Skocz do zawartości

Plusy i minusy Cyfrowgo Polsatu


radzioksp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratis był relax mix. Tak myślałem, nie chodzi o normalną ofertę tylko wabik w markecie. Sam kupiłem kiedyś Samsunga H370G za 99zł z miesiącem familijnego+RM w normalnym sklepie RTV. W Saturnie za 129zł był TnK z Opticum 4060CX i kartą na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wracając do tematu to po dwóch latach użytkowania Cyfrowego Polsatu tak oceniam tą platformę:

+ Optymalna cena

+ W miarę dobra oferta platforma

+ BOK w którego skład wchodzą ICOK i kontakt na Facebooku oraz obsługa telefoniczna

+ częste konkursy na stronie internetowej i Facebooku

+ rozbudowana strona internetowa z między innymi z równie rozbudowaną sekcją z programem wielu stacji

 

- Fatalna lista kanałów gdzie mamy m.in powtórki czy brak miejsca w niektórych sektorach

- kanały HD w jednym pakiecie zamiast w miejscu zamiast tak jak w Cyfrze+ gdzie to jeżeli możliwe zastępują kanały SD (a one zaś są na dalszych pozycjach)

- Rzadkie i słabe dodawanie nowych kanałów telewizyjnych i radiowych

- Dzielenie polskich stacji FTA na te które trzeba wyszukać w dekoderze i te które są w ofercie platformy

- Problemy z listami ulubionych m.in na Sagemcomie

- Brak częstych aktualizacji oprogramowania

- Spychanie oferty telewizyjno-radiowej na drugi plan co jest powodem powyższych minusów

- VOD który jest parodią tych z konkurencji jeżeli chodzi o jego system polegający na zajmowaniu wielu kanałów

- kiepskie odpowiadanie na wiadomości przesyłane e-mailem które są wstawiane z automatu

- Droga oferta komórkowa

- Brak aktualizacji usług w telefonie czyli m.in Programu TV

Z pewnością znalazło by się na nich więcej minusów ale nie chce mi się już ich wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy :

 

- cennki pakietów (max dopuszczalne obecnie)

- dekodery marki Echostar

- facebook i konkursy CP

- ???

Minusy :

 

- układ kanałów katastroficzny

- kanały HD płatne

- rzadkie dodawanie nowych i dobrych kanałów,głównie HD

- rzadkie aktułalizacje oprogramowań w dekoderach

 

Dla mnie chwilowo to tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Za przeproszeniem. Widziały gały co brały. Oferta Cyfrowego Polsatu, ma swoje wady i zalety. Każdy może z nimi się zapoznać. Są inne platformy, które mają możliwość dowolną układania kanałów, na liście, i są bardziej atrakcyjne. Nie rozumiem, więc po co te narzekania i biadolenia. Nikt w CP, nie trzyma siłą. Ja też nie jestem w 100 % zadowolona z oferty, ale no bez przesady.... Zwłaszcza niektórzy są zbyt aktywni dzisiaj - chyba zbyt długa noc... :brawo:. Ps. Mam nadzieję, że zostanie wychwycona ironia, w części mojej wypowiedzi... :D

 

Ps. do Poland - ja mam CP, od 2007 roku, więc też dostrzegam dużo wad i zalet, ale bez przesady, nie wypowiadam się non stop w każdym możliwym wątku, na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

- jak na razie najtańsza od innych telewizji 14.90zł, nie wliczając DVB-T

- konkursy CP

Minusy:

- dalej dekodery SD, a za HD na najniższym pakiecie dopłacanie co miesiąc

- lista programów CP - wielka porażka

- blokowanie własnej listy kanałów, żeby mieć tą od CP [ zmuszanie na siłę]

- mała ilość programów HD

- jak ktoś nie używa VOD trzeba przelatywać te wszystkie kanały za kilkoma razy co później okazuje się denerwujące

- bardzo kiepska obsługa na infolinie i e-mailowa drogą. Co z czasem są nie porozumienia co innego mówią na infolinii a co innego jest w APS [ wymiana dekodera]

- drogie kanały do tego co oferują [ powtórki i reklam coraz więcej] mało jest takich dobrych z nowościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sylwiusz25x. Na tym forum już wiele razy(chyba za wiele) było pisane, że za kanały HD nie płacisz, masz wliczone je w cenę pakietu tak jest to zrobione w telewizji N.

