Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W "Hits 80's" są utwory z lat 80-tych, w "Hits 90's" z lat 90-tych, to dlaczego w "Hits 00's" mamy od 2000 do dziś? Ta dekada zakończyła się w 2009 roku, później już są 10's (nie za bardzo wiem jaki jest polski odpowiednik tego, dziesiąte?). Wolałbym żeby w tym paśmie muzyka zamknęła się we właściwym przedziale czasowym, współczesne hity są grane już na 4fun TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po playlistach zarówno HITS 2000. jak i BEST 00's to najwidoczniej nadawcy tych pasm nie znają się na kalendarzu i nie wiedzą kiedy ta dekada się skończyła. Ja te dwa zestawienia od dawna omijam szerokim łukiem, bowiem ich zawartość w 75% nie ma już nic wspólnego z nazwą.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że dekada powinna się zakończyć w zestawieniach 00'. Lata 2000-2009 mają inny klimat, niż 2011-16, więc nawet warto oddzielić.

 

A STARS się nie powinien w tej sprawie kłócić, bo i tak ma pasmo BEST NEW :P I tam można puszczać lata 2011-16 w sumie, a w BEST 00 2000-2010 na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HITS 80'S, 4FUN HITS, 27/05/2016, 14:00 – 14:59 

HEART – ALONE (1987) 

EDDY GRANT – I DON'T WANNA DANCE (1982) 

PET SHOP BOYS FEAT. DUSTY SPRINGFIELD – WHAT HAVE I DONE TO DESERVE THIS? (1987) 

CHRIS DE BURGH – MISSING YOU (1988) 

CYNDI LAUPER – TRUE COLORS (1986) 

QUEEN – I WANT TO BREAK FREE (1984) 

MR. MISTER – KYRIE (1985) 

GREGORY ABBOTT – SHAKE YOU DOWN (1986) 

PRINCE – I WANNA BE YOUR LOVER (1980) 

BEASTIE BOYS (YOU GOTTA) FIGHT FOR YOUR RIGHT (TO PARTY) (1986) 

SOFT CELL – TAINTED LOVE (1981) 

GENESIS – LAND OF CONFUSION (1986)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś znowu się stało z RBL.TV. Na stronie stream stoi, nie ma muzyki (podobnie jak w styczniu/lutym, ale tym razem nawet nie ma bieżącej playlisty), ostatni post na facebooku jest sprzed tygodnia. Czyżby RBL zakończył ostatecznie swój żywot?

 

Piszę tu bo jak wiadomo jest to oficjalny wątek Rebela.

 

Edit: przed chwilą na streamie zmieniały się oznaczenia wiekowe, ale i tak muzyki nie ma.

Edytowane przez MIGUEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie informują. Możliwe, że zakończyli internetowe nadawanie skoro nie ma nawet playlisty na odsluchane.eu. Jak w styczniu/lutym też nic nie leciało na ekranie to playlista cały czas leciała.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy raz kiedy player stoi, a elementy graficzne normalnie są na ekranie, własnie wtedy zmienia się też oznaczenie wiekowe z normalnego na te dla dorosłych w jednakowych odstępach czasu. Nie wiem o czym to świadczy ale jakiś czas temu, włączając stream, również się z tym spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4Fun Hits zmniejszył dziś słowo HITS w logo. Wydaje mi się, że wcześniej to słowo było pisane inną czcionką lub było delikatnie pogrubione, tak jak w 4Fun Dance. Mogliby jeszcze nazwę pasmę nadawać jak poprzednio, to znaczy bez pomarańczowego koloru i byłby to powrót do normalności. No i niestety, pojawiły się gry na ekranie. Leci niejaki ''Versus''. Jedno poprawią, to drugie sp.....ą.

 

Edit: Tak, jak sądziłem słowo HITS poprzednio inaczej wyglądało. Sprawdziłem na nagraniach sprzed durnych zmian. Hits było odrobinę większe, pogrubione, wycieniowane i trochę transparentne. Ogólnie lepiej się prezentowało. Po co oni tak kombinują? Ktoś chce się tam wykazać? Za co sie nie zabierze, to wszysko sknoci. No, ale najważniejsze, że świeci durna ikona z napisem Dolby Audio :-D

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Właśnie o ten "versus" chodzi. Wchodzisz na 4Fun App i wybierasz który kolejny teledysk ma polecieć. Zupełnie to co przed laty było na tych wszystkich Vivach, tylko dziś już nie trzeba wysyłać SMS tylko robisz to za darmo. Ja oceniam to pasmo na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak chodziło o te pasmo :) No oczywiście jak trafiają się fajne starocie to może być :) Ale na 4Fun.TV wisi te pasmo od kilku chyba miesięcy.

 

Jak tak jest jak mówisz, czyli wybierasz utwór, który ma następnie polecieć to ok. Też oceniam te pasmo na plus :) Po prostu nie wiedziałem o co w tym paśmie chodzi.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z poprawą napisu "HITS" poprawili też belkę "Ogłoszenie nadawcy". Przez cały czas od wprowadzenia prostokątnej wersji oprawy, podczas ogłoszenia nadawcy (czyli chyba tylko tego że nadają w Dolby) była stara belka, półokrągła, która przysłaniała napis HITS.

 

Fakt, czcionka jest inna, śmiesznie to trochę wygląda ale jest zdecydowanie lepiej niż z tym ogromnym napisem, więc nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...