Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Faktycznie, było co oglądać. Nowe oblicze Greya w święta również obejrzane z CANAL+VOD. :)

Oby po Nowym Roku oferta również była dalej tak interesująca.

Mam nadzieję, że Disney nie zniknie z HBO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
18 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Mam nadzieję, że Disney nie zniknie z HBO. 

Myślę, że prędzej czy później zniknie. To już jest przesądzone ;) Obstawiam drugą połowę 2019.

Zacznie się to pierw od stopniowego wygaszania oferty Disney w HBO.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, tylko, że Disney Pictures nie produkuje treści dla dorosłych. W Disney+ znajdą się przede wszystkim produkcje Disneya, Pixara, Marvela i Star Wars, czyli to co teraz jest W HBO Go i Netflixie.

 

Ten wątek nie robi się śmieciowy, on jest o prawach filmowych, więc wszystko jest na miejscu. Nie podoba Ci się, nie czytaj.

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiadomo czy i kiedy to nastąpi. 

Owszem robi się taki trochę śmieciowy bo na siłę szuka się sensacji tam gdzie jej nie należy szukać. 

Podobnie jak dorabiało się historię do tego, że produkcje WB będą tylko dostępne w jakimś amazonie albo, że swego czasu cały disney będzie w filmboxsie. 

Jeśli serwis wystartuje będzie miał produkcje dla dzieci. To akurat zostało podkreślone. Nie należy się martwić o premiery np. Hana Solo, następnych star wars czy captain marvel lub avengers endgame w HBO.

Tam właśnie będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż chciałbym abyś miał racje, to jesteś optymistą, co do Avengersów. Nowych pozycji Disneya już w nie ma już w styczniu w HBO, a Ty się łudzisz, że Endgame zobaczysz u nich, powodzenia.

Co do Filmboxów, to przez ok pół roku mieli Disneya na wyłączność, ale widocznie się kasa skończyła i Disney wrócił do HBO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to nowe pozycje powinny się pojawić według ciebie ?

Bo według mnie HBO jest na bieżąco z disneyem. 

Nie ma złudzeń taka będzie rzeczywistość. To żaden optymizm tylko realizm. 

Optymizmem jest subiektywny. Optymizmem można nazwać wykup danej treści na platformie disney + bo może wyjść taniej niż treść na kanale premium. 

Filmbox nigdy nie miał Disneya na wyłączność. Miał dostęp do kilku treści skierowanych dla dzieci. To jest właśnie to co pisałem czyli czytanie komunikatów bez zrozumienia albo dopisywania własnych wymysłów.

Jak disney + będzie to będzie miało treści skierowane dla najmłodszyich i dobrze bo archiwum mają przebogate a na dodatek ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery lutego 2019 w HBO:

3.02.2019 20:10 BREXIT (2018) (film produkcji HBO) (w roli głównej Benedict Cumberbatch)

8.02 20:10 Odpowiednik (II sezon) (w roli głównej J.K.Simmons)

10.02 20:10 PIOTRUŚ KRÓLIK (2018) (Columbia Pictures) (w rolach głównych Rose Byrne i Domhnall Gleeson)

15.02 22:05 Niepokój (2007) (w roli głównej Shia LeBeouf)

16.02 20:10 KRÓL ARTUR:LEGENDA MIECZA (2017) (Warner Bros) (film Guya Ritchiego twórcy Przekrętu czy dwóch ostatnich Sherlocków) (w rolach głównych Charlie Hunnam,Jude Law,Eric Bana i Aiden Gillen) (powtórka z Cinemax)

17.02 20:10 PAWEŁ,APOSTOŁ CHRYSTUSA (2018) (Sony Pictures,Affirm Films) (w roli głównej Jim Caviezel)

19.02 20:55 SZKOŁA ZABÓJCÓW (2018) (serial braci Russo twórców Avengers) (w roli głównej Benedict Wong)

22.02 22:05 Z krwi i kości (2012) (w rolach głównych Marion Cotillard i Mathias Schoenaerts)