 

@czucza2005 Chciałbyś puste kanały HD, które z jakością HD nie mają nic wspólnego typu TVP1HD? Czy jakiś inny operator w kwocie 19,90 da ci więcej kanałów HD? W najnowszych dekoderach masz możliwość utworzenia własnej listy kanałów ( z wyłączeniem kanałów 16,21,50)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Czucza 2005, przed paroma dniami, non stop pisałeś, o uwolnieniu się od CP, po wycofaniu TVNHD+1, a teraz piszesz o jego plusach? Tak ogólnie do wszystkich, którzy krytykują: czy nie lepiej najpierw zasięgnąć opinii, tych co mają tą platformę, lub poczytać na forum, aniżeli potem biadolić? Ja miałam też parę scysji na infolinii. Ostatnią rok temu, gdy odkodowane były kanały HD. Ja ich nie odbierałam. Niektóre tak, ale nie wszystkie. Oczywiście, były typowe wymówki, że antena źle ustawiona, że to i tamto i że powinnam oddać sprzęt do wymiany. Mi się to nie uśmiechało, bo wolę mojego Samsunga HD, niż HD 5000. I po wielu nerwach, udowodniłam, że to wina CP, i temu, że źle były wysłane uprawnienia. Skończyło się na tym, że przez miesiąc miałam wszystkie kanały HD free. Trzeba walczyć, a nie biadolić. Są różni konsultanci, i trzeba walczyć do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do CP. Fajnie, że starają się oferować usługi triple play. Jednak denerwuje mnie to, że od jakiegoś czasu oferta telewizyjna została zepchnięta na dalszy plan przez co jest słabo rozwijana. Uważam, że CP powinien dbać o wszystkie swoje usługi jednakowo. Według mnie dużym błędem CP było wy[beep]e z oferty kanałów BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do PWojciechowska - a u mnie było tak miałech Echostar DSB - 717 z możliwością układania list, ale padł i wymienili mi na dekoder złom Familijny CP2. Walczyłem z nimi o wymianę, bo według inst. i na stronach jest napisane układanie i sortowanie listy, a on ma tą funkcję zablokowaną, to pani z infolini kazała mi go reklamować do APSa jako sprzęt uszkodzony, więc poszedłem do APSa i powiedziałem jaka sprawa i kazano mi go wymienić to obsługa w APSie odpowiedziała mi jedno, niech ta pani z infolinii sama się idzie wymienić bo sami zablokowali i klientów wprowadzają w błąd, a na jakiś z HD to dopłata do dekodera. Nawet chciałem kupić używany dekoder HD na allegro i żeby CP mi kartę aktywował zamiast tej, to powiedzieli mi tak " tak się nie da że pan sobie kupi jakiś dekoder i my mamy panu aktywować [ dekoder to HD5000]po prostu dali do zrozumienia że musi być nowy w pakiecie familij. HD lub w Mini HD z złodziejską 5zł na miesiąc :crazy: . I dlatego chciałem rozwiązać z nimi umowę pod pretekstem wyłączenia TVN HD+1.

Chciałem, żeby z Warszawy wysłali mi taki jaki miałem to otrzymałem odp. że już ich nie mają.

Jak tak jesteś za tą platformą to powiedz mi co mam robić, żeby było OK?

 

Dla mnie to tylko platforma co daje nam telewizję i nic innego, szkoda kłócić się o to. Jedni mieli mniejsze problemy, a drugich CP olał [ jak mnie po 5latach]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszytko zależy na kogo się trafi na infolinii. Ja sama byłam w roli przepisującej na siebie dekoder, i tej która go przepisuje, na inną osobę. Jak mówię, mam moduł CAM HD, kupiony - używany już w sumie prawie 2 lata, i mam sprzęt od CP, w postaci 2 dekoderów. To jak zostaniemy obsłużeni przez CP, zależy w dużej mierze od konsultanta na jakiego trafimy. Ps. Niestety, ja miałam "szczęście", że mniej doinformowani byli mężczyźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do CP. Fajnie, że starają się oferować usługi triple play. Jednak denerwuje mnie to, że od jakiegoś czasu oferta telewizyjna została zepchnięta na dalszy plan przez co jest słabo rozwijana. Uważam, że CP powinien dbać o wszystkie swoje usługi jednakowo. Według mnie dużym błędem CP było wy[beep]e z oferty kanałów BBC.

Mnie także to denerwuje i staram się działać w tej sprawie. Moim zdaniem by zapewnić lepsze działanie obecny Cyfrowy Polsat (i nabyte przez niego spółki wliczając w to sieć komórkową Plus) powinien się podzielić na dwie części - jedna (Cyfrowy Polsat) by zajmowała się bycie operatorem satelitarnym i dodatkowo DVB-H a druga (Plus) Internetem i Telefonem. Wtedy każda z dziedzin jakim się media pana Solorza zajmują byłaby lepiej zarządzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się działać w tej sprawie. Moim zdaniem by zapewnić lepsze działanie obecny Cyfrowy Polsat

 

A nie myślałeś żeby starać się o miejsce w zarządzie CP ?

 

Wtedy każda z dziedzin jakim się media pana Solorza zajmują byłaby lepiej zarządzana.

 

No cóż, niewątpliwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...