Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi chodziło,że 4FUN MEDIA nie ma pomysłu na stację i kopiuje konkurencję, oczywiście że widzowie wybierają stację, która gra najlepiej, ale to też utrudnia jeśli na 2 stacjach leci prawie to samo.

Chociaż zdarzają się u nich takie "stare" teledyski, których STARS TV nie gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo kopiowania nazw pasm, zaczynają kopiować również pasma z Kino Polska Muzyka

 

4FUN GOLD HITS: Hity na dzień dobry

KINO POLSKA MUZYKA: Przeboje na dzień dobry

 

4FUN GOLD HITS: Przeboje roku....

KINO POLSKA MUZYKA: Przeboje roku....

 

Ja rozumiem,że widzowie nie zwracają uwagi na kopiowanie ramówek, tylko co gra dana stacja, ale to już jest chore... jak nie Stars to KPM.

Jakoś na pozostałych kanałach 4FUN potrafią wymyśleć nazwy pasm, a tu muszą kopiować.

No głupota totalna. Mało kreatywni chyba są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że osoba odpowiedzialna za 4Fun Gold Hits jest niekompetentna i z premedytacją działa na szkodę kanału (koncernu). Ciągle są wymyślane jakieś zmiany: nazwy kanału, loga, belek, nazwy pasma oraz nieudolne (bezprawne) kopiowanie innych nadawców. Na ich nieszczęście, nie podnosi to oglądalności tylko irytuje widzów. Tylko czekać, aż zaczną się ratować disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że osoba odpowiedzialna za 4Fun Gold Hits jest niekompetentna i z premedytacją działa na szkodę kanału (koncernu). Ciągle są wymyślane jakieś zmiany: nazwy kanału, loga, belek, nazwy pasma oraz nieudolne (bezprawne) kopiowanie innych nadawców. Na ich nieszczęście, nie podnosi to oglądalności tylko irytuje widzów. Tylko czekać, aż zaczną się ratować disco polo.

Ostatnio zajęli 6 miejsce, więc na to co proponują to nie jest źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolejne współczesne utwory dodali do playlisty. Dwie piosenki, które widziałem przedwczoraj, to były LP - Lost On You i Grzegorz Hyży - Pod Wiatr.

Czyżby będą puszczać więcej nowszej muzyki niż klasycznej? Oby nie :/

To nic nie zmieni, dalej będzie pewnie w większości mieszanka, choć ja wczoraj zauważyłem kika pod rząd piosenek z lat 80.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co była ta zmiana nazwy? Skoro nastawili się na złote przeboje, to powinni tylko takie grać, bo takie mieszanie może jedynie zniechęcić widzów, którzy nie są fanami muzyki współczesnej. Fani hitów na czasie też raczej nie są stałymi widzami tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie powrócą do poprzedniej nazwy. Ewentualnie wprowadzą nową nazwę i nowe logo. ;) Ta korporacja podejmuje niezrozumiałe dla wszystkich decyzje, nie przyznaje się do błędu i idzie w zaparte. Ich złote przeboje z 2016 roku wymieszane z klasykami kiepsko się sprzedają. No i ta tandetna oprawa oraz śmiechu warte belki czy koszmarna nazwa pasma wyglądają, jakby je stworzył w paintcie początkujący amator z podstawówki. Skoro się na tym nie znają, niech rozejrzą się dookoła i poszukają osób z wiedzą i umiejętnościami. Np. taki @nieczęstygość99 zarzuciłby ich rewelacyjnymi pomysłami na oprawę. Poza tym rzecz najważniejsza, nie mają u siebie osoby z pasją i wiedzą muzyczną, która w ciekawy sposób tworzyłaby playlisty i poszczególne pasma z oryginalnymi nazwami, a nie skopiowanymi od innych nadawców. No, ale trzeba to chcieć, trzeba to lubić i mieć głowę na karku. A oni są tylko przeciętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tym razem pochwalę 4fun. Mi tam podoba się muzyka obecnie grana na tym kanale i coraz częściej włączam tą stację. Logo zostało pomniejszone do akceptowalnych rozmiarów. Belki, no cóż można by oczywiście poprawić, ale to nie jest najważniejsze. Dla mnie jest to doskonały odpowiednik STARS'a, do którego nie mam dostępu. :smile:

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałem, że jakimś fuksem przegapiłem w topie Stars TV piosenkę "Power Of Love".

To chyba los chce mi wynagrodzić. W ciagu ostatnich 3 dni z 5 razy właczyłem 4Fun Gold Hits i z 4 razy trafiłem na tą piosenkę.

I przy okazji, zauważyłem,że 4 Fun Gold Hits też nadaje dzis Top Ballads.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...