Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie denerwuj mnie!

Nie moja wina, że przesunięto wszystkie "niespodzianki" tj. premiery z marca na kwiecień. :smile:

 

@lucius ja tylko tak z miłości :) :) :)

Wiem, że to nie Twoja wina, ale podroczyć się można. Ale teraz przynajmniej wiemy, że jeśli się nic nie zmieni, kwiecień będzie wypasiony. Ściskam :D

 

PS. Chłopcy, Ja się już pogubiłem. Sony było HBO? :shock: Jak to z tymi wytwórniami wygląda... co ma Canal+, a co nPremium? (oczywiście biorąc pod uwagę stan dotychczasowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius ja tylko tak z miłości :) :) :)

Wiem, że to nie Twoja wina, ale podroczyć się można. Ale teraz przynajmniej wiemy, że jeśli się nic nie zmieni, kwiecień będzie wypasiony. Ściskam :D

 

PS. Chłopcy, Ja się już pogubiłem. Sony było HBO? :shock: Jak to z tymi wytwórniami wygląda... co ma Canal+, a co nPremium?

 

Sony od zawsze bylo w HBO. Do niedawna byli jednym z wspolwlascicieli HBO CE. Ale teraz naleza tylko do Time Warner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucius tzn. w kwietniu będą codziennie premiery filmowe w C+ jak było kilka lat temu, czy też nadal będzie 4-5, a reszta to seriale,dokumenty itp. ?

Jestem za tym by więcej premier seriali leciało na Canal+, tylko trochę szybciej.

Oferta Canal+ ma być bogatsza...

Tyle w tym temacie.

Słabszą ofertę filmową niż teraz, to chyba ciężko mieć :twisted::wink:

 

Teraz wszyscy ucieszyli się, że Sony w C+, ale żeby na 2-3 tygodnie się nie okazało, że owszem Sony będzie, ale zabraknie np Monolithu i Foxa :P

Mam nadzieje, że oferta C+ będzie obejmowała dotychczasowe wytwórnie Canal+/nPremium i nowe, a jak będzie to się przekonamy.

 

 

Co do wytwórni, to wygląda/wyglądało nastepująco:

 

Canal+: Universal, Kino Świat

nPremium: Paramount, Fox, MGM, Monolith

HBO: WB, Sony Disney

 

Oczywiście wymieniłem tylko te najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wytwórni, to wygląda/wyglądało nastepująco:

 

Canal+: Universal, Kino Świat

nPremium: Paramount, Fox, MGM, Monolith

HBO: WB, Sony Disney

 

Oczywiście wymieniłem tylko te najważniejsze.

 

Na Ciebie zawsze można liczyć :D Zapowiada się ciekawie. W kwietniu przekonamy się co z tego wyjdzie. Oby wszyscy byli zadowoleni, bo to najważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - o czym Wy piszecie?! Przeciez ludzie przedluzaja umowy - chyba nie po to, zeby je zrywac po kilku tygodniach?? Nie ma takiej mozliwosci, zeby kanaly przestaly nadawac, [beep] jaki wtedy by powstal spowodowalby, ze Cyfra+ lub nC+ (lub co tam jeszcze bedzie) stracilaby tyle klientow, ze musieliby sie zwijac. Nikt nie jest glupi i nie da sie wkopac w oferte ktora nie dosc, ze jest uboga, to bedzie jeszcze ubozsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata: HBO to pakiet prrmium. U wielu operatorów jest dodatkiem, a nie częścią głównej umowy. Więc w takim przypadku nie możesz zrezygnować z całej umowy, tylko z danego pakietu premium. Ale na razie nikt nie ogłasza końca HBO. Tym bardziej, że coraz więcej w nim starszych filmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... wszystko świetnie, ale w nc+ mają też zapewne pomysł na nowe kanały "uber premium", nie martwcie się.. nie zdziwie się jak wzorem modelu francuskiego Cnalsat na C+ będzie drugie Ale Kino (proces już się zaczał) + sport, a dodatkowo dostaniemy odpowiednik tamtejszego "Cine+", które emiuje nowości ;).. stąd też śmieszy mnie pewność pawopa co do kanałów premium w nowej platformie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Mają nadal sporo praw sportowych, więcej niż nasz krajowy C+, chociażby NHL czy Serie A ;)). Ale ciekawe filmy w ramach tej samej grupy pokazuje dodatkowy pakiet Cine+ - w tym miesiącu chociażby 127 godzin, Fightera, nowych Piratów z karaibów czy True Grit..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie maja najwazniejszego, a wiec swojej ligi. Tzn maja... ale cale 2 mecze na kolejke. Cudem uratowali angielska, bo wiedzieli ze lepiej przeplacic, niz zniknac z rynku calkowicie jesli chodzi o sport. Co im z NHL? Francuzi wola NBA a to maja w BeIN Sport. Tak jak mowie, jak Araby zachca jescze filmow, to po Canal+ zostanie tylko wspomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...