Skocz do zawartości

Plusy i minusy Cyfrowgo Polsatu


radzioksp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu można dużo powiedzieć wg. mnie

na + : 1)CP ma w ofercie jako jedyny kanały dostępne z nadajników naziemnych (TVP Polsat TVN) :brawo:

2)CP w końcu dał abonentom dekoder w którym można samemu ułożyć listę kanałów :brawo: i przeszukiwać satelity :brawo: , dodawać transpondery :brawo:

3)różnorodność kanałów w pakiecie Familijnym (dla każdego coś się znajdzie) :brawo:

na - : 1)obsługa klienta w BOK :(

2)podpisywanie różnego rodzaju porozumień na pakiety ja podpisywałem swego czasu(myśle że niektórzy też) lojalke na pakiet Relax Mix, potem jak Cinemaxy uciekły z Relax Mix (bodajże w 2007r) zrobili Relax Mix Film i ostatnio na pakiet Super Film :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tak:

 

+ cena - dla każdego dobra :jupi:

+ dobre kanały sportowe :jupi:

+ ICOK (jako dlatego, że w ogóle powstało) :D

+ ma "to coś" czego nie mają inne platformy

+ wszystkie kanały naziemne

 

- Brak TVP Sport,TVP Historia,TVP INFO

- Gdzie POLSAT HD ???

- tylko 5 HD ... ja chcę więcej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie swoje zdanie na temat Cyfrowego Polsatu to piszcie.

PS. Proszę o obiektywizm (obiektywizm - :lol: przedstawianie i ocenianie czegoś w sposób zgodny ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów :lol2:)

To mam wyrazić swoje zdanie, jak piszesz na początku, czy też nie swoje, "obiektywne" ???? :shock:

 

Chcesz więcej kanałów, kupujesz enkę" lub cyfrę+.

Wracając do plusów i minusów:

Dwie sprawy, które "zaatakował" =>corsini:

z telefonicznym biurem obsługi jest od jakiegoś czasu tak, że w miarę szybko można się dodzwonić, ale...

ale jest pewne ale, zróbcie eksperyment:

Macie jakiś problem w miarę skomplikowany, dzwonicie do nich 5 razy. Założę się, że za każdym razem połączycie się z innym konsultantem i za każdym razem dostaniecie... inną receptę na rozwiązanie problemu.

Jeśli problem będzie bardziej skomplikowany, żadna z tych pięciu "ekspertyz" nie będzie prawidłowa. Pomijam, że z komórki nieźle się za ten eksperyment zapłaci 8)

Druga sprawa- słynne "porozumienia" tak jak to było z Cinemaxami jakieś dwa lata temu...

Corsini napisał wyżej: " nie rozumiem... kazali podpisać? wzbogacanie oferty to się nazywa" pewnie tak się nazywa, ale pewnie pamiętasż, że oferta... nagle wielu osobom zbiedniała o te Cinemaxy właśnie. I jedynym wyjściem na te zbiednienie było podpisanien cyrografu... porozumienia znaczy się. Jeśli pochwalasz =>corsini taki styl "wzbogacania oferty" to ja dziękuję.

Kto pamięta ten wie, ile to krwi napsuło abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie swoje zdanie na temat Cyfrowego Polsatu to piszcie.

PS. Proszę o obiektywizm (obiektywizm - :lol: przedstawianie i ocenianie czegoś w sposób zgodny ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów :lol2:)

To mam wyrazić swoje zdanie, jak piszesz na początku, czy też nie swoje, "obiektywne" ???? :shock:

 

masz napisać tak jak myślisz :D chodziło mi o to że jak wejdzie ktoś z n czy C+ to zaraz się posypie ... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

* Przede wszystkim zawartość kanałów w pakietach (Familijny + Relax Mix)

* Dobra cena

* BOK - m.in dzięki ICOK, że nie trzeba dzwonić :P

 

Minusy:

* Jakość sprzętu - chociaż sprawę ratuje moduł CAM

* Ceny przy wyższych pakietach - to nie wygląda już tak różowo jak przy niższych

 

To moje spostrzeżenia, tak na szybko i w pigułce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja też w sumie nie narzekam, na razie jest spoko, a na uzupełnienie mam najtańszy pakiet w C+. Pakiet familijny w zupełności mi wystarcza a jak są jakieś wydarzenia sportowe to można dokupić pakiet Sport.

