nie małe pieniądze i nagle okazałoby się (tryb przypuszczający bo nie wiemy jak będzie) że część kontentu mu zabierają i ma za to zapłacić dodatkowo, to sam bym się zastanawiał czy nie zmienić operatora, na takiego, w którym może będzie mniej kontentu premium, ale i cena będzie mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Phil Spector - 07.04.2013 najnowsza produkcja telewizyjna HBO, dwa tygodnie po światowej premierze

Californication VI - 01.04.2013 emisja po Game of Thrones 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka HBO ma świetne seriale i to przede wszystkim świadczy o jej sile, ale uważam również że HBO mogłoby powalczyć o jakieś prawa sportowe, takie dwie pozycje sportowe premium w HBO by nie zaszkodziły np. NFL i NHL, a może F1, HBO http://www.hbo.com/#/sports mogłoby by wtedy bardziej konkurować z polską paczką Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO w Europie stawia na rozrywkę filmową. Nie mają zamiaru puszczać sportu.

 

Przypomnę, że w pierwszych latach działalności HBO pokazywał boks, m.in. walki Andrzeja Gołoty. Jednak zrezygnowano z tego, bo transmisje kosztowane, a nie przynosiło to wzrostu liczby abonentów (walki były w nocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...