Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie mają sensu dywagacje czy lepsze jest HBO czy Canal+. Na obu tych kanałach można obejrzeć dobre filmy. Niestety obecność na polskim rynku Showmaxa czy w mniejszym stopniu Netflixa oraz możliwa Amazona powoduje, że już nie jest tak kolorowo i czasem jakiś ważny film będzie w jakimś dziwnym "tworze". Ja akurat w grudniu wolę ofertę filmową Canal+, bo już troszkę wyrosłem z takich filmów jak "Strażnicy galaktyki", a szczególnie "Piraci z Karaibów", bo z tego ostatniego zrobiła się niezła telenowela. :) Na pewno dam szansę "Mozaice" Soderbergha i obejrzę "Kobiety XX wieku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla kogo bardziej korzystne? Obecnie wiele wskazuje, że pełny pakiet będzie w HBO, ale Disney może też podzielić prawa do filmów, albo zachować całość dla siebie, by następnie uruchomić własne kanały filmowe premium, lub jedynie serwis VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowe premiery stycznia w Canal+ (1-12.01.2018):

1.01: Siedem minut po północy (C+)

5.01: Autopsja Jane Doe  (C+)

6.01: Dusigrosz (C+)

7.01: Balerina (C+)

8.01: Między nami kosmos (C+)

9.01: Droga na szczyt (C+ Film)

10.01: 7 dni, nie więcej  (C+ Film)

12.01: Geniusze zbrodni (C+)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowe premiery stycznia w Canal+ (1-31.01.2018):

1.01: Siedem minut po północy (C+)

5.01: Autopsja Jane Doe  (C+)

6.01: Dusigrosz (C+)

7.01: Balerina (C+)

8.01: Między nami kosmos (C+)

9.01: Droga na szczyt (C+ Film)

10.01: 7 dni, nie więcej  (C+ Film)

12.01: Geniusze zbrodni (C+)

13.01: Dalida. Skazana na miłość (C+)

14.01: Mamy2mamy (C+)

15.01: Upadli (C+)

17.01: Ordinary World (C+ Film)

19.01: Pokój grozy (C+)

20.01: Dzień patriotów (C+)

21.01: Znajdź mnie (C+)

22.01: Stylistka (C+)

24.01: Niebezpieczne zanurzenie (C+ Film)

26.01: Bye Bye Man (C+)

27.01: Lekarstwo na życie (C+)

28.01: Wilson (C+)

29.01: Martwe wody (C+)

30.01: Nina (C+ Film)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jednym z najlepszych miesięcy jest luty i w tym roku powinno być podobnie. Na pewno będą takie Oskarowe filmy jak "La La Land",  "Przełęcz ocalonych" czy "Lion. Droga do domu".

 

To są premiery grudnia (a właściwie przedpremiery).

 

Lion - premiera w Canal+ Seriale 8.12

La La Land - premiera w Canal+ Seriale 6.12

Przełęcz ocalonych - premiera w Canal+ Seriale 2.12

 

Premiery były w godzinach nocnych, więc w lutym nie będą premierami, tylko powtórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie inna sytuacja, bo z przedpremierą w kinie mamy do czynienia gdy takowy pokaz odbywa się wcześniej względem oficjalnej premiery zapowiedzianej przez dystrybutora (i zazwyczaj jest to maks. kilka dni, a nie dwa miesiące wcześniej).
W przypadku tv oficjalna premiera to jest raczej w przypadku seriali ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda z tymi kilkoma dniami. Pokazy przedpremierowe są czesto nawet i na miesiąc przed premierą. W tej chwili choćby Paddington 2. Już na początku grudnia byly takie seanse. Premiera dopiero 29 grudnia. Jak najbardziej można takie emisje w C+ nazwać przedpremierowymi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Jak masz z tym taki problem to nie abonuj i problem z głowy.

Tylko, że jeśli czepiamy się już terminów to prapremiera to taka zamknięta emisja tylko dla wybranych, tutaj zmienili tylko godziny więc jeśli chcemy się bardzo czepiać terminów to to z prapremierą nie ma nic wspólnego.

Jak to nie dla wybranych? Dla tych co mają pełen pakiet Canal+. Ja mam np opcje tylko 6C+, więc prapremier nie mogłem zobaczyć. :) Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...