Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniało mi się, w ostatni tydzień sierpnia pojawiło się pasmo Hits of Varius Manx i leciał klip (bodajże Piosenka Księżycowa, ale nie pamiętam) w którym było widać stare belki kanału Kino Polska Muzyka, czyżby nagrali klip i puścili? Loga nie było widać.. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rbl.tv jeszcze trzymało na początku nadawania swój poziom, później porażka, bo Mjuzik.tv, a następnie 4Fun Hits. Teraz playlista jest do kitu, bo same współczesne utwory, klasycznych piosenek jest mało albo wcale... Już od kilku dni nie oglądam tego HITS. Po tym, co z nim zrobił 4fun Media, to już się staje wkurzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam. Po prostu trafiłem tak przypadkiem na Videostarze. Nie oglądam tak często tego kanału, a myślałem, że ten utwór leci tylko na 4Fun Dance :)

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni informacja o Dolby jest pomniejszona i znajduje się obok ograniczenia wiekowego, nie pod nim, jak do tej pory. Zmiana zdecydowanie na plus.

Ja bym to już dawno zlikwidował albo nigdy nie dawał.

 

No i jeszcze na złość musieli to zrobić co @bastekal napisał. Oto udowodnili, że nienawidzą nas na 100%. Życzę jeszcze większego spadku oglądalności. Niech zasłużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spodziewaliście się tego, że po masowej krytyce na forum, przedstawiciel 4FUNa czegoś by tu jeszcze szukał? :P Najlepiej nie rozżalajmy się nad tym - i tak mają pewnie opinie tych prawdziwych widzów (m.in. tutaj) wiadomo gdzie, bo wolą kierować stację pod mało wymagającego Nowaka, którego "wszystko zadowoli".

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni ograniczenie wiekowe znajdujące się obok idiotycznej i wprowadzającej w błąd klientów większości kablówek informacji o Dolby jest powiększone prawie 2-krotnie. Zmiana zdecydowanie na minus.

 

Wiadomo, tylko to paskudztwo powiększyli razem ze zmianą całej oprawy. Wtedy jeszcze Dolby było pod nim, teraz jest małe obok i jest to lepsze niż stan zaraz po zmianie :)

 

@fan tv też to zauważyłem! :D Oczywiście przypadek, ale w kontekście zżynania wszystkiego od STARS przez 4fun HITS było to zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...