 

Z dwóch minusów u TVP i ITI w końcu zrobił się plus :lol2:

Teraz mogą się chwalić, że posiadają wszystkie kanały nadawane drogą naziemną oraz wszystkie informacyjne w Polsce.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to CP dobry, CP cacy, nagle same plusy, bo dogadali się z ITI i TVP. Ja tam nigdy za bardzo nie narzekałem na CP :smile: Nie ma super platformy, która posiada wszystkie kanały, do tego tak ze 100 kanałów HD :lol2:

 

wiesz tomekb1976 ja pewnego dnia siadłem i analizowałem jak "zwykły zjadacz chleba" oferty wszystkich 4 platform: i doszedłem do wniosku:

 

1. TNK i Cyfrowy Polsat

2. Cyfra+

3 n

 

a co do TVP - CP ... tekst ze sportu na TVP1: "... sportowy wieczór w TVP Sport i TVP Info" a ja zawsze : "ciekawe kto ma TVP Sport !? :twisted: "

 

a teraz :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Może i były niedogodności ale wszystko zgodnie z regulaminem :jupi:

A obsługa... Jeżeli ktoś dzwoni i zaczyna rozmowę "dzwonię już któryś raz" to już się staje niemiło. Często jak ktoś zadzwoni i zestresuje jakąś dziewczynę to ta powie "tak tak wszystko naprawię". Ja tam lubię takie uwikłane problemy pod warunkiem że ktoś po drugiej stronie pomimo piątego telefonu chce rozwiązać sprawę a nie pokrzyczeć.

A mnóstwo problemów to pośrednio wina punktów sprzedaży które jak nazwa wskazuje sprzedają a nie zajmują się obsługą klienta.

Czy mieszkamy na tej samej planecie...... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ dostęp do wszystkich kanałów naziemnych

+ tani pakiet MINI

+ urozmaicona oferta pakietu familijnego (tzn. każdy znajdzie coś dla siebie)

+ niski abonament

+ udany dekoder Samsung HD i SD

+ najtańsze HBO tylko 20zł a w pakiecie Super Film za 15zł

+ dostęp do kanału Playboy

+ tania telefonia komórkowa w tym tez na abonament

+ szczelny Nagravision 3

 

- kiepska jakość, poupychane transpondery

- kiepskie dekodery (po za Samsungami HD i SD)

- kiepski kontakt z BOK

- brak oferty VOD

- brak dekodera HD PVR

- słabo rozwijana oferta HD oraz porozumienia na kanały HD na okres 12mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno a mianowicie zapowiedzi Libickiego : "... będziemy rozwijać m.in. ofertę HD(...)". A tu bach TVP Sport i TVP Info (kanały SD - nie mówię że źle bo na nie oczekiwałem :jupi: ), a co z kanałami HD ?! Liczyłem na: Polsat HD, BBC HD, TVP HD i Filmbox HD ... i nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Plusy:

- dostęp do wszystkich stacji ogólnopolskich,

- dostęp do wszystkich polskich stacji informacyjnych,

- tani pakiet Mini,

- urozmaicona oferta.

 

Minusy:

- bardzo mała ilość kanałów HD,

- słaba jakość niektórych kanałów,

- pozapychane transpondery,

- mała ilość kanałów filmowych dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet MINi ma jedna zalete - i mase wad

:lol2:

 

 

ZALETA - cena

 

WADY - nie da sie migrowac do innych pakietow, a jesli juz to bez prawa poworotu do mini, nie ma kanalow HD (choc TVP HD powinni dawac bez laski), nie mozna dokupic paczki Discovery, nie mozna dokupic kanalow sportowych, nie mozna dokupic kanalow filmowych, generalnie niczego nie mozna :/ .

Mozna jedynie wypowiedziec umowe i wziac TNK, albo przejsc na familijny i zostac z nim az do konca zycia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus to niewątpliwie uniwersalność oferty pod względem programowym (w tym programy konkurencji TVN i TVP). Plus to częste promocje - choćby ostatnia pomimo zakończonych Świąt - nowa oferta. Za niedługo chyba 10 lecie CP .... Plus to stosunkowo niska cena za pakiet. Plus za transmisje sportowe :brawo: Minusik za czasami pojawiające się problemy z dekoderami, ale mając 3 miliony abonentów to ich awaryjność prawdopodobnie procentowo jest nieduża. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...