23.02 20:10 MAD MAX:NA DRODZE GNIEWU (2015) (Warner Bros) (w rolach głównych Tom Hardy,Charlize Theron,Nicolas Hoult i Hugh Keays-Byrne) (powrót do HBO)

24.02 20:10 BĘKARTY (2017) (Warner Bros) (w rolach głównych Ed Helms,Owen Wilson,Glenn Close,Ving Rhymes i J.K Simmons)

Premiery w Cinemax:

3.02 20:00 MEWA (2018) (Sony Pictures Classics) (w rolach głównych Saoirse Ronan,Annette Bening,Elizabeth Moss i Corey Stroll) oraz w Cinemax 2 o 20:30 Mary i kwiat czarownicy (2017) (animacja anime)

10.02 20:00 KONG:WYSPA CZASZKI (2017) (Warner Bros) (w rolach głównych Brie Larson,Tom Hiddleston,Samuel L.Jackson,John C.Reily i John Goodman) (powtórka z HBO)

17.02 20:00 ELLA I JOHN (2017) (Sony Pictures Classics) (w rolach głównych Donals Sutherland i Helen Mirren)

24.02 20:00 NIEPOSŁUSZNE (2017) (M2 Films) (w rolach głównych Rachel McAdams i Rachel Weisz)

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, ramówka na luty jest mocno średnia. Daje sie we znaki brak Disneya - myślę, że ta kwestia jest już przesądzona. Myślę, że prędzej, czy później, oferta filmowa wyjdzie na prostą. W dalszym ciągu czekamy na "Disaster Artist", czy chociażby kolejne ciekawe produkcje z protofilo M2 Films.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Solderowy123 napisał:

Oj tak, ramówka na luty jest mocno średnia. Daje sie we znaki brak Disneya - myślę, że ta kwestia jest już przesądzona. Myślę, że prędzej, czy później, oferta filmowa wyjdzie na prostą. W dalszym ciągu czekamy na "Disaster Artist", czy chociażby kolejne ciekawe produkcje z protofilo M2 Films.

Z M2 Films też się dzieje coś dziwnego biorąc od uwagę, że "W cieniu drzewa" pojawiło się premierowo na Amazonie, a "Ghostland" w CDA Premium. Filmy tego dystrybutora dalej są w HBO (w grudniu "Tully" i "The Florida Project", w lutym "Nieposłuszne"), ale jak widać nie wszystkie.

 

Poza tym znowu nie ma "Najlepszego". Polska premiera w listopadzie 2017, a film będzie w HBO najwcześniej w marcu 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, umek napisał:

Jak się to ma to do filmów Fox?Jakby nie było Disney nabył też całą bibliotekę Foxa więc te filmy z czasem też mogą zniknąć z C+...

Canal+ niedawno przedłużył umowę z 20th Century Fox.

 

Filmy Foxa mogą zniknąć z C+, kiedy na rynek międzynarodowy (w tym Polski) wejdzie Hulu, bo na Disney Plus zgodnie z zapowiedziami będą filmy i seriale Disneya, Pixara oraz te z uniwersum Marvela i Star Wars. Na razie więc się na to nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, póki co, czytałem, że Disney może Fox zlikwidować zupełnie.To, że C+ ma umowę, nie znaczy, że dostanie dobre filmy...
Kolejną sprawą jest samo HULU, które będzie kontrolowane przez Disneya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, umek napisał:

Ja, póki co, czytałem, że Disney może Fox zlikwidować zupełnie

To byłoby idiotyczne posunięcie. Disney to produkcje familijne, a 20th Century Fox produkcje dla starszego widza. Studia by się uzupełniały.

2 godziny temu, umek napisał:

To, że C+ ma umowę, nie znaczy, że dostanie dobre filmy...

Oczywiście, że dostaną. Będą to wszystkie nowości w okresie obowiązywania umowy. Jak inaczej to sobie wyobrażasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pisze ze cześć filmów wyjdzie spod Disneya a nie Fox.Tak to sobie wyobrażam.Przeciez oni maja podpisane na ilość filmów a nie ich tytuły.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...