Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla pocieszenia dodam ze to wspaniałe HBO w Skandynawii nadaje w tej samej beznadziejnej jakości.

Forumowicz bezczelnie edytujący posty po tym gdy ubliżył grupie ludzi powinien się wstydzić tu wracać a nie tylko tupać nóżką...

Całe szczęście że na wyspy HBO nawet nie próbuje wejść..dzięki czemu ich seriale oglądam w normalnej jakości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwracam się z takim postulatem.

Może wypada zrobić rozdzielenie tego wątku na dwa.

Jeden - wyłącznie spis premier kanałów premium a drugi wątek to hide park oferty premium i to byłoby miejsce na dyskusję mądrali czy c+ jest lepszy od netflixa a amazon od hbo. Bo ja wchodząc tu mam nadzieję nie przebijać się przez kilkanaście stron dyskusji, żeby zobaczyć merytoryczny post np Lukopa który wstawia listę premier na następny miesiąc. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień w Canal+ (aktualizacja):
Spoiler

 

2.04 - W matni, odc. 1 i 2 
3.04 - Agent Kot; Ma
4.04 - Sekretne życie zwierzaków domowych 2; Laleczka
5.04 - Muse: Drones World Tour; Mały zgon, odc. 9 i 10
6.04 - Nietykalny; Ave Satan?
7.04 - Krew Boga
9.04 - W matni, odc. 3 i 4
10.04 - Stuber

 

11.04 - Ukryta gra; The Pale Horse, odc. 1

12.04 - "Jesus Christ Superstar" Live in Concert; Czarny Mercedes; Boże Ciało; The Pale Horse, odc. 2
13.04 - Tajemnica ojca Pio; Maiden; The Pale Horse, odc. 3
16.04 - W matni, odc. 5 i 6
17.04 - Roubaix, une lumière
18.04 - Yesterday
...
26.04 - Ad Astra
 
+ Piranie, Na wyciągnięcie ręki, ?; koncert Pink Floyd 4K.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny film. Dość nietypowy dystrybutor (PMPG Polskie Media) i już jakiś czas temu zastanawiałem się kto to w końcu prz y g arnie.

Edytowane przez bgmnt
słowo p[beep]rnie jest cenzurowane przez forum... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień w Canal+ (aktualizacja):
Spoiler

 

2.04 - W matni, odc. 1 i 2 
3.04 - Agent Kot; Ma
4.04 - Sekretne życie zwierzaków domowych 2; Laleczka
5.04 - Muse: Drones World Tour; Mały zgon, odc. 9 i 10
6.04 - Nietykalny; Ave Satan?
7.04 - Krew Boga
9.04 - W matni, odc. 3 i 4
10.04 - Stuber

11.04 - Ukryta gra; The Pale Horse, odc. 1

12.04 - "Jesus Christ Superstar" Live in Concert; Czarny Mercedes; Boże Ciało; The Pale Horse, odc. 2
13.04 - Tajemnica ojca Pio; Maiden; The Pale Horse, odc. 3
16.04 - W matni, odc. 5 i 6
17.04 - Roubaix, une lumière
18.04 - Yesterday

 

20.04 - Richard mówi do widzenia
24.04 - Piranie
26.04 - Na wyciągnięcie ręki; Ad Astra
27.04 - Ostatnia góra
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ramówkę na Canal+ w kwietniu, wybiórczo na kilka dni. Będą takie "premiery":

- Park Jurajski x3

- Braveheart- Waleczne serce.

 

Lubię starsze filmy ale bez przesady, te są klepane non stop na Polsacie. Trzeba się pocieszać że chociaż bez reklam je zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2020 o 16:32, Ozzy666 napisał:

Sprawdzałem ramówkę na Canal+ w kwietniu, wybiórczo na kilka dni. Będą takie "premiery":

- Park Jurajski x3

- Braveheart- Waleczne serce.

 

Lubię starsze filmy ale bez przesady, te są klepane non stop na Polsacie. Trzeba się pocieszać że chociaż bez reklam je zobaczymy.

W sumie nie sprawdzałem dalszej ramówki, ale do tej pory pojawiało się w Canal+ kilka bardzo znanych, starszych filmów, ale w większości były to mniej znane, albo nawet niszowe, liczę więc, że teraz i takie będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sala Samobojców: Hejter" pojawiła się w też w usługach CP.

Cena 25 zł w satelitarnym "VOD" CP za wypożyczenie filmu w SD to słaby żart.

Na Ipli za taką samą kasę w HD.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Nie ma premier Monolithu w C+ od stycznia. Był jakiś jeden premierowy film od nich bodajże w Cinemaxie i na pewno "Winchester" w Super Polsacie.

 

@Koziol1005 Przecież premiery są, tylko w serwisach VOD. To co od razu trafiło do takich SVOD jak Netflix czy Disney+ już raczej w tv szybko nie będzie, natomiast te premiery przesunięte do VOD transakcyjnego jak "Sala Samobojców: Hejter", "Emma", "Niewidzialny człowiek", "Polowanie", "Trolle" i parę innych jak najbardziej.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem  sie że niby mają Monolith. Sa to niby wyłączne prawa do premierowej emisji  w telewizji na terytorium Polski. Chciałem by podali najbliższą premierę z tej wytwórni to ciągle odsyłają do  premier z ich strony. Ja nie mam zamiaru sprawdzać wszystkich premier i z jakiej wytwórni pochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda z Monolith jest pewnie taka że prawa leżą i czekają na chętnego..tak jak z WB było. HBO nie kupi bo nie zarobią...rynek był podzielony..i tak będzie nadal. Kwestia kto sie ugnie w